Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

bende bu ürünü arıyordum ama bulamayınca bırakmıştım. sitelerin güvenliği ile ilgili soru işaretleri oldu hep bende sonuçta ürünün fiyatı da az değil siteye giriş yaptım 3D güvenliği ve https ve kilit işaretini görmek rahatlattı beni 2-3 gün içerinde de eline ulaşması çok güzel bende bu ürünü https://www................. alım yapacağım bakalım benimde elime hemen geçecek mi? site de ürün yelpazesi de baya geniş sanırım bu üründen sonra da bağımlılık yapacak :) https://www................./ sitenin isminede yakışıyor valla her marka var tam biz bayanlara göre....

ürünü aldınız mı nasıl memnun musunuz acaba?
bugün bir fırsat sitesinde gördüm 749 TL

arkadaşlar bende epilatör almayı düşünüyorum ama ne alacağıma karar veremedim bir türlü 5580 düşündüm almayı acaba kullanan var mı nasıl memnun mu birde şarjlımı kablolumu acaba siteler bununla ilgili bir şey yazmıyor teşekkürler :)

philips seramik baslikli olan,hem yikaniyor hem en kisa sari tugleri bile aliyor,vucudum cok hassas diger makilar tahris ederken philips seramik baslikta boyle bir sorun yasamadim,2 yildir cok rahatim her yerinimi aliyorum oh rahatlik varmis,deneme suresi vardi 90 gun nasilsa begenmem diye aldim ama begenmiyecek gibi degil aynisindan ablama ve annemede aldik,simdi ayni modelin sarjlilarida cikti,benim aldigimda yoktu ,buzlu basligi olmasida iyi ama ben pek kullanmiyorum,killarimda azaldi

tam olarak model adi ne acaba?yaza bilirmiydiniz?

Arkadaşlar Rowenta Derma Perfect için tüylerde yalnızca 1 ay sonunda % 67 oranında, 3 ayda ise % 83’e varan azalmaya neden olduğu söyleniyor.Pahalı bir ürün ama acısız epilasyon için en iyi çözüm lazer epilasyon diye düşünüyorum ben üstelik cilde ve göze zarar vermiyor güzellik merkezlerine de aynı parayı veriyoruz zaten belki birkaç arkadaş birleşip alabilirsiniz. Ben aldım ürün yeni bir ürün alalı 20 gün oldu alır almaz başladım şimdiden farkediliyor tüylerde gözle görülür bir azalma söz konusu ben ................ - Bir Tk, Bir Dnya ... diye bir siteden aldım ürün 2-3 gün içerisinde bana ulaştı uzun bir zaman araştırdım Türkiye'ye gelmesini bekledim internetten takip ettim satan 1-2 firma vardı ben bu siteden aldım hala satışı devam ediyor https://www................./Rowenta-Derma-Perfect-Epilasyon-Cihazi--EP-9840_urun_2333_1 ürünün linkini yazıyorum incelemekte fayda var sitede ürünün kullanım videosuda var ve alan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin diyorum :)

Eki Görüntüle 594108

selam life1980
Rowenta Derma Perfect Epilasyon Cihazı aldığını yazmışsın. ben de böyle bir cihaz almayı düşünüyorum. özellikle bacaklarımda çok ciddi batıklar var. kıla kökü iltihabı da var. bu cihazdan memnun musun? gerçekten de tüyleri inceltip azalttı mı? ve en önemlisi cildine bir zararı oldu mu?
ben tüylerimi tamamen bitirmese bile en azından bu batıklara ve yaralara iyi gelmesini bekliyorum. lütfen bana yardımcı olur musun?

söylemeye çok çekiniyorum ama maalesef bende genital ve popo arasındada acayip bir tüy sorunu var. Ağda epilatör gibi şeylerle almam mümkün değil. kanıyor ve uzun süre şişlikler oluyor, tenimde aşırı hassas yani ağda yapsam bir hafta ağrısı sürüyor. Bu aletleri uzun süre araştırdım. (ROWENTA DERMA CARE ) Kökten çözüm değil belki ama en azından epilatör yerine bunu kullanırım. Batık şişlilk morarma ve kanama gibi yan etkiler olmaz. ve daha uzun süre pürüssüz kalırım diye düşündüm. Lazeri ise genital ve koltukaltında uzun vadede kötü sonuçları olduğu söylendiği için tercih etmiyorum. Bu aletler lazerden daha az etkili olduğu için zararı olmaz diye düşünüyorum. Yani o kadar güçlü değil. Ama kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim. Genital popo arası gibi hassas bölgelerde kullanılabiliyormu? cevap yazan yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler. birde başka markalarda var remington falan en iyisi hangisi acaba?

Braun Silk-Epil 7 7281WD Epilatör kullanan var mı acaba ? 169 TL ye düşmüş çok olumlu yorum okudum ama burada yazılanların önemi ayrı. :) Yorumlarınız bekliyorum.

Herkese mrb
Bende epilator almayi dusunuyorum ancak suda kullanilani mi daha iyi yoksa kablolu kuru kullanimli olani mi daha iyi? Bilgilerinizