Saç Şekillendiriciler En iyi bukle maşası

ben philipsin maşasını kullanıyorum 3-4 yıldır kullanıyorum çok da memnunum dalgalar çok doğal oluyo herkes çok beyeniyo buklelerımı.

bende philips in hp 4657 15 mm lik saç maşası var
ama bir de 25 mm lik almayı düşünüyorum iri dalgalar için:KK66:

Kızlar bende almayı düşünüyorum fakat yapamam diye almıyyorum gerçekten yapımı kolay mı ve güzel duruyor mu?

Kızlar yorumlarınızı çok fazla okuyamadım...Acele saç maşası markası önerin bana..Bugün mutlaka almam gerekiyo...dün Braunun bilmiyorum son çıkan modeli bir öncekilerimiydi..139 tl dedi...Philps ve arzum da vardı...
nedersiniz..

bego39 canım büyük bir markette satıcı bayan ile konuştum geçen günlerde en iyisi remington dedi ben alırsam bigün remington alacağım tavsiye edenide çok...

kızlarr sizce en ideal kalınlık nedir??
daha önce 19 dan almıştım çok ince geldi bana.
saçım da uzun olunca diplerine kdr sıpmadı saç babyliss ti
saçlarım baya uzun ben 32 lik phlps aldım bugün ama daha denemedim
yarın deniycem yazarım sonucu.ama deneyen varsa söyleyebilir mi
?

Son düzenleme:
Bego39 merhaba. Umarım yetişmişimdir saç maşası olarak çok memnunum ben aslında böyle iyi sonuç alacağımı sanmıyordum ama yanılmışım iyiki. King almıştım geçen sene halen çok memnunum mutlaka bak modeli Fiona.

arkadaşlar 32 mm kesinlikle önermiyorum çabuk bozuluyor ve büyük dalga yapıyor sadece
değiştirip 25 mm alıcam hemen ohaoldumsmile

reklamlarrrrrrrr:jeyyar:

Gelin makyajı yarışmamız başlamış bulunmaktadır :asigim:
Tüm makyaj severleri davet ediyoruz
f50ce668ab4b83ca304de9f68966d1f0.gif
bayanssulusmile

detaylı bilgi:
170d985308aaf568a45ddec75add25d6.gif

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/363826-gelin-makyaji-yarismasi-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html

noivasmagiagifs78.gif

kızlar philips 4658 saç maşasımı alayım yoksa 4657mi kararsz kldm 4657si 15 mm diğeri 20 mm
20 mm olan doğl bi görnum verrirmi sizce ??

'' BRAUN BOYALI SAÇLAR ıÇıN ıYONLU MAŞA''ben yaklaşık 3 ay oldu bu maşayı kullanıyorum saçlarıma hiçbir zarar vermedi üstelik kullandığım zaman saçlarım çok daha parlak görünüyor. saç tipine göre sıcaklık ayarı var. soğuk uç ve döner kablo kullanımı çok kolaylaştırıyor.kısa saçlar için uygun olduğunu düşünmüyorum.Mükemmel bir ürün,alırken hiç tereddüt etmeyin derim.

ben de bybiliss aldım bi arkadaşımda aynısından aldı. ben de mükemmel duran bukleler arkadaşımda gevşek duruyo makina aynı değiştirdik onun ürün mü hatalı diye sonuç yine aynı. kiminin saç yapısından dolayı güzel olmuyo bendeyse sanki spreyle yapmışsın gibi kalıp gibi oluyo ve çok geç gevşiyo hiç bi sabitleştirici kullanmadan 2 gün aynı şekilde kullanıyorum

X