Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

ben sesinden rahatsız olmadım ama sizi bilemem tabi.evet hassas bölgede suda acı azalıyor köpüklü kullanıldığında.bence 7891 alın sonuçta jiletli başlığı kullanmazsınız beğenmezseniz

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz
satış siteleri dışında kullanan birinin yorumu daha güvenilir açıkcası..bende kesin kararımı verdim 7891 alacagım nette araştırıp en uygun fiyatı bulmak kaldı artık :)

Arkadaşlar bende son an da fikrimii değiştirip 7891 aldım jiletli başlığını pek kullanmadım ama makina acıyı cok aza indiriyor cok güzel bir makina suda kullanılabilmesi çok güzel ...bu defa işim cabucak bitti ben çok beğendim... tesekkür ederim aliye sana da yorumların için

arkadaşlar ben de şu çift etkili braun epilatörden almak istiyorum. Ama benim sorunum kısa tüylerle. Bende başka bir model braun var, güya kısa tüyleri alıyor ama sinir oluyorum hiçbir şekilde almıyor. üstelik çok eski de değil. Bu yeni modelden memnun olan var mı kısa tüy anlamında?

kızlar yarın bunu almayı düşünüyorum,kullanan var mı?önerilerinizi bekliorum....

Ben de bugün epilasyon aleti araştırırken buradaki yorumları okudum. önce braun 7891 sipariş ettim fakat sonra sizin bu yorumunuzu görünce inceledim bu cihaz çok daha güzel göründü siparişi iptal edip bundan aldım. bakalım elime geçince yorumlarını bildiririm. internet sitesinde bir yorum vardı o da çok güzel olduğunu yazmış. umarım iyidir. :)

Panasonic ESWD92P Islak/Kuru aldığım ürün.

Son düzenleme:
arkadslar hic epilasyon aletini kollarinda deniyen oldumu merak ettim:):) sonuc nedir yani ogrenmk istedigim o

ben kullandım kullanıyorum da hala, bu kıl dönmesi işi kişiden kişiye değişiyor denildiği gibi bende de oluyor ama çok değil kollarımda daha da az oluyor bu yüzden ağda yerine epilasyonu kullanıyorum kollarımda, sir agda ile zor oluyor bence, ben yapamıyorum :KK53: ama bacaklarda agda :KK76:

""Son 1 aydır daha yeni reklamlarını yaptıkları yeni ürünleri silk-epil 7 ürününü yaklaşık 5 ay önce satın aldım ve 1 ay kullandıktan sonra bir anda şarj artık dayanmamaya başladı ve ana başlığı bozuldu.

Maalesef makina şarja takılı iken çalışmadığı için kullanmadan önce maalesef 2 saat şarj olması gerekiyor ve sadece 20 dakika kullanabiliyordum. Ürünün 2 yıl garantisi olmasına rağmen servislerinden gelen cevap müşteri hatası ve 70TL ödeme oldu. Fakat bunu hiçbir şekilde kabul etmedim. "" kızlar bunu birisi bir şikayet sitesinde yazmış da şaşırdım bende bundan almayı planlıyordum :18: sizde de böyle şikayetler var mı :KK50:

Merhaba kızlar,
Veet VTSH8908E hakkında bir bilginiz var mı acaba? Yada veetin diğer epilatörleri hakkında? Ve bir de soğutucu spreyini kullanan var mı?

7281 nasıl kızlar?kullanan var mı?benim için traş başlığının olması önemli,bikini bölgesine onu kullanıyorum çünkü..bacaklarıma da normal cımbız başlığını kullanıyrum,koltukaltı için epilasyon aleti kullanmıyorum,o yüzden o başlık sorun değil..bu sizin bahsettiğiniz suda çalışanlar kuru da çalısıyo değil mi?

ben çok yeni braun silk epil 7 serisinde 7891 modelini aldım.Ürün gayet hızlı,küçük tüyleri dahi alıyor ama şarjlı olması çok büyük dezavantaj.epilasyonun sonuna doğru işim bitmeden şarjı bitince eskisine geri dönüyorum.Birde zamanla şarj süresi kısalırsa 200 liralik makina elimde kalacak diye düşünüyorum.Bu açıdan bu ürünü aldığıma pişmanım

kızlar bnde ıkk ay once phlıps seramık baslıklı olan epılatorden aldım gyt memnumum eskı makınem braundu ama 10 yıl fln oldugu ıcın tuylerı kırıp cok fazla btık ypıyordu yıllarca onu kullandım ona alıstıgım ıcın kısa bı sure phlıps grıp gldı alısamadım sesı fln cok cıkıyo gbı gldı ama suan cok memnumum tvsıye ederım

bnde bir epilasyon makinesi almayi düşünüyorum ama ne alsam karar veremedim burdada birinin iyi dediğine biri kötü demiş iyice kararsiz kaldim yani :-( ve benim yakın zamanda almam gerek

kızlar bnde ıkk ay once phlıps seramık baslıklı olan epılatorden aldım gyt memnumum eskı makınem braundu ama 10 yıl fln oldugu ıcın tuylerı kırıp cok fazla btık ypıyordu yıllarca onu kullandım ona alıstıgım ıcın kısa bı sure phlıps grıp gldı alısamadım sesı fln cok cıkıyo gbı gldı ama suan cok memnumum tvsıye ederım

braun kullanıyorum bende bacaklarımı mahvetti.philips düşünüyorum batak yapıyomu oda acaba??

braun kullanıyorum bende bacaklarımı mahvetti.philips düşünüyorum batak yapıyomu oda acaba??

aslında bnce btık ypmayan makıne yok gcenlerde doktora gıttım btık srunu yuzunden tuylerı ters alıyrsunuz bu yuzden btık oluyor dedı makıneyı cıkıs yonune dgru yanı assagı dgru kullanmalymısız denıcem

aslında bnce btık ypmayan makıne yok gcenlerde doktora gıttım btık srunu yuzunden tuylerı ters alıyrsunuz bu yuzden btık oluyor dedı makıneyı cıkıs yonune dgru yanı assagı dgru kullanmalymısız denıcem

peki teşekkürler bende deniyeym bakalım.ayr braunla arasında bifark olmadımı hiç şimdiki kullandığınızın

Son düzenleme:
peki teşekkürler bende deniyeym bakalım.ayr braunla arasında bifark olmadımı hiç şimdiki kullandığınızın

soyle soyleyım bnm braun makınem 10 yıllıktı ve tuylerı kırıyordu son zmnlrda suam phlıps gyt ıyı ama bı sure bana grıp gldı alısmakta zrlandım ama suan memnumum tuylerın kokten cıktıgını grebılıyorm acı hıssı olarakda her ıkısıde aynı syılır

kızlar bıde sıze tvsıyem sarjlı almayın bnm ıkı arkadasım aldı hıc memnun degıller suda calısanında cok ıyı olabılecegını dusunmuyorm zrn suda clısanlar sarjlı oluyo sıze tvsıyem fısı olsun sora pısman olmayın

X