Göz Makyajı En İyi Rimel Markaları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaslar burdakı paylasımlar sayesınde malesef kı cok sewvdıgım sarı maybellnımın hayvan uzerıde deney yaptıgını ogrendım vu bu rımelım bıtınce pembe ya da morunu alıcaktım vazgecmek zorunda kaldım cunku her surusumda aklıma gelır sarı bıtmeden de atamam o bıttıkten sonra
flormar rımel almak ısıtoyrum fıyatı 15 20 cıvarı cok cok cok ıyı dolgun gosteren kıvıran bı rımel bılıyosanız solermısınız flormarın hıc bı rımelını bılmıyorum
benım kırpıklerımın ozellıgını sole :
dolgunlugu uzunlugu rengı normal bole kırpık yapısına sahıpa arklar hayvan uzerıde danay yapmayan herhangı bı marka da rılem de bılıyosa solesın lutfennnn :KK54::KK14::KK14:

bu konuda başlık vardı sanırım oradan bak istersen bende hayvanlar üzerinde deney yapıldığını buradan öğrendim ve bende değiştirmeye karar verdim bitince.. bende rimel düşkünlüğü var :KK53: kirpiklerim uzun kısa değil bide kirpik kıvırma şeyiyle kıvırıp rimel sürdüm mü çok güzel oluyo :KK53:

Son düzenleme:
bu konuda başlık vardı sanırım oradan bak istersen bende hayvanlar üzerinde deney yapıldığını buradan öğrendim ve bende değiştirmeye karar verdim bitince.. bende rimel düşkünlüğü var :KK53: kirpiklerim uzun kısa değil bide kirpik kıvırma şeyiyle kıvırıp rimel sürdüm mü çok güzel oluyo :KK53:

cnmkırpıklerınmde uzunken bence kullnma o aparatı derım san cunku burdakı paylasımdan bı kac yerde okudum bırının 4 5 tanemı ne kırpıklerını dokuvermıs bende tırsıyorum eskıden bende kullnıyordum benım normal kırpıklerım uzatmyaya calısıyorum bende bıraktım vala
hayvanlar uzerındekı deneyden bahsedıyosan o paylasıma baktım cnm da ya bılıyomusun pastel de deney yapıyomu
?? yapmıyosa onuda dusunuyorum da

flormar kesinlikle ..yıllarca max factor kullandım ama flormar daha iyiymiş..çok para vermeye luzüm..yok pahalılardan çok çok iyi..silerken bile rahat.:nazar:

Maxfactor lash effect mascara kirpiklerimi döktü :KK43: sizdede aynı durum oldu mu hiç? Maybelline markasında bunu hiç yaşamamıştım.

Lancome Hypnose, Maybelline ve Max Factor 2000 Calorie kullandım. En memnun kaldığım 2000 Calorie oldu ama diğerleri de iyiydi. 2000 Calorie nin fiyatı 40 TL gibi bişeydi. Bence o paraya değer, utandıracak bir rimel değil. Kirpiklerinizi öbek öbek yapıştırmıyor. Gayet güzel uzatıyor ve tek tek ayırıyor. Geçenlerde bir kampanya sitesinde gördüm 2 tanesini 80 yerine 40 tlye satıyorlardı.

kesinlikle maybeline diorum.benim kısa acık renklı kırpıklerim takma gibi durduruyor.aslında önemlı olan sürmesini de bilmek lazım

kesinlikle maybeline diorum.benim kısa acık renklı kırpıklerim takma gibi durduruyor.aslında önemlı olan sürmesini de bilmek lazım

canım nasıl sürdüğünü açıklar mısın benim kirpiklerim kısa ve kıvrımlı değil rimel hemen düşüyo :KK43:

kızlar pekı flormar ve pastelden bıldıgınız en ıyı dolgun topaklanma yapmayan bı rımel var mı ????????
duyan bılen kullanan varsa lutfen yazabılırmı kısa sure ıcınde rımel almama gerekıyo kurumus bugun bı suryum dedım ılk etkısını kaybetmıs :KK50::KK50::KK50:

kızlar pekı flormar ve pastelden bıldıgınız en ıyı dolgun topaklanma yapmayan bı rımel var mı ????????
duyan bılen kullanan varsa lutfen yazabılırmı kısa sure ıcınde rımel almama gerekıyo kurumus bugun bı suryum dedım ılk etkısını kaybetmıs :KK50::KK50::KK50:

flormarın mor renkli var hayatım tavsiye ederim

Pastel Dramatic Look Mascara nerden bulabilirim kızlar? kozmetik ürünü satan yerlerde var mıdır? :44:

maybelline sarı olan mı kurudu canım
sen onu kullanıyordun

chanel inimitable multi dimensional - givenchy phenomen eyes extension lenghtening

kesinlikle tavsiye ederim

X