Endoskopik yüz germe - Facelift

Yanlış anlamayı düzeltmek isterim💜🌿💜 Cahit Vural yaptığın işin arkasında durdu gerekeni yapacağını söyledi vede çaba sarfetti kimsenin hakkına girmek istemem Ancak yapılan işlemler işe yaramadı her yapılan işlemde sorun devam etti .Endoskopik Facelift yada mini yüz germe ameliyatı yapıldıktan sonra yüzüme yağ enjeksiyonu+dolgu yapilmasi hayalim degildi.Ameliyat öncesi ve sonrası resmimi yan yana konulduğunda fark yok üzücü olan bu🙃🙄😔 Yüzüme şuan yağ enjeksiyonu var .Başka bir Dr da bu ay dolgu ve botox yaptirdim mutluyum.❤️Kisaca durumu şöyle özetliyebiliriz.Yag enjeksiyonu+dolgu ile sorunu halledebilcekken narkoz alıp ameliyat oldum . değmedi 💜🌿💜
Çok sevindim senin adına mutlu olmana, dolgu. botoxs ile sorunu çözümlemişsin.

Çok sevindim senin adına mutlu olmana, dolgu. botoxs ile sorunu çözümlemişsin.
Cokk teşekkür ederim 💜🌿💜 Sorun çözülmedi aslında ameliyati kalıcı çözüm olarak dusunmustum enaz 5.6 yıl kullanabileceğimi soylemislerdi .Ameliyat ise yaramadığıdan Yüzúme Dolgu+ Botox+Yag enjeksiyonu ile ile geçici çözüm ürettik🤩 Fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara umarım yardımcı olabiliriz

Ne güzel insansınız uyarıyorsunuz, yardımcı olmak için ayrıntıları ile anlatıyorsunuz aynı soruları duymak da kolay değil aklına gelir sürekli insanın. Maalesef doktorların çoğunluğu işinin arkasında durmuyor burda çok örneklerini okudum, üzüldüm. Her şey para mı, hayat zaten zor kendimizi aynaya bakınca iyi hissetmek istemek çok mu? Empati yok canına yandığımın dünyasında 😞 olmayacakta umudum yok benim amaaannn neyse. Bundan sonra her aynaya bakışınızda çok mutlu olun inşallah 🙏🏻 💜 Dr Alper Tuncel var eşine yapmış çok güzel sonucu başka örneklerde var sayfasında araştırmaya devam bakalım 🐝🥰

Merhaba
siz Alper Tuncele ameliyat oldunuz mu? Kendisini instagramdan bir türlü bulamiyorum bir hesap buldum ama kullanilmiyor gibi.

Ahhhh ahhhh. Pişmanlar kervaninin bir yolcusu da ben oldum🌿Mini yüz germe namı diğer ( endoskopik face lift ve Kaş kaldırma ) şu kadarını sõyliyim ameliyat olduğumdan haberi olmayan tanıdıklarım çevrem ,yuzumde ki farklılığı anlamadılar.Fark yokki anlasınlar ☹️🙃😏 Ameliat sonrası yüzümde oluşan tek taraflı şişlik odem için alerji oldum dedim😍 o derece başarısız bir operasyon oldu .Dr bey telafi edilebileceğini söylüyor hoş inanç ve güvenim kalmadı bilmiyorum cokkk ama cokk araştırın arkadaşlar.Benim düştüğüm hataya düşmeyin🥳😍.Bu arada İsmi geçen ve tavsiye olarak duyduğun Erhan hocaya gitmedigim için bir kere daha üzüldüm.
Merhaba hala aktif misiniz bende yüz geeme oldum ama askı diye girdim endoskopik sandım bir çıktım azdım baştan sona kesik dikiş. 1 ay oldu şişlikler ve tek taraflı sert ödem asimetri hala var. Kötü olan ise burun kenarı oyuk ve dudak krnarı çin bıyıgı hala durugor tek amacım bundan kurtulmaktı ama dr 3 ay sonra diyor

Cokk teşekkür ederim 💜🌿💜 Sorun çözülmedi aslında ameliyati kalıcı çözüm olarak dusunmustum enaz 5.6 yıl kullanabileceğimi soylemislerdi .Ameliyat ise yaramadığıdan Yüzúme Dolgu+ Botox+Yag enjeksiyonu ile ile geçici çözüm ürettik🤩 Fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara umarım yardımcı olabiliriz
Merhaba aüreciniz hakkında bilgi verebilir misiniz

