Et Yemekleri Airfryer ile Ev yapımı Nugget - Philips HD 9650/90 XXL Airfyer Sponsorluğunda

Allah 'ım kadının yemek tarifi verirken malzeme listesi bile ürkütücü:rolleyes:
Yorum yaparken dikkat edin hatta yorum yapmayanlar kendini kollasın:rolleyes:
Kendi imzamı atayım dedim 😂
Ellerinize sağlık Mune Hanım. :KK36:Nuggete olan önyargımı yok eden muhteşem bir tarif var burada. Sanki kendim yapıyormuş hissini yaşadım. Ne kadar pratik bir tarifi varmış çok beğendim. Eminim lezzeti de çok güzel olmuştur.
Yarışmada başarılar dilerim. Şansın bol olsun :dua:

Airfryer da geçen gün kayısı kıvamlı yumurta pişirdim. 140 derece 11 dakikada haşlamaya son verdi. Yumurta pişiricisinin pabucu çoktan dama atıldı.
Teşekkür ederim, bizde hazır nugget sevilmiyor pek, ev yapımı nuggetlarda da içleri kuru oluyor şikayetleri okumuştum, tariflerde yağ koyana çok az denk geldim, baharat olarak da çoğunlukla karabiber kimyon toz biber koyuyorlar, kimisinde de kimyon yerine köri var, bildiğim tariflerin hiçbirinde benim eklediğim baharatların tümünün, sarımsak ve yağ koyulduğuna denk gelmedim, deneyen olursa umarım beğenirler🙏
1. Belli 2. kim? ☠️
Aksine korkarak girdim, çok iddialı tarifler yapılıyor😬

Tamam anlaştık önümüzdeki ay beraberiz :süslü: :rapci: :21:
Makarna da geçti daha da icra edebileceğim bi tarif kalmamıştır şu yalan dünyada
t1302.gif

Kendi imzamı atayım dedim 😂

Teşekkür ederim, bizde hazır nugget sevilmiyor pek, ev yapımı nuggetlarda da içleri kuru oluyor şikayetleri okumuştum, tariflerde yağ koyana çok az denk geldim, baharat olarak da çoğunlukla karabiber kimyon toz biber koyuyorlar, kimisinde de kimyon yerine köri var, bildiğim tariflerin hiçbirinde benim eklediğim baharatların tümünün, sarımsak ve yağ koyulduğuna denk gelmedim, deneyen olursa umarım beğenirler🙏

Aksine korkarak girdim, çok iddialı tarifler yapılıyor😬
Çok haklısin abla kokrmakta. Ben de cok korkuyorum hep. 😂

Burası sitenin dışında bir dünya gibi, herkese kükreyen ben tarifi yapıp fotoğraf çekerken kedi eniğine döndüm 🤣
Ablacım cidden çok heyecan verici değil mi🤩
Bu ay yarışmalara başlayalı 11 yıl bitti. Belki 100 lerce tarifim var. Ben her ay aynı heyecan ve çoşkuyla katılıyorum🤩😍
Bence kk da herkes bu heyecanı bir defa yaşamalı🤩

Ellerine sağlık, çok güzel görünüyor 🥰Mutfak ekibi olarak her ay katilimini bekleriz demek istiyorum :KK54: Bol şanslar 🤘🏻☠️
Teşekkür ederim ama yok anacııım burası beni yer 😂 ben kiiiiim yarışma kim, Nevreste airfyerlılar zengin dedi, bazı zenginler yorum yazıp yarışmaya katılmıyor dedi bir anda beni bir gaza getirdi ne olduğumu anlamadan buradaydım:eek:

Burası sitenin dışında bir dünya gibi, herkese kükreyen ben tarifi yapıp fotoğraf çekerken kedi eniğine döndüm 🤣
BI kaç kez ben de katıldım. Hem telefonla çekiyorum hem makineyle çekiyorum filan tarifi bi görsen. Hubble teleskopuyla çeksem nolacak ben en basit tarifi almışım koymuşum masaya, millet üçbinbeşyüz aşamalı van gogh tablosu gibi döşemiş tabaklara. 😵

Teşekkür ederim ama yok anacııım burası beni yer 😂 ben kiiiiim yarışma kim, Nevreste airfyerlılar zengin dedi, bazı zenginler yorum yazıp yarışmaya katılmıyor dedi bir anda beni bir gaza getirdi ne olduğumu anlamadan buradaydım:eek:
Ablacım hipnoz yeteneğimin olduğundan daha önce bahsetmiş miydim :süslü:
İnan çok mutlu oldum 💜Teşekkür ederim ❤️

Hiç bilmez öyle gaza getirmeyi ama nasil olmuş ki ?:ıslık: Ben de fakir kadrosundan gariban gariban yorum yapıyorum anca :KK14::ukala:

BI kaç kez ben de katıldım. Hem telefonla çekiyorum hem makineyle çekiyorum filan tarifi bi görsen. Hubble teleskopuyla çeksem nolacak ben en basit tarifi almışım koymuşum masaya, millet üçbinbeşyüz aşamalı van gogh tablosu gibi döşemiş tabaklara. 😵
Senin için french pressle yapılacak kahveler kategorisi açılsın bence :süslü:

Ama işte o tabloları hemen oluşturamıyorlar. En az 6 ay eğitim veriyoruz😁
Biz ekip olarak çalışıyoruz. İsteyene tam gaz destek. Sonra Van gogh tablosu ortada🤣

Aman o çekimler çok zormuş ya, valla yarışmaya katılan arkadaşlarımızı çok daha iyi anladım, bugün aksilikler peşimi bırakmadı, önce elektrikler kesildi elektrik yoksa airfryer çalışmaz, sonra hava bir patladı gök gürültüsü sağanak, Allahım mutfak karardı resmen, o arada bir de çarşıya gittim eksik malzemeleri almak için, tam kendimlik işler peşindeydim dükkan dükkan kuru kafalı bardak aradım ayran için 😂

Bulamayınca tarifi kuru kafaladım:))

X