Engelli bakım parası

Sosyal hizmetleri arıyorum ama baglanamadim gün içinde deneyeceğim tekrar inşallah Allah yardımcımız olur

Aramakla olmuyor. Bulunduğunuz ildeki sosyal hizmet merkezine gitmeli, ilgili birimdeki uzmanlarla görüşmelisiniz. Onlara bakıcının değiştiğine dair dilekçe verip söylediklerini yapmalısınız. Kayınpederinizin gitmedi yeterli. Eşim bakıyordu, artık ben bakıyorum demeli. İkamet ettikleri adresi de buna göre düzenlemeli. Kayınvalide ile aynı evde gözükmemeli yararına olur. Aile bakanlığında çalışırken bunlara dikkat ediyorduk. Engelli biriminde çalışıyordum ben de.

kaç yaşında çocuk?
okb mi kayınvalideniz?
ne yapın edin parayı hemen kestirin
kp nizle birlikte gidin hızlıca dilekçe verin

ne vicdansız kadın bide birikmişleri de alıp gidiyor
gerekirse kp gündüz programlarına çıksın!!

Aramakla olmuyor. Bulunduğunuz ildeki sosyal hizmet merkezine gitmeli, ilgili birimdeki uzmanlarla görüşmelisiniz. Onlara bakıcının değiştiğine dair dilekçe verip söylediklerini yapmalısınız. Kayınpederinizin gitmedi yeterli. Eşim bakıyordu, artık ben bakıyorum demeli. İkamet ettikleri adresi de buna göre düzenlemeli. Kayınvalide ile aynı evde gözükmemeli yararına olur. Aile bakanlığında çalışırken bunlara dikkat ediyorduk. Engelli biriminde çalışıyordum ben de.
Peki kayınvalidem adres değişikliği yapmazsa ne yapacağız şuan evde değil ama ikamet burası gözüküyor aradığımda gelin dilekçe yazalım bakıcı değişikliği için dediolumlu sonuçlanırsa alırsınız olmazsa ondanda kesilir dedi

Peki kayınvalidem adres değişikliği yapmazsa ne yapacağız şuan evde değil ama ikamet burası gözüküyor aradığımda gelin dilekçe yazalım bakıcı değişikliği için dediolumlu sonuçlanırsa alırsınız olmazsa ondanda kesilir dedi

kayınpederiniz Önce nüfusa gitsin bu kişi burada yaşamıyor artık desin kaydını sildirsin. Belki e devletten de yapabilir bilmiyorum. Ev kira mı? Kira değilse kimin üstüne? Kiraysa kontrat kimin adına? Bunlar da önemli

Şikayet edin hemen. Utanmaz kadın hem bakmıyor hem çocuğun üzerinden para alıyor. Çocuk kaç yaşında bilmiyorum ama valla helal olsun annesinin bakmadığı çocuğa yengesi olarak siz bakıyorsunuz. Merhametinizden örnek almaları lazım. İnşallah mükafatını da alırsınız ileride.

X