Merhaba hala aktif misiniz bende yüz geeme oldum ama askı diye girdim endoskopik sandım bir çıktım azdım baştan sona kesik dikiş. 1 ay oldu şişlikler ve tek taraflı sert ödem asimetri hala var. Kötü olan ise burun kenarı oyuk ve dudak krnarı çin bıyıgı hala durugor tek amacım bundan kurtulmaktı ama dr 3 ay sonra

Yanaklarimda hala cökük war, her iki senede bir ip yaptiriyorum. Endoskopie yapilan yaglar hepsi cikarilamadi. Yüzkaslarimdan ayriklar onun icin iple gerdiriyorum
Anşamadım nasıl işlem yapıldı size. Ben 1 ay oldu ama beni ne bekliyor bilmiyorum. Ağız içi keai yapıldı orta yüz

Bugün tam 3 ay oldu,yanaklarım Eskisine göre çok büyük yüzüm daha büyük kimse gençleştin güzelleştin demiyor ne yaptın kendine diye soruyorlar tabii kimseye söylemedim ne ameliyatı olduğumu. Ben şimdilik sonuçtan memnun değilim yamuk surat kocaman bir yüzüm oldu bir yanağım diğerine göre daha büyük gözümün seklini değiştirdi. 6. Ayımda tekrar yazıcam, yasım 35.
Ayyy aynı ben 38 yaş ve 1.aydayım süreci merak ediyorum bende ağız içi kesildi nelee yaşadım

Valla 3 ,6 ay gibi söylemler zaman kazanma süreci sizi beni bizim gibi hastaları oyalama sureci🙃 ödemler morluk ve ekimoz bunlar zamanla düzeliyor ancak simetri bozukluğu yada burun kenari nazobial ve yanaklarda var olan oluk yada izler benim ameliyatimda ilk 2.3 ay gibi pırıl pırıl ve gergindi yüzümün sag tarafında sanırım enfeksiyon kaptı davul gibi şişti Dr. Günlük 4000 _mg ( 4 BİN MG ) Yanlış yazmadım yada yanlış okumadınız eczacı Doktirunuza danışın yanlış anlaşılma olmuştur bu kadar yüksek Antibiyotik kullanmayın dese dahi Cahit hoca ya tekrar danışarak antibiyotikleri kullandim. Vs vs tüm ödemler gectikten sonra Bingoooo 🤩yüzüm ameliyat öncesi ile ayni kaldı, Göz altlarimda ve alnimda oluşan damarlar endoskopik Face Lift mini yüz germe ameliyatının bana getirileri oldu😎🥳 kaşlarimin bir tık yukarı kaldırılacağını konuşmuştuk tabi ondada bir farlilik yok sadece sağ göz kapagimda ki düşüklük gitti👍 Bu arada düzeltme revizyon için yüzüme yapılan yağ enjesiyonundan sonra kaşimin bitiminde damar gibi şişlik olustu.Mayis ayında Ameliyat oldum nerdeyse 1 sene olacak aylardır fotoğraf bile cekinmiyordum.Velhasil kelam.Suan yüzümde yağ enjeksiyonu dolgu ve botox yapildi yiyim .Ama ameliyat olmaya degdimi derseniz kocaman bir Aslaaaaa💜☘️💜. Ameliyat olmayi planlayanlar Lütfen Dr un ne söylediğinden ziyade Doktorunuzun ameliyat olan hastalarına sosyal medyadan ulaşın sorun arastirin .Ben Dr bey e neden Instagram da hasta paylaşımınız çok az dediğimde Dr bey yasak olduğunu ve çok yüklü cezası olduğunu söylemişti.Oysaki Reşit Burak Kayan( benim göğüs ameliyatımi yapmıştı muhteşem bir dr.) Hüseyin Balikçıoğlu ,Arda Pelen Selçuk Yazan gibi işini layigi ile yapıp 🧿🙏🧿çarşaf çarşaf hergun operasyon story paylasan Dr lar var😎 .Benim gibi pişmanlık keşkeleri yaşamamak adina .Bıkmadan araştırınnnnn

Ayyy aynı ben 38 yaş ve 1.aydayım süreci merak ediyorum bende ağız içi kesildi nelee yaşadım
Benim sağ ve sol saç diplerinde kafamdaki zimbadan dolayı saçlarım döküldü .Zımbalar çıkarken acımadı saçlarınız gür ise zaten sorun olmuyor benim saçlarım kısa ve az olduğu için şapka takarak atlattım o süreci.

