Endoskopik yüz germe - Facelift

Derin plan yuz germe yaptirdiniz sanmistim.ben derin plan yaptırdım drum dolgulari temizledigini söyledi ve gerdi fazlalik deriyi aldi.iki yilda bir iple yuz germeyle ugrasilmaz bence...
Merhaba bi kac til gecmis memnun musunuz acaba

Ben sadece orta yüZ germe olacagım gözlerime elletmicem ki çok az sıkıntım var zaten orta yüzde de. 22bin çok geldi o yüzden. Benim operasyonum fazla trafmatik olacagını düşünmüyorum o yüzden hızlı iyileşme gösterecegime de inanıyorum. Hayırlısı bakalım
Merhaba bende sadece orta yuz istiyorum yaptirdiniz mi memnun msunuz

Ben 2013de ercan karacaogluna yaptirdim. Faydasi. 1sene. Eger yuzunuzde sarkik warsa hic yarari yok. Ustelik vücudumdan yag alip yanaklarima doldurdu. Simdi o yaglar kaslarimdan ayrildi ve sarkiyor. Kaslarimda asymetrilik war. Gidin yüzünü zu gerdirin ameliyatka guzelce veya askilarla idare edin. Coook agrili bir iislem ustelik
Valla ben bu işten hiç bir şey anlamadım ip askı yaptıralım dedik yaşımız erken dedik ip askı işe yaramıyor 1-2 ayda eskiye dönüyor dediler midface lift yaptıralım dedik etkisi kısa değmez o paraya dediler napıcaz hiç bilemiyorum benim derdim nazolabiallerim🤷🏻‍♀🤦🏻‍♀️

Valla ben bu işten hiç bir şey anlamadım ip askı yaptıralım dedik yaşımız erken dedik ip askı işe yaramıyor 1-2 ayda eskiye dönüyor dediler midface lift yaptıralım dedik etkisi kısa değmez o paraya dediler napıcaz hiç bilemiyorum benim derdim nazolabiallerim🤷🏻‍♀🤦🏻‍♀️
Yüzde şarkılık yoksa nazolabial dolgu yeterli. İp askıyı asla düşünme. Kalıcı değil. Doktorların kolayına geliyor. Basit kalıcı olmayan bir yöntemle dünyanın parasını alıyorlar.

Yüzde şarkılık yoksa nazolabial dolgu yeterli. İp askıyı asla düşünme. Kalıcı değil. Doktorların kolayına geliyor. Basit kalıcı olmayan bir yöntemle dünyanın parasını alıyorlar.
Ben 1cc dolgu yaptırdım 1 hafta güzeldi sonra puffff sanki balon söndü çabuk eridi yada 1cc değil 2 mi yaptırmalıydım bilmiyorum ama ik 1 hafta 10 gün çok begenmiştim.

Ben 1cc dolgu yaptırdım 1 hafta güzeldi sonra puffff sanki balon söndü çabuk eridi yada 1cc değil 2 mi yaptırmalıydım bilmiyorum ama ik 1 hafta 10 gün çok begenmiştim.
Geçici dolgu öyle. Kalıcı olunca da sakıncaları var. Sana önerim kalsiyum hidroksiapatit dolgu yaptır Hem kollajen uyarıyor hemde kalıcılığı uzun yıllar sürüyor. Marka olarak Luminera öneririm. Bir araştır istersen.

Geçici dolgu öyle. Kalıcı olunca da sakıncaları var. Sana önerim kalsiyum hidroksiapatit dolgu yaptır Hem kollajen uyarıyor hemde kalıcılığı uzun yıllar sürüyor. Marka olarak Luminera öneririm. Bir araştır istersen.
Canım senin önerebileceğin bir doktor var mı? İst/Anadolu yakasındayım ben.

Şimdi gördüm yorumunuzu dolgu yaptı doktor 1cc starfill diye bir marka ilk 15 gün çok beğendim sonra eridi

Bu arada onuda araştırdım bu sitede ondan da çok memnun değiller gibi bilemedim

Bana yardımcı kimse olmadı buradan. Ben bi dr. a gittim. Dolgu ve botoks icin. Nazobiallerim beni delirtiyor. Dolgu konusunda cok endiseliydim. Gittigimde doktora benim istediklerimi yaptıran bi hanimla tanistim. O da nazobial dolgu yaptiriyormus. Cok doğal cok guzeldi soylemeseydi anlamazdim. Hep isteğim bu islemi yaptiran birini gozumle gormekti o da oldu. Bana 2 ml dolgu önerdi dr. Ben 1ml icin hazirlkli gitmistim. Simdilik bütçemi aştığı icin erteledim. 1ml 3000 TL. Doktor ve uygulama yaptığı hamimi gozumle gormem bana cok guven verdi. ( Benim gibi arastiran vatsa belki yardimci olur diye yazdim.

Merhaba, yuz germe degil ama kas kaldrma ameliyati olmak istiyorum. Daha dinc fresg gorunmek icin. Onerebilecegnz en iyi doktor kimdir?
Karaca Basaran ile gorustum hatta ofisi tiklm tiklmdi ame brdaki yormlari okuyunca emin olamadm

Bana yardımcı kimse olmadı buradan. Ben bi dr. a gittim. Dolgu ve botoks icin. Nazobiallerim beni delirtiyor. Dolgu konusunda cok endiseliydim. Gittigimde doktora benim istediklerimi yaptıran bi hanimla tanistim. O da nazobial dolgu yaptiriyormus. Cok doğal cok guzeldi soylemeseydi anlamazdim. Hep isteğim bu islemi yaptiran birini gozumle gormekti o da oldu. Bana 2 ml dolgu önerdi dr. Ben 1ml icin hazirlkli gitmistim. Simdilik bütçemi aştığı icin erteledim. 1ml 3000 TL. Doktor ve uygulama yaptığı hamimi gozumle gormem bana cok guven verdi. ( Benim gibi arastiran vatsa belki yardimci olur diye yazdim.
hangi doktor canım ama 1 ml 3000 çok değil mi ya sanki

X