Cilt Bakımı Ürünleri En mukemmel yuz temizleme jeli

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
evet ama benim cildim yagli ve cok iyi geliyor derinlemesine temizliyor nem veriyor ustelik onariyor.o kadar begendimki degitirmedigim ender urunlerden.vichy den tut avona,dove sabundan roc a ne kadar urun denedim ama sebamed benim cildime mukemmel geldim.zaten simdi bitkisel maskelerimin haricinde once sebamedle yikiyorum gul suyu ile tonikleyip hametan krem suruyorum ve cildim mukemmel oldu:)

bende kullandım yüz temizleme jelleri avon orıflame hiç biri iyi gelmedi hepsi yarım kaldı yıkayınca jelle yüzde pütürleşme oluyor.

evet ama benim cildim yagli ve cok iyi geliyor derinlemesine temizliyor nem veriyor ustelik onariyor.o kadar begendimki degitirmedigim ender urunlerden.vichy den tut avona,dove sabundan roc a ne kadar urun denedim ama sebamed benim cildime mukemmel geldim.zaten simdi bitkisel maskelerimin haricinde once sebamedle yikiyorum gul suyu ile tonikleyip hametan krem suruyorum ve cildim mukemmel oldu:)

cildine iyi geliyorsa çok gzl tabi,ben jeli suratıma sürdüğüm an pancar gibi kızarıorum ve günlerce geçmior,cayır cayır yanıyor mesela

yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler ben dün innovanın setini aldım kozmetikçi önerisi ile 74 liraya şimdilik memnunum gerçi daha iki kere kullandım ama hemen farkı oldu tabi en önemlisi nemlendirici yağ hissi bırakmıyo..

kişien kişiye değişir bu ürünler..ben DIADERMINE kuanıyorum mesela çok memnunum,ama sebamed cildimde sivilce yapmıştı:KK43:

benimde sivilcelerimi geçirmişti :)

kişien kişiye değişir bu ürünler..ben DIADERMINE kuanıyorum mesela çok memnunum,ama sebamed cildimde sivilce yapmıştı:KK43:
canım bende DIADERMINE PURUTY kullanıyorum, seninkide bundan mı :uhm:
bende memnun kaldım bu yüz yıkama jelinden, bitmek üzere ama değiştirsem mi devam etsem mi karar veremedim CADIARZU
OLAY SKIN ADAPT düşündüm ama nsldır bilmiyorum...bunu kullanan var mı acaba kızlar, yardımcı olursanız çoook sevinirim

ya en mükemmel yüz temizleme jeli diye birşey yok.. bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir.. yok öyle birşey.

canım bende DIADERMINE PURUTY kullanıyorum, seninkide bundan mı :uhm:
bende memnun kaldım bu yüz yıkama jelinden, bitmek üzere ama değiştirsem mi devam etsem mi karar veremedim CADIARZU
OLAY SKIN ADAPT düşündüm ama nsldır bilmiyorum...bunu kullanan var mı acaba kızlar, yardımcı olursanız çoook sevinirim

Ben DIADERMINE de OLAY'de kullandım bir süre. DIADERMINE' den memnun kalmadım diğeri ise sıradandı yani ne iyi ne kötü. yasakkelime Bitince tekrar almayı düşünmedim açıkcası.

Son düzenleme:
Ben DIADERMINE de OLAY'de kullandım bir süre. DIADERMIN'den memnun kalmadım diğeri ise sıradandı yani ne iyi ne kötü. yasakkelime Bitince tekrar almayı düşünmedim açıkcası.
hmm anladım canım teşekkürler yorumun için...fisfisfis

pure zone gibi alkol barındıran ürünler cildinizin çabuk kırışmasına neden olabilir. Doktor tarafından önerilmedikçe alkollü ürün kullanmayın derim ben..

Murad ın temizleme jelinden çok memnun kaldım nar özlü olanını kullanıyorum:lepi:

her cilde iyi gelen ürün farklıdır cilt tipleri aynı olsa bile bi ürün br kişiye iyi gelirken diğerinde olumsuz etki doğurabiliyor. cilt tipim karma çok sayıda ürün kullandım loreal innova sebamed neutrogena the body shop biotherm olay aklıma ilk gelenler bunlar. maalesef işte bu benim ürünüm diyebildiğim bir ürün olmadı. sebamed sabun kullanmıştım doktor tavsiyesiyle o baya kurutmuştu likidi daha iyiydi iyi temizliyor ama maalesef yüzümü solduruyor. hem temizleyen hem cildimi soldurmayan bir ürün bulamadım:1no2:

aslında her cilt tipine değişir bu sorunun cevabı .benim cildi karma ve çok beyaz tenliyim o yüzden doktorumun tavsiyesiyle clinique başladım çok memnunum gerçekten tüm ürünlerini kullanıorum çok ta memnunum .deneme boylarını isteyip deneyebilirsiniza.s

kızlaar fazla cildinizle oynamayın bencee..Hepsi kimyasal..EN GÜZELİ SOĞUK SU ve haftada 1-2 CLEAN AND CLEAR JOJOBA TANELİ..çok ta memnunum ama bu demek değilki herkeze yarıyacak..

clean and clear daha önce kullanmıştım ve hiç beğenmemiştim.. sivilceleri çoğaltmıştı acaip..

yağlı ciltler için la roche posay effaclar jel öneririm.. derinlemesine temizliyor. akne problemi olanlara dermatologlar öneriyor..senelerdir kullanıyorum..
kuru ve hassas cilt sahipleri yine la roche posayin toleraine serisini kullanabilirler, kullanan arkadaşlarım memnun..

ben şimdiye kadar birsürü temizleme jeli markası denedim..clean&clear dove sabunu neutrogenanın temizleme kalıbı niveanın temizleme jeli....hep aynı şeyi yaşadım önce pamuğa makyaj temizleyicimi döküp gözlerimi onunla siliyodum sonra üzümü yıkıyodum suyu görünce gene göz etrafım simsiyah oluyodu jelle yıkıyodum yüzümü sonra bi kulak çubuğu yardımıyla kirpik diplerime badem yağı sürüyodum beslesin diye...o kulak çubuğu kirpiklerimdn simsiah boya topluyodu yine de.uzu simsiyah oluyodu ki rimelim de waterproof deil..bugn yeni bi temizleme jeli aldım yine aynı işlemi yaptım hiçbi rimel kalıntısı kalmamıştı lorealin hydrafresh karma ciltler için olanını aldımben...makyajınızı kalıntısız teizler yazıo gerçekten de öyleymiş.cildimde de yanma kızarıklık yapmadı hassas olduğu için neutrogena çok yakıyo yüzümü mesela...tavsiye ederim ben bu jeli.mis gibi de meyve kokuyo:)

Ben de Dermalogıca nın yaglı cıltler olan setını kullanıyorum cok cok memnunum

X