Valla 3 ,6 ay gibi söylemler zaman kazanma süreci sizi beni bizim gibi hastaları oyalama sureci🙃 ödemler morluk ve ekimoz bunlar zamanla düzeliyor ancak simetri bozukluğu yada burun kenari nazobial ve yanaklarda var olan oluk yada izler benim ameliyatimda ilk 2.3 ay gibi pırıl pırıl ve gergindi yüzümün sag tarafında sanırım enfeksiyon kaptı davul gibi şişti Dr. Günlük 4000 _mg ( 4 BİN MG ) Yanlış yazmadım yada yanlış okumadınız eczacı Doktirunuza danışın yanlış anlaşılma olmuştur bu kadar yüksek Antibiyotik kullanmayın dese dahi Cahit hoca ya tekrar danışarak antibiyotikleri kullandim. Vs vs tüm ödemler gectikten sonra Bingoooo 🤩yüzüm ameliyat öncesi ile ayni kaldı, Göz altlarimda ve alnimda oluşan damarlar endoskopik Face Lift mini yüz germe ameliyatının bana getirileri oldu😎🥳 kaşlarimin bir tık yukarı kaldırılacağını konuşmuştuk tabi ondada bir farlilik yok sadece sağ göz kapagimda ki düşüklük gitti👍 Bu arada düzeltme revizyon için yüzüme yapılan yağ enjesiyonundan sonra kaşimin bitiminde damar gibi şişlik olustu.Mayis ayında Ameliyat oldum nerdeyse 1 sene olacak aylardır fotoğraf bile cekinmiyordum.Velhasil kelam.Suan yüzümde yağ enjeksiyonu dolgu ve botox yapildi yiyim .Ama ameliyat olmaya degdimi derseniz kocaman bir Aslaaaaa💜☘️💜. Ameliyat olmayi planlayanlar Lütfen Dr un ne söylediğinden ziyade Doktorunuzun ameliyat olan hastalarına sosyal medyadan ulaşın sorun arastirin .Ben Dr bey e neden Instagram da hasta paylaşımınız çok az dediğimde Dr bey yasak olduğunu ve çok yüklü cezası olduğunu söylemişti.Oysaki Reşit Burak Kayan( benim göğüs ameliyatımi yapmıştı muhteşem bir dr.) Hüseyin Balikçıoğlu ,Arda Pelen Selçuk Yazan gibi işini layigi ile yapıp 🧿🙏🧿çarşaf çarşaf hergun operasyon story paylasan Dr lar var😎 .Benim gibi pişmanlık keşkeleri yaşamamak adina .Bıkmadan araştırınnnnn
Ben 3 kutu amoklavin bitirdim. Sağ yüz şişti ödem kaynaklı dedi kısmi yüz felci ıldu burnumu cekemiyor dudak üstü oynamıyor ve kaşımı kaldıramıyorum. Şişlik hala asimetrik var diğer taraf eskiye yakın oldu ama sağ tarafım kazak gibi ağız kenarı tombiş çocuk alta üzgün dudak bikişi gibi geçer dediler bekliyorum ağız içi enfeksiyon kaotı 1 ay oldu dikişler tutmadı iki kez yeni dikiş atıldı ödem daha da artınca kortizon başladık hala umudum olmalı mı yok başarısız deyip kabullenmeli mi bilmiyorum

Ben 3 kutu amoklavin bitirdim. Sağ yüz şişti ödem kaynaklı dedi kısmi yüz felci ıldu burnumu cekemiyor dudak üstü oynamıyor ve kaşımı kaldıramıyorum. Şişlik hala asimetrik var diğer taraf eskiye yakın oldu ama sağ tarafım kazak gibi ağız kenarı tombiş çocuk alta üzgün dudak bikişi gibi geçer dediler bekliyorum ağız içi enfeksiyon kaotı 1 ay oldu dikişler tutmadı iki kez yeni dikiş atıldı ödem daha da artınca kortizon başladık hala umudum olmalı mı
Benim sağ ve sol saç diplerinde kafamdaki zimbadan dolayı saçlarım döküldü .Zımbalar çıkarken acımadı saçlarınız gür ise zaten sorun olmuyor benim saçlarım kısa ve az olduğu için şapka takarak atlattım o süreci.
Benim saç içi ile ağız içi oldu ben normal ip askı sandım bu kadar zahmetli beklemedim valla yüzüm kaydı resmen. Hala ağrı iğne batmaları ödemin zonklaması çekiyorum 1 ay oldu dikişler ağız içi çok kötü

