Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

ya arkadaşlar epilasyon aleti almayı istiyorum bende ama bnim derdim can acıması daha çok. çünkü ben ağdaya bile dayanamıyorum acısı en aza indirilmiş olan hangisidir ya bıktım artık jilet vurmaktan bende epilasyona gidebilecek durumda değilim evlilik hazırlığı yapıyorum bendee yardımcı olursanız çok sevinirim malum bölge için kullanacağım özellikle :KK43:

aynen canım bende bıktım jilet kullanmaktan,ağdayı 1-2 kere denemiştim baktım dayanamıyorum bi de beyaz tenliyim ve cildim çok hassas canımın o kadar yanmasına dayanamadım:1no2: ve hiç sevmeme rağmen jilet kullanıyorum aslında epilasyon aleti bende almayı düşünüyorum ama oda can yakıyormuş napacağımı bilemiyorum en güzeli lazer aslında ama o da masraflı bu yüzden arkadaşlar epilasyon aletlerinden can yakmayan ya da en az acıtan hangisi tavsiyelerinizi bekliyorum

ben phılıpsnkini kullanıyorum ama hepsi başta can yakar canım..tavsiyem çok uzamadan sık sık almanız bi süre sonra acımamaya başlıyo bende öyle oldu..bide buzlular tavsiyemdir

braun silk epil kullanıorum ben hem de ilk çıkanlarından ilk bacaklarımı almaya onla başladım ben çok yararını gördüm bence kılları azaltıo baya kökünden alıo yani uzasa bile yumuşak oluo tüyler belki de bende öle etki ediodur bilmiorum

Rowenta 8982 Access Fresh Air Vision Epilasyon Aleti (Epilatör)[/url]
kızlar bu epilasyon aletine ne diyorsunuz iyi midir acaba ?

Ben bunu daha evvelki gün aldım, dün denedim ama bacaklarımdaki bütün tüyleri kırdı, jilet gibi bugün hepsi tekrar çıkmaya başladı:umursamaz: Hiç epilatör kullanmamış olsam beceremedim diyeceğim ama... Bundan önce beş altı yıl Philips Satinelle kullandım. Bacaklarımda sivilce yapmaya başlayınca herhalde bıçakları bozuldu diyip yenisini aldım. Belki yeni olduğu için böyle olmuştur (bir umut :çok üzgünüm: ) Başka bir ürün olsa gidip geri vereceğim ama bunu vermek olmaz sanırım.

Ben bunu daha evvelki gün aldım, dün denedim ama bacaklarımdaki bütün tüyleri kırdı, jilet gibi bugün hepsi tekrar çıkmaya başladı:umursamaz: Hiç epilatör kullanmamış olsam beceremedim diyeceğim ama... Bundan önce beş altı yıl Philips Satinelle kullandım. Bacaklarımda sivilce yapmaya başlayınca herhalde bıçakları bozuldu diyip yenisini aldım. Belki yeni olduğu için böyle olmuştur (bir umut :çok üzgünüm: ) Başka bir ürün olsa gidip geri vereceğim ama bunu vermek olmaz sanırım.

İkinci kez denediğimde sonuç çok daha iyiydi, sanırım arada ponza taşı kullandım, onun da etkisi oldu fisfisfis

sonuç olarak ben hiç bişey anlamadım epilatör olarak neyi öneriyosunuz??? tüylerin hepsini alan ve batık yapmayan??:uhm:

Bende braun silk epil kullanıyorum memnunum genital bölgesine ameliyat eldiveni kullanıyorum.

ben bugün braon diye bi tane aldım 3 başlık kaş bıyık aleti kirpik kıvırıcı bir adet lif.35 ytl.

rowenta access fresh air diyorum başka bir şey demiyorum :) firsatciyiz.com'dan alabilirsiniz, fiyatı bayağı iyi bi de başlığı fln yıkanabiliyo, çok kullanışlı... ben bayağı rahat ettim. :KK70:

braonun da başlığı yıkanıyı kaş bıyık aletini dahah denemedim onu çok merake diyorum amma bikini bölgesine yaptım çok acıyo ne yapcam bilmiyorm emlayı denedim yine uyuşma olmadı

valla belli bi yerden almadım seyyar bi satıcıdan amma ürün 0 dı rast geldi öyle:dance:

kızlar bana acil yardım
epilator alıcam şu en son çıkan braun sılk epıl expressıve 7781
ne dersınız kullananlar var mı aranızda her ay ağdaya 50 tl vermektense alayım dedım sadece bikini bölgesıne gıderım ağdaya,diğerlerını ben evde hallederım dıye dusunuyorum 4-5 senedır duzenlı olarak ağda yaptırıyorum ne yapayım ağdaya mı devam edeyım yardımcı olursanız sevınırım

bu 7781in fiyatı çok artmış.
bir de çok önemli bir soru sorucam cevaplarsanız sevinirm.
tüylerimizi suda aldığımız zaman batıklar daha fazla artmaz mı.çünkü epilasyondan sonra en az iki saat suyla temastan kaçınmak gerektiği bilinen bir şeydir.kullanan arkadaşlar lütfen yorum.bu ürünü almayı düşünüyorum ama tereddütlerim var.
bi de yüz bölgesi bikini bölgesi aparatlarını ve jilet aparatlarını kullanmıyorum.sadece bacak ve koltuk altı.sizce bu ürün uygun mu.

offf kızlar bende alıcam epilatör ama yorumları okurken daha çok kafam karıştı.philips ve braun arasında kalmıştım.ama braun düşünüyorum.bnm eski braunum var tek bıçaklı bıçakları eskidi yüzeyden alıyor 7 sene oldu.hala çalişiyo koç gibi maşallah.ama bıçakları eskidi 4 baslıklı braunlardan almayı düşünüyorum.7681 mi alsam yoksa xelle 5585 mi alsam napsam ben yaaaa

X