Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

aslında bnce btık ypmayan makıne yok gcenlerde doktora gıttım btık srunu yuzunden tuylerı ters alıyrsunuz bu yuzden btık oluyor dedı makıneyı cıkıs yonune dgru yanı assagı dgru kullanmalymısız denıcem

Aşağı doğrumu almalıymışız. Şimdiye kadar yanlışmı kullanmışız yani. Öyle nasıl alınırki hem. Bi denemek lazım

Bu arada ben braun silk epil 7 cift etkili kullaniyorum hem olu deriler icin iyi oluyor :) ben agda yaparken de vardi batiklar hala da var bi degisiklik yapmadi epilatorler.. :)

arkadaşlar merhaba bende epşlatör almayı düşünüyorum. Satıcı rowentanın 5244 modelini önerdi. çift başlık veriyo yanında bide peeling aparatı. ayrıca sessiz ve kablolu çalışıyor, 40 cımbızlı masaj sistemide var fiyatıda 120 tl. acaba rowenta nasıldır bu alanla bayan çok met etti ama bilemedim normalde braun almayı düşünüyodum ne diyosunuz. ürünün resmi bu
$rowenta-ep5240-silence-e_3899_.jpg

braun silk epil 3380ışıklı epilatör kullanan varmı aranızda ?

Bende şu an o var ama artık kullanmıyorum bıraktım koltuk altı ve bacak için kullanıyordum. Bacağım için sir ağdaya koltuk altım için eldivene geçtim koltuk altım batıkla doldu çünkü.

Ama ışıklı olması kesinlikle büyük avantaj normal ışıkta göremediğin en ince tüyleri bile görebiliyorsun. Ürün güzel ama bende batıklar olduğu için bıraktım

Merhaba arkadasla konuyu gorunce buradanda aldigim yardimlara ihanet olmasin diye bende cevap vermek istedim braun sil epil 7 7681 5baslikli olan modelden markaponda kampanyasi vaken siparis vereyim dedim urun dun elime ulasti ve hemen denedim muthisti daha once arzumun epilasyon aletini kullaniyrdum canimi acitiyor ve kiriyordu ama braun ile alirken cok az hatta hic diyebilecegim bi aci hissettim ve bi kez tuglerin uzerinden gecmem yeterli oldu basliklaida cok islevsel kesinlikle tavsiye ederim.

Ayrica braun cift etkili olani icinde jiletlerinin zamanla deforme olacagini ve degisim isteyecegini dusundugum icin almayi tercih etmedim ne kadar dogru yaptim bilemiyorum :)

Ayrica braun cift etkili olani icinde jiletlerinin zamanla deforme olacagini ve degisim isteyecegini dusundugum icin almayi tercih etmedim ne kadar dogru yaptim bilemiyorum :)

Evet oyle bi sey varmis ben kullaniyorum alirken senede bir bakim yaptirirsin o basliga demislerdi de henuz gerek duymadim zaten surekli kullanmiyorum o basligini. Digerleriyle tuylerimi aliyorum. Arada bir de jiletli basligiyla peeling yapiyorum tuylerimi aldiktan sonra. Cunku ne kadar olu derileri cok guzel alsa da jilet yani tuyleri almadan kullanmak istemiyorum :)

hiç kimse kaşıntıdan bahsetmemiş.tüylerr yeni çıkarken çok kaşıntı yapıyo bunun için çözümü olan yokmu

Kızlar iyi akşamlar...size sorayım dedim rowenta lovelyden kullana var mı? bu makineleri kullanırken yumuşak bölge al kısımları nasıl alıyorsunuz? can acıtıyormu ?yoksa ağda gibi mi ben ağda yapıyorum ama yazın epilatör mantıklı gibi geldi...makineyle azaldığını söyleyende var çok tüylü değilimdir ama makineyi acil durumlarda ve özellikle yazın kullanmak için almayı düşünyorum...yazdığım marka ve temizlemede nasıl bir yol izlemem gerektiğini özellikle yumuşak bölgede söylerseniz memnun olurum...:KK17:

kızlar kararımı verdim gidip braun silkepil 7 aldım. gürültüsü dışında çok güzel. iyi alıyor tüyleri 3 ayrı başlığı var ama masaj başlığının acıyı azalttığı falan yok o acıyı yine çekiyorsun. 40 cımbızlı aldığım ama 20 cımbızlıdanda aman aman iyi almıyor yani. 10 ay taksitle 230 tlye aldım. yanındada braunun 3lü blander setini hediye verdileer. blanderede ihtiyacım vardı valla benm için çok iyi oldu. yoksa ben silkepil 5i alıcaktım 7 ile 5 arasında bi fark yok çünki

bende almayı düşünüyorum ama Braun Silk-Epil 5/ 5185 'Young Beauty' Epilatör mü yoksa Braun Silk-Epil 7 / 7681 Epilatör mü alsam karar veremedim siz bana yardımcı olabilir misiniz?

arkadaşlar ben hangi aleti almalıyım bana öneride bulunur musunuz
derdim şu, şuanda yüzüm için iğnei epilasyona gidiyorum o yüzden azaldı tüylerim ama bıyık, dudak altı gibi bölgelerimde çok az kalan ve küçük küçük çıkanları pürüzsüz şekilde alacak bir alete ihtiyacım var. büyüteçle baktğımda görebildiğim tüyler yani o şekilde anlatayım size, ama ben onlardan da rahatsız oluyorum sürekli de iğneliye gidemiyorum elimin altında böyle bir alet lazım.

ne önerirsiniz çok küçük tüyleri bile alabilen? ağda ile deniyorum olmuyor almıyor ağda.

kızlar ben kendıme epilasyon aleti almayı düşünyorum da bana ne önerirsiniz çok acil yardım lütfennnnn

ben cevaplayabilirim.braun 7681 kullanıyorum.ayrıca lazer epilasyoında yaptırdım.ne sormak isterseniz cevap verebilirim

epilatörle tüyleri aldıktan sonra tüyler çıkmaya başlarken çok kaşıntı yapıyo bunun için bi çözümü olan varmı diye sormuştum daha önce :)

Merhaba, belki daha önceden sorulmuştur ama bu da güncelleme olsun :KK1: benim tek istediğim en kısa kılları kökünden alabilen epilatör. Kullanıp da kısacık yeni çıkan tüylerimi bile aldı dediğiniz epilatör nedir acaba? Ya da böyle birşey vamı? en az ne kadar uzatmak gerekir? bir de ekonomik olursa çok sevinirim. ben philips ve braun un 60-70 tl civarında epilatörlerine baktm 0.2mm tüyleri bile alır diyodu fakat deneyen varmı? teşekkürler

X