Öncesi sonrası özelden atabilir misiniz. Benim öncem daha güzel ben de size atayım 🤦‍♀️

Hyr ameliyat la genrl anesteziyle yapılıyor bende yaptirdim uc yil önce ama iki yil dayandi simdi germe yaptirdim 15 gün önce..
gecmis olsun siz kime oldunuz?

Aslinda endoskopik kas kaldirma ameliyatini cok övüyorlardi. Simdi yorumlara baktigimda herkes gecici oldugunu yazmis.
Irtibata gectigim bir doktorda kesiyi kastan yapip kaldirdigini, böylesinin kalici oldugunu söyledi?
Aranizda bu yöntemle ameliyat olan var mi?

Ameliyat olanlar yardımcı olabilir mi lütfen ?

Seneler boyu doktorlar endoskopik endoskopik dedi şimdi ise onca yorum kalıcı değil diyor.

Bir doktor sayfasında bunu paylaşmış kendisi kesiyi kaşın üstünden yapıyor, sıfır risk ve kesinlikle kalıcı olduğunu söylüyor.

Bu teknikle ameliyat olan var mı aranızda?

Sizne düşünüyorsunuz bu yöntem hakkında?

Eklentiler

• 20210215_232814.jpg
    20210215_232814.jpg
    159,7 KB · Görüntüleme: 148
  • 20210215_232830.jpg
    20210215_232830.jpg
    176,9 KB · Görüntüleme: 147
bu kasli bölgeden kesi yapildigindada böylemi?

gecmis olsun siz kime oldunuz?

Aslinda endoskopik kas kaldirma ameliyatini cok övüyorlardi. Simdi yorumlara baktigimda herkes gecici oldugunu yazmis.
Irtibata gectigim bir doktorda kesiyi kastan yapip kaldirdigini, böylesinin kalici oldugunu söyledi?
Aranizda bu yöntemle ameliyat olan var mi?
Merhaba Endoskopik Facelift ve kaş kaldırma ameliyati oldum. ( Cat eyes yada badem göz ameliyatı değil ) sadece kaslarım düşük değildi ancak sağ göz kapağımda hafif bir düşüklük için bir tık kaşlarım yukarı alınsın ve yanaklarım toparlanması nazobial çizgilerin azalmasini istemiştim.Dr lar õn görüşmede tabiki yaparız hallederiz vs gibi son derece pozitif konuşuyorlar ve bu kullanılan teknigin 5-10 yıl geriye götürdüğü yada enaz 5,6 yıl kullanacağımız hakkiknda bilgilendirildim ameliyat öncesi o kadar güzel anlatılıyor süreç ve memnuniyet ancak hayaller hüsran ile sonuçlaniyor .Nihayetinde 43 yaşındayım ameliyat sonrası 30 yaşına dönmek gibi hayalim tabiki yoktu.Ameliyat sonrası ödemeden ve şislikten dolayı yüzüm ay 🌒 parçası gibi gayet güzeldi ancak bikac ay sonra yüzüm adeta ödem ve şişlikler gidince sönmus balon gibi eski halini aldı.Yani arkadaşlar artık şüphe duyuyorum🙃🙄 bize ameliyatta uygulanan tekniği biz nerden bileceğizki.ip ile kaş kaldırma Cat eyes. Badem göz Facelift vs vs artık hiç güvenim kal_Ma_Diiiiii😎. Tek çözüm olabildiğince ameliyat olacağımız Dr un eski gerçek hastalarına ulaşıp bilgi almak.Ve sahte fake profil ile Dr tavsiye eden kişilerden ışık hızı ile uzaklaşmanız🧿Bu arada Kafamdaki zimbadan dolayı saçlarım evet döküldü.Ancak tekrar çıktı 💃

valla sinirleirm bozuldu okuyunca, çok geçmiş olsun.
kimileri ip askı kötü diyor, siz ameliyat olup memnun kalmamışsınız :KK43:
insan neye inanıp ne yaptıracağını bilemiyor, bir de pişman olmak var geri dönüşü de yok :KK43:

X