Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler en iyi mini fırın ve set üstü ocak tavsiyesi alabilirmiyim,,,

ason0828

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012
7
0
arkadaşlar ben bosch marka bulaşık makinesi aldım ve kiracı olduğum için malum ocaklı fırın için yer yok [:)] ben de set üstü ocak ve fırın almak istiyorum mini yada midi fırın olarak hangi marka iyi , fikir alabilirmiyim... aynı şekilde ocak içinde tavsiye alabilirmiyim normalde bosch ocak alacaktım ama lpg ve doğal gazlı modeller olunca kafam karıştı,,, fiyat önemli değil sadece en iyi marka hangisi onları öğrenmek istiyorum ,,,

iyi bir konu açmışsın ama cevap veren olmamış benim fırınımda çok eski hatta o kaadar eski ki statik yani turbo değil markası bile bilindik değil .eşim almış zamanında işte şimdi kullanıyorum ama memnun değilim .bende değiştirmek istiyorum ama mesela arçelikin 2 katlı fırınlarından arkadaşlarım memnun değil.marka konusunda kararsızım

Valla biz de normal bosch ankastre fırın var annem büyük fırın açmamak için mini fırın istiyor. Benim dukan diyetine yağsız yiyecekler hazırlayacakmış.
Ben de "actifry" alalım diyorum. çok mantıksız mı? İlla da fırın lazımsa ben de tavsiye isterim.

X