Ense kalınlığı

anneolmak_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
8
4
22
21+2 günlük gebeyim ve 22 yaşındayım bebeğimin gelişimi ise ultrasonda 22+2 gösteriyor. 11-13 haftalar arasında ikili test yaptırmadım ama doktorum kendi ultrasonunda ense kalınlığını normal görmüştü. 21.haftadayken detaylı ultrasona girdim ense kalınlığı 6.4 mm çıktı bugün tekrar farklı bir doktora gittim bugün ise ense kalınlığı 4.9 mm çıktı ama yinede içimizin rahatlaması için fetal dna yaptırdım. bu tarz sorun ile karşılaşan oldu mu ? Sonuçlarınız nasıl çıktı yada bebeğinizde herhangi bi sorun oluştumu ?

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız alırız
Sonuçlarım çok şükür temiz çıktı sizinkide inşallah temiz çıkar bende de olduğu gibi ense kalınlığı ölçümü fazla çıktığında nıpt testinde temiz sonuçlar alabiliyorsunuz sizde bu süreçte kendinizi üzmeyin stres yapmayın benim için ilk 1 hafta hiç geçmedi çok üzüldüm streslendim ama sonucum çok şükür temiz çıktı inşallah sizinkide temiz çıkar

Hanımlar bu ne demek ya . Araya hafta sonu girdi 2 gün doktoru beklicem şimdi

Eklentiler

• Screenshot_20231215-185045_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20231215-185045_e-Nabz.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 102
Sonuçlarım çok şükür temiz çıktı sizinkide inşallah temiz çıkar bende de olduğu gibi ense kalınlığı ölçümü fazla çıktığında nıpt testinde temiz sonuçlar alabiliyorsunuz sizde bu süreçte kendinizi üzmeyin stres yapmayın benim için ilk 1 hafta hiç geçmedi çok üzüldüm streslendim ama sonucum çok şükür temiz çıktı inşallah sizinkide temiz çıkar
Çok şükür kendim temiz sonuç alsam ancak bu kadar sevinirim rabbim derin bir nefes almayı bana da nasip etsin şu 3 günde 15 yıl yaşlandım

Çok şükür kendim temiz sonuç alsam ancak bu kadar sevinirim rabbim derin bir nefes almayı bana da nasip etsin şu 3 günde 15 yıl yaşlandım
Sizi çok iyi anlayabiliyorum İnşallah sizinkide temiz çıkar kendinizi üzmeyin streslenmeyin ense kalınlığı bendede yüksek çıktı ama testim temiz çıktı böyle durumlar olabiliyor o yüzden sizde kendinizi üzmeyin streslenmeyin sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah

Sizi çok iyi anlayabiliyorum İnşallah sizinkide temiz çıkar kendinizi üzmeyin streslenmeyin ense kalınlığı bendede yüksek çıktı ama testim temiz çıktı böyle durumlar olabiliyor o yüzden sizde kendinizi üzmeyin streslenmeyin sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah
Benim takibinde olduğum doktor ensede kistik higroma dedi başka doktorlar da kistik higroma değil ensesi normalden kalın dediler tabi ki bu da bir anomali dediler fetal dna yaptırdım sonucun bekliyorum umuyorum kistik higroma değildir

Benim takibinde olduğum doktor ensede kistik higroma dedi başka doktorlar da kistik higroma değil ensesi normalden kalın dediler tabi ki bu da bir anomali dediler fetal dna yaptırdım sonucun bekliyorum umuyorum kistik higroma değildir
Bende iki farklı doktora gittim ikisi farklı şeyler söyledi o yüzden olabiliyor böyle durumlar sizde kendinizi üzmeyin streslenmeyin inşallah sonuçlarınız tertemiz çıkar

X