Saç Uzatma Yöntemleri Entele Saçlari Uzatan Bitki (Arsiv)

ben şimdi bepanthene aldım içinde 5 tüp war bu karışıma 5inidemi koyucam biri tam anlamıyla bişi sölesin

sac uzatmada benden de acizane bir karısım..
bir cay bardagı zeytinyaginin icine bir bas sarımsak koyacaksınız asagı yukarı 8-10 diş felan...bir hafta bu karısımı bekletin.bir hafta sonra bu karısımı iyice ezerek bulamac haline getirin..sacınızın diplerine sürün en az bir saat bekletin sonra saclarınızı yıkayın...
istediginiz gür saglıklı saclarınız olması dilegimle..
sevgimle...

Peki bu karısım ayda ortalama ne kadar uzatıyor saçları?
Bir de ben gürleşmesini istemiyorum zaten gür benim saçlarım uzasın yeter senağlama

ben şimdi bepanthene aldım içinde 5 tüp war bu karışıma 5inidemi koyucam biri tam anlamıyla bişi sölesin

evet 5inide koycaksın bi şişe badem yağı ve cezvede az bi suyla kaynattığın enteleyi karıştırcaksın tabi enteleyi kaynatııktan sonra süzmeyi unutma sadece suyu kalsın

selam arkadaşlar benimde kafam karıştı saçlarım çok seyrekleşti şuan yılan yağı kullanıorum başka ne yapmmam lazım yardım edin

Ben iki ay kurlandim hic bi etkisini ^görmedim saclarim uzamadi yani. Benim saclariim ince bilmiyorum kisiden kisiye degisiyor galiba

selam arkadaşlar benimde kafam karıştı saçlarım çok seyrekleşti şuan yılan yağı kullanıorum başka ne yapmmam lazım yardım edin

sarmısak yağı, yılan yağı ve hint yağını karıştır zaten şişe içindeler hepsini karıştır ve sür saçına haftada 2 veya 3 defa tutabildiğin kadar tut..yıka ama fazla yıkama yani arındıracam diye öldürme saçlarını...hemen kesilir dökülmesi ve yeni saç çıkmaya başlar görürsün...

sarmısak yağı, yılan yağı ve hint yağını karıştır zaten şişe içindeler hepsini karıştır ve sür saçına haftada 2 veya 3 defa tutabildiğin kadar tut..yıka ama fazla yıkama yani arındıracam diye öldürme saçlarını...hemen kesilir dökülmesi ve yeni saç çıkmaya başlar görürsün...

Ama sarmısak yağını iyi çıkarmazsak saçtan kötü kokar mı? Ben denemek istiyorum ama çok kötü kokarım diye tereddütteyim

3 şişeyi karıştırıyoruz.3 ü bir defalık mı oluyor?saç diplerinemi sürülüyor?birde arkadaşın dediği gibi kötü kokmuyormu?üüf gene çok sordum:uhm:

Ama sarmısak yağını iyi çıkarmazsak saçtan kötü kokar mı? Ben denemek istiyorum ama çok kötü kokarım diye tereddütteyim

son durulama suyuna bir kabın içine biraz elma sirkesi koy suyla karışık, kokusunu bırakmaz o zaman ama zaten uçuyo kokusu...kalmıyo yani...

3 şişeyi karıştırıyoruz.3 ü bir defalık mı oluyor?saç diplerinemi sürülüyor?birde arkadaşın dediği gibi kötü kokmuyormu?üüf gene çok sordum:uhm:

nası 1 defalık? canım bitene kadar kullanıyon işte...her kullanmadan önce çalkala yanlız...haftada 3 veya 2 kere sürüyon saç diplerine...yok ya uçuyo sarmısak kokusu ama ben çok faydasını gördüm anında kesti dökülmeyi...

aynen bak onlardan biride benim, ilk başta etki görterdi gibi oldu ama sonra tık yok....:sm_confused:[/QUOTE

nir senin saç tipin nasıl. ben sipariş verdim enteleye hala gelmedi ama bazılarında gerçekten sonuç vermiyormuş:uhm:benim çok ince telli ve düz acaba kel kalırmıyım?????? çünkü kuaförüm bana besmeleyle taraman gereken bi saçın var çok nazik davranmalısın demişti:1no2:

aynen bak onlardan biride benim, ilk başta etki görterdi gibi oldu ama sonra tık yok....:sm_confused:[/QUOTE

nir senin saç tipin nasıl. ben sipariş verdim enteleye hala gelmedi ama bazılarında gerçekten sonuç vermiyormuş:uhm:benim çok ince telli ve düz acaba kel kalırmıyım?????? çünkü kuaförüm bana besmeleyle taraman gereken bi saçın var çok nazik davranmalısın demişti:1no2:

benimde ince telli ve düz..bak kimsenin moralini bozmak istemiyorum ama bence yağlardan şaşma derim yinede sen bilirsin...

nilbera sağolasın arakadaşım ben mutlaka denicem çok sevindim ya sanki yaptımda uzamış gibi hissetim=))

herkese mrb entele bitkisiyle ilgili yazılanları okuyunca bende kullanmaya karar verdim.ama şu sirkeli tarifte enteleyi kaynattıktan sonra süzüyormuyuz?birde bazıları elma sirkesi kullanmış illa onu mu kullanmak gerekiyor? kullanan arkadaşlar hemen cvp yazarsa çokkkkkk sevinicem:teytey:

bildiğim kadarıyla sadece saç tıplerine yuze falan geldıgınde zarar veriyormuş onun için dikkat ama genede kullanan biri yazsa daha doğru olur tam bilgi alırıs

X