en kalc bulduunuz parfmler hangileri?

merhaba arkadaşlar
kışlık parfüm alıcam ama seçeneklerimi azaltmak istiyorum burda.koklayacaklarım 2ye insin de ben karıştırmayayım kokularını.çünkü genelde aldığım parfüm aldığımı sandığım parfüm olmuyor fazla koku denediğimde.şimdi seçenekler bunlar:
ysl cinema---bunu burada çok övmüşsünüz.hiç kokusuna bakmadığım bi parfümdür.
escada sexy graffiti---bunu denemiştim sanırım ama düşündüğümde kokusunu hatırlayamadım.
coco mademoiselle---bunu da çok övmüşsünüz hatta cinema ile aynı gibi olduğu söylenmiş.
thierry mugler alien---bunu ilk defa burada duydum hiç bilmiyorum kokusunu.
escada magnetism---bunun için de yanık şeker kokusu denmiş.ecsada collection kokusunu biliyorum çok da severim.ama daha farklı bi parfüm istiyorum.
britney spears fantasy---bu da şekerli bişeymiş sanırım.
armani code---bunu da çok duydum.

istediğim parfüm herkeste olmayan,collectiondaki gibi şekerli,vanilyalı ve hatta rahatsız etmeyecek şekilde çikolatalı da olabilir.tarz bir parfüm böyle imza gibi birşey istiyorum.bir yere girdiğimde nessca geldi desinler. opuyorumnanaktan

öyle fazla ekşi kokan parfümleri sevmiyorum.meyveli-şekerli olabilir ama meyve kokusu şeker kokusunu bastırmamış olmalı ya da çiçekli-şekerli bir koku olabilir ama yine tatlı tatlı koksun istiyorum.tek meyve veya tek çiçek kokusu sevmiyorum.çok çok önemli bir şey de karabiber içermemeli.baharat kokuları bana ağır geliyor.insanları etrafımdan uzaklaştırıyormuşum gibi geliyor baharatlı kokularla.

unutmadan candy çok bayıcıydı.kullandım severek zamanında ama şimdi onu istemiyorum.bir de lift kullandım o da nefessiz bırakıyor bazen.

lütfen görüşlerinizi paylaşın.özellikle bu parfümleri severek kullanmış arkadaşlar yorumlarını benden esirgemesinler.hepsi aynı tarz kokular hemen hemen.bunlardan birini veya birkaçını kullanmış olanlar çok daha iyi ayrımını yapabilirler gibi geliyor.

merhaba arkadaşlar
kışlık parfüm alıcam ama seçeneklerimi azaltmak istiyorum burda.koklayacaklarım 2ye insin de ben karıştırmayayım kokularını.çünkü genelde aldığım parfüm aldığımı sandığım parfüm olmuyor fazla koku denediğimde.şimdi seçenekler bunlar:
ysl cinema---bunu burada çok övmüşsünüz.hiç kokusuna bakmadığım bi parfümdür.
escada sexy graffiti---bunu denemiştim sanırım ama düşündüğümde kokusunu hatırlayamadım.
coco mademoiselle---bunu da çok övmüşsünüz hatta cinema ile aynı gibi olduğu söylenmiş.
thierry mugler alien---bunu ilk defa burada duydum hiç bilmiyorum kokusunu.
escada magnetism---bunun için de yanık şeker kokusu denmiş.ecsada collection kokusunu biliyorum çok da severim.ama daha farklı bi parfüm istiyorum.
britney spears fantasy---bu da şekerli bişeymiş sanırım.
armani code---bunu da çok duydum.

istediğim parfüm herkeste olmayan,collectiondaki gibi şekerli,vanilyalı ve hatta rahatsız etmeyecek şekilde çikolatalı da olabilir.tarz bir parfüm böyle imza gibi birşey istiyorum.bir yere girdiğimde nessca geldi desinler. opuyorumnanaktan

öyle fazla ekşi kokan parfümleri sevmiyorum.meyveli-şekerli olabilir ama meyve kokusu şeker kokusunu bastırmamış olmalı ya da çiçekli-şekerli bir koku olabilir ama yine tatlı tatlı koksun istiyorum.tek meyve veya tek çiçek kokusu sevmiyorum.çok çok önemli bir şey de karabiber içermemeli.baharat kokuları bana ağır geliyor.insanları etrafımdan uzaklaştırıyormuşum gibi geliyor baharatlı kokularla.

unutmadan candy çok bayıcıydı.kullandım severek zamanında ama şimdi onu istemiyorum.bir de lift kullandım o da nefessiz bırakıyor bazen.

