Göz Makyajı En İyi Rimel Markaları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

demetfrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2011
7
0
$rimel-4.jpg

Kirpikler bakışlara derinlik ve ifade kazandırır. Uzun, kıvrık ve hacimli kirpiklere kim sahip olmak istemezki..Bende sizler için piyasada bulunan güzel ve ucuz rimelleri araştırdım ve test ettim. Sizlere önereceğim moda rimel markaları…
Maybelline falsies maskara, fırçasındaki eğrilik ile maximum kıvrımlar sağalayan ürün kirpiklerde 10 kata kadar kıvrım oluşturuyor. Ayrıca dolgunluk veren formülüyle takma kirpik etkisi yaratan falsies ‘in fiyatı sadece 15 TLdir.

Maybeline Colossal Volum Express Maskara, 15 kata kadar dolgunluk ve hacim kazandırıyor.Ayrıca tombik fırçasına rağmen alt kirpiklere de kolayca uygulanabiliyor. Fiyatı 15 TL.

Rimmel Scandal Eyes, takma kirpik kullanmadan dolgun ve uzun kirpiklere ulaşmak isteyen bayanlara özel bir ürün. Kate Moss’un Rimmel markası hem kadınlara eşsiz güzelliğin kapılarını açıyor. %50 daha büyük fırçası ile dolgun ve uzun kirpikler yaratan Rimmel Scandal Eyes ise bakışları ile olay yaratmak isteyen kadınların bir numaralı makyaj malzemesi oldu. Kate Moss Rimmel, Türkiye’de Watsons mağazalarında 13.99 TL’den satışa sunuluyor.

Eklentiler

• $rimel-2.jpg
    $rimel-2.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 8.956
Pastel'in birkaç ürününü kullanıyorum. Özellikle Pastel Dramatic Look Mascara 5X Volume'dan kirpiklerime çok iyi geldi. Renkli maskaraya ihtiyacım olunca yine Pastel'in Waterproof Color Volume Mascara serisini kullanıyorum. Özellikle beğendiğim renkleri; 102 mavisi ve 105 petrol mavisi.

su ana kadar en memnun kaldıklarım sırayla lancome hıpnoz drama max factor calorı 2000 maybellıne dısı lacıvert olan .....ama aklımda olup almayı planladıgım var onlarda maybellıne sarı olan cok merak edıyorum dıgerıde kate moss rımel ıkıısınden bırını alıcam ....

arkadaslar burdakı paylasımlar sayesınde malesef kı cok sewvdıgım sarı maybellnımın hayvan uzerıde deney yaptıgını ogrendım vu bu rımelım bıtınce pembe ya da morunu alıcaktım vazgecmek zorunda kaldım cunku her surusumda aklıma gelır sarı bıtmeden de atamam o bıttıkten sonra
flormar rımel almak ısıtoyrum fıyatı 15 20 cıvarı cok cok cok ıyı dolgun gosteren kıvıran bı rımel bılıyosanız solermısınız flormarın hıc bı rımelını bılmıyorum
benım kırpıklerımın ozellıgını sole :
dolgunlugu uzunlugu rengı normal bole kırpık yapısına sahıpa arklar hayvan uzerıde danay yapmayan herhangı bı marka da rılem de bılıyosa solesın lutfennnn :KK54::KK14::KK14:

arkadaslar burdakı paylasımlar sayesınde malesef kı cok sewvdıgım sarı maybellnımın hayvan uzerıde deney yaptıgını ogrendım vu bu rımelım bıtınce pembe ya da morunu alıcaktım vazgecmek zorunda kaldım cunku her surusumda aklıma gelır sarı bıtmeden de atamam o bıttıkten sonra
flormar rımel almak ısıtoyrum fıyatı 15 20 cıvarı cok cok cok ıyı dolgun gosteren kıvıran bı rımel bılıyosanız solermısınız flormarın hıc bı rımelını bılmıyorum
benım kırpıklerımın ozellıgını sole :
dolgunlugu uzunlugu rengı normal bole kırpık yapısına sahıpa arklar hayvan uzerıde danay yapmayan herhangı bı marka da rılem de bılıyosa solesın lutfennnn :KK54::KK14::KK14:

Flormar X5 kullanmıştım, çok dolgun gösteriyordu kirpikler ki, benim ince ve kisadir, yalnız çabuk bitmişti. Memnun kalmıştım yine de

Flormar' ın 10x maskarasını kullanıyorum, 5x de var elimde. gayet güzel, çooooooooook büyük beklentileri olmayanlara tavsiye ederim (flormar bir "no tested on animals" markasıdır.)
Linklere GÖZ atalım arkadaşlar, lütfen. GÖZ' ler önemlidir bu arada; her canlı için.

linkler çalışıyormu acaba? iç link bunlar,,,, kampanya linki,,,site yönetiminden bir mesaj aldım da,,,,açabiliyomusnuz?
iç linke bile ambargo koyan bir zihniyet!!! pes diyorum artık!!!!! nazi klubu!!!!

Son düzenleme:
linkler çalışıyormu acaba? iç link bunlar,,,, kampanya linki,,,site yönetiminden bir mesaj aldım da,,,,açabiliyomusnuz?
iç linke bile ambargo koyan bir zihniyet!!! pes diyorum artık!!!!! nazi klubu!!!!

Linkleri doğru koyabilirseniz çalışır. Ayrıca zaten konu açtınız. Sitede ilgili insanlar ilgili bölümlerdeki konulara bakarlar zaten. Hatta içerik ile alakasız olan konu başlığınızı da düzenledim. Sitede konu linki dağıtmak yasak. Alakalı gelmiştir tek bir yere kopyalarsınız neyse. ama siz önünüze gelen her konuya link yapıştırıyorsunuz. Önce kuralları ve link koymayı öğrenin sonra site yönetimine çatın..

Son düzenleme:
Flormar X5 kullanmıştım, çok dolgun gösteriyordu kirpikler ki, benim ince ve kisadir, yalnız çabuk bitmişti. Memnun kalmıştım yine de

pekı fıyatı ne kadar dı ve hala bu urunu bulabılme ımkanım varmı yenı bı urunmu bıraz bılgılendırırmısınız ?
tesekuller bu rada cevap ıcın

pekı fıyatı ne kadar dı ve hala bu urunu bulabılme ımkanım varmı yenı bı urunmu bıraz bılgılendırırmısınız ?
tesekuller bu arada cevap ıcın

X