Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

braun son m0deli 7781 alcam ama tereddütüm var özellikle kıl dönmlerinden şikayetçiyim şuan kullandığlm yine braunun eski bi modeli hep dönme yapıyo.sirle de uğraşamıyorum.bacaklaım harap valla,7781 hakkında bilgisi olan var mı.

arkadaşlar epilasyon aleti tüyleri sertleştiriyor mu? ağdayla aynı mantık olarak bakarsak ikisi de tüyleri kökünden alıyor ve ağdanın tüyleri incelttiği söylenir inceltir de hakikaten, epilasyon aletinin de aynı etkiyi yapması gerekmez mi?

benim makinam braun ama o bile tüy batması yapıo ama diğer makinalara göre daha az ve bikini bölgesine ayrı başlık olduğu halde kullanamıyorum ben çok acı yapıo

sword arkadaşım 7781 mi aldın.makina hk biraz yorum yapabilir misin ben de alcam.mesela kabloluda kullanabiliyomuyuz.şarjlı kullanım randımanlı mı nasıl.belki de yarın bi sürü para vercem acil yorum bekliyorum teşekkürler

bayanlar bugun herhangi bir magazaya girip epilatorleri inceledim. daha dogrusu marka ve model bilgisiyle birlikte fiyatlarini yazip ciktim. eve gelince netten bakarim dedim. iclerinde bir tanesine hic guvenim yoktu acikcasi markasindan dolayi ama internette iyi yorumlar okuyunca bir de size sormak istedim. Urun Sinbo SEL-6004
productDetails.aspx

SEL_6004_en_ucuz_sinbo_epilat__r_epilat__r_sel_6004_473.jpg

hepsiburda'da guzel yorumlar yapilmis ama size de sormak istiyorum. ben braun almayi dusunuyordum ama bugun magazada gorunce dikkatimi cekti. bir de ilgimi ceken yaninda kas ve yuz temizleme aparatinin da olmasi. fiyati cok uygun ama sinbo marka olarak beni biraz korkutuyor. pisman olmak istemiorum. bu urun hakkindabir bilginiz varsa lutfen paylasir misiniz? a.s.
productDetails.aspx

kızlar bnm epilasyon aletim braun silk-epil ve milatta önce kama bişi fosilleşti artık...acıya dayanamıyorum cok acıtıyor mecburen kullanıyorum arda buz koyuyorum filan ama yok bacaklarım o kadar acıyoki başka yerime süremiyorum ağda da kullanmadım hiç ağdanın acısı daha mı az??? bir de epilasyondan sonra acayip erecede kızarma oluo kılların çekildiği yerler kırmızı kırmzı benek oluo krem sürüncede yanıyo off yaa yardım edin lutfen korkumdan en sonunda gorile doncem :KK70::KK70:

ya bu epilasyondan sonra veya agdadan sonra tala tuy dokucu sürünce bi kac kullandımdan sonra tüylerde cok net farkedılcek derecede azalma goruluyormuş ve zamanla cıkmıyormuş?boyle bırsey duyan veya kullanan varmı?bılgılendırırse sevınırım:)

ben braun un yeni ürününü aldım.Kablosuz ve suda kulanılabilir eve geldiğim gibi hemen denedim suyun altında. ılk başta sanki tüyleri kırıyormuş gibi geldi bana ama üzerinden geçince aldığını fark ettim herhalde eskisine alıştım diye farklı geldi.Eski kulandığım philips di.Ve şunu söylemeliyim ki gerçekten suyun altında kullandığım içindir belki,acı hissetmedim.

braun3170softsilkepilep.jpg

braun 3170 soft silk-epil bunu almayı düşünüyorum fiyatı çok uygun kullananlar warmı aranızda fikirlerinize ihtiyacım war hepinizin..

Ben de nuh nebı zamanından (1997 den) kalma phılıpsın var.hala kullanıyorum Çok da memnunum ama.geÇen kızkardeŞımle telefonda konuŞurken abla Şu epılasyon aletını artıkn deĞıŞtır Çok sesı Çıkıyor dedı.ama ıŞımı gÖrÜyor.neyse sanırım bende yenıleyecem kızkardeŞım aldı ama markasını modelını bılmıyorum bı ara sorup yazarım .yada ben alınca kendımın kını yazarım:))). Gelelım Şu karınca yumurtası yaĞı olayına.ılk ÇıktıĞında almıŞtım.valla bÖyle az az bÖlgesel kalleŞeler baŞlamıŞtı:))ama yaĞ zor oluyordu.yatak ÇarŞaf batırordu bıraktım.sonra bu yaz kremı ÇıkmıŞ aldım kullandım.hadı dedım bacaĞıma falan kullandım.anam ben 45 yaŞındayım hıÇ hayatta kıl dÖnmesı yaŞamadım.bacaĞımda ve bıkını bÖlgesınde resman kıl dÖnmesımı aman kıl batması mı neyse kıllar derı altından gıbıyolar.ve resman yaralar oluŞtu kıl kÖklerınde hemen bıraktım.bıde baktım kı ınternette haberlerde okudum sahte karınca yumurtası kremıymıŞ bunlartermıt larvası karemı ımıŞ.ve malıyetı 1 tl ımıŞ.Şımdı gÜleyım mı aĞlayayımmı?

hemen hemen hepsi kıl dönmesi yapıyor mahvediyor zamanla bacakları:ecrin_bebek: mümkünse lazer epilasyon yaptırın kökten çözümzemuszemus epilasyon ve ağda için harcadığım zaman kaybı beni mahvediyor:eek:klava:

braun var bende piyasadaki en iyi epilatördür ama yinede kıl dönmesi yapıyo çoğu kadında. tavsiyem sir ağda, 1,5 senedir kullanıyorum çok memnunum:lepi:

Epilatör konusunda braunun son çıkan 2 modeli muhteşem, batık yapmıyor arkadaşlar.Ben normalde sir kullanıyordum ama alerji yapınca mecburen epilatöre dönmek zorunda kaldım :KK43:

X