En iyi temizlik ürünleri hangileridir?

Arkadaş' geceleri kimle uyuyorsun diye sorsak ... 'Diye kurdu cümlesini. Saydığı nesneler için 'kim' ifadesinin kullanılmayacağını bilmiyor galiba. Neyse daha fazla uzatıp da mahalle kavgasına cekemem muhabbeti. Tanımam etmen. Cevap da vermem bu saatten sonra milletin okuyup da zaman kaybetmesine sebep olmak istemem.

Kizlar baya bir arastirdim burdada paylasmak istedim. Duskabin,kuvet,lavabolar, parlak mutfak dolaplari, fayanslar icin CAR WAX (tam emin degilim ama galiba turkcesi araba cilasi:KK70:) kullaniyorlarmis. Bir bezi azcik islatip arabajilasini iyce yediriyorsun sonra kuru bir bezle guzelce siliyorsun. Ne kireclenme oluyyormus nede el izi felan. Temizlemeye bile gerek kalmiyor diyorlar. Bunu 2/3 ayda bir tekrarlamak gerekiyormus. Ben yeni ev aldim insallah denicem. Ilk once olamaz felan dedim ama baya arastirdim gercekten cogu kisi bunu yapiyormus.

Tuvalet, mutfak ve yerler için boşuna gidip alma bisürü şey. Cif yeni ürün çıkardı tüm yüzeyler diye. Onu kullanabilrsin rahatlıkla. Hem fazlalıktan kurtulmuş olursun.

bulaşıkta amway
çamaşırda omo
yumuşatıcı olarak da yumoşun yeşili
yer silme toz alma cam duvar halı amway loc
mutfak içinde amway zoom ve cif tüm yüzeyler
banyo wc lavabo domestos ve cif

sattığım ürünü savunmuyorum, kimse benim babamın oğlu değil neticede kimseyede bu ürün iyi size satayım demiyorum zaten.piyasada satılan kireç çözücülerin hangisi güzel kokuyor.siz memnun kalmamış olabilirsiniz.ona kalırsa benim annemde uzun zaman loc kullandı ama ben daha bio ortada yokken bile loctan memnun kalmamıştım.ben kullandığım ve kesinlikle memnun kaldığım üründen bahsediyorum.sizde kendi kullandığınızdan.hepsi birer fikir :KK66:
Bnde Besttem kullanıorm hem güzel ve temiz hem de icm rahat çünkü Türkiye de uretilio ve hellal o yüzden içim rahat kullanıorm tavsiye ederim

hımmmm
evet anwayın ürünlerinin ne kadar iyi ve kaliteli oldugunu biliyorum
ama biobelindanın da bir o kadar iyi oldugunuda biliyorum
bir arkadaş genel temziliği işe yaramaz demiş kesinlikle katılmıyorum gayet güzel sulandırmada bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz az sulandırısanız camlarda bugu yapabiliyor ve kesinlikle sulandırırken sıcak (ılık) su kullanmalısınız farkı farkedeceksiniz
reklam gibi oldu ama ben memnun oldgum için söylüyorum denemekte fayda var :)
Amway. İsrail Mali tavsiye etmiyorum . Besttem ürünleri kullanıorm bn onlarda çok uygun. Ve konsantre ürünler uzun süre gidio bence onu kullanmalısınız

evinde evcil hayvan olanlar için hemen hemen benzer şeyleri yaşıyorlar çok fazla araştırıp sağda soldaki çiş kokularını işaretleme çişlerinin izlerini temizlemek için çeşitli yöntemleri tüm hayvan sahipleri denemiştir. sirkeli karbonatla diş fırçası ile her yeri didik didik temizlemek :halay:yakın bir arkadaşım goe markasının ürünlerini önerdi özellikle bebeğim olduktan sonra daha da dikkatimi çekti çünkü bebeklere zararsız olduğu sitelerinde yazıyordu fakat ikna olmadım ve müşteri hizm iletişime geçtim açıkçası beni ikna ettiler ve işaretleme çişi temizliği için temizleyici ile birlikte buradaki kedi kovucu sprey den aldım. halılara ve ayakkabılığa uyguladım çünkü kedimin en çok çiş yaptığı yerler buralardı. güzelce temizledikten sonra spreyi sıktım. bir iki günden sonra hakkaten ayakkabılığa ve salon halısına yaklaşmadığına şahit oldum. üstelik öyle ağır bir parfüm kokusu yok. kesinlikle işe yaradı. çaresiz olan derttaşlarıma öneririm.

bulaşıkta frosch
çamaşırda Sır Hipoalerjanik Deterjan / yumuşatıcı etkili
yüzey silme, leke çıkarma Viking vegan serisi
çamaşır suyu, bingo nefes aldıran
Bulaşık makinesi temizleyıcı Sır Bİo Jel

X