lütfen görüşlerinizi paylaşın.özellikle bu parfümleri severek kullanmış arkadaşlar yorumlarını benden esirgemesinler.hepsi aynı tarz kokular hemen hemen.bunlardan birini veya birkaçını kullanmış olanlar çok daha iyi ayrımını yapabilirler gibi geliyor.

ben bildiklerimi paylaşayım cnm: magnetizm yanık şeker kokusu ama tek şekerli.. demişsinya tek çiçek yada tek meyve kokuları olmasın diye..gerçi magnetizimin içinde meyve esanslarıda var ama ben seçemedim hangisi.. peşimden imza gibi kalsın dediğin için çok ideal çünkü bunu kullananın peşinden gölge gibi dolaşıyor..
sexy grafitiy hem şekerli hem meyveli yani tek renk bi koku değil çok da kalıcı zaten unisex bi koku
alien kullandım tek fısdan sonra götürüp değiştirdim ağırmı ağır.. aslında güzel ve farklı bikoku çiçek diyuemem şekerli diyemem bilmiyorum hangi kategoriye giriyo sanırım odunsu evt odunsu kokulardan ama günlük kullanılırmı bilmiyorum bence hem kışlık hemde gecelik, günlük kullanım için çokmu çok ağır ama dene tabi her tende farklı durur
ve bretney spears: hem şekerli hem çiçekli öyle neşeli bikoku

teşekkür ederim yorumların için.
escada magnetism e kesin bakarım.sexy graffiti ye de bakarım.

cinema kullanan var mı aranızda? onu bu aralar çok sık duyar oldum.magnetism ile cinemayı karşılaştırabilicek biri varsa süper olur.
bir de coco mademoiselle ve cinemayı birbirine benzetmişler okuduğum kadarıyla.birebir aynı mı yoksa şu nedenle ayrıdır diyebilir misiniz?

kızlar bu eden yeşil şişeli bi parfüm dimi? benim yeşil kokulara özellikle ilgim var beğeniyorum genelde.. bu ne tarz bi koku? fresmi odunsumu ? biraz tarif edermisiniz hiç deneme fırsatım olmadıda:1closedeyes:

canım çiçeksi bir koku ağır biraz hatta bayan bana satarken biz genelde orta yaşda bayanlara satıyoruz bunu dedi ama ben esmerim ve tenim kaldırıyor bu traz kokuları çok kalıcı ve etrafta çok beğeniyorlar sarıldığım herkes oh diyor diyebilirim hatta ceketime sıktığımda askıya asıyorumya ceketimin altında kimin elbisesi varsa o bile faydalanıyor :KK70:

Ben de bunu çok merak ediyorum yani doldurma parfüm olarak denedim ama bir de orijinalini koklamak istiyorum ve hoşuma giderse almak istiyorummm :KK52:

doldurması berbat birşey orjinaliyle alakası yok zaten dikkat ettiyseniz dior parfümlerini doldurma parfümcüler birebir taklit edemiyorlar bu da bence tercih sebebi yapıyor markayı.Addict oldukça yoğun bir parfüm mısır çarşısı gibi bir parfüm ama inan bana harika,kadınsı,farkedilir ve de inılmaz kalıcı...Denemeye değer :KK3:

Emporio Armani-She, Calvin Klein-Euphoria, Lancome- Tresor İn Love kokusu kolay kolay çıkmayan parfümlerden hele She'yi gelinliğime bolca sıktıydım aylarca kokusu çıkmadıydı.:KK9:

teşekkür ederim yorumların için.
escada magnetism e kesin bakarım.sexy graffiti ye de bakarım.

cinema kullanan var mı aranızda? onu bu aralar çok sık duyar oldum.magnetism ile cinemayı karşılaştırabilicek biri varsa süper olur.
bir de coco mademoiselle ve cinemayı birbirine benzetmişler okuduğum kadarıyla.birebir aynı mı yoksa şu nedenle ayrıdır diyebilir misiniz?

Ben de almak istiyordum cinema ama 30 yaş altına fazla ağır olur demişlerdi vazgeçtim ben de. Gerçi bu parfümü taşımakla alakalı.

angel, be delicious, cool water, hypnotic poison, addict... genelde çiçekli olmayan keskin veya baharatlı kokular kalıcı oluyor.

kesinlikle Burberry - The Beat diyorum. bugüne kadar kullandığım en kalıcı parfüm... gucci, escada vb. bile eline su dökemez :KK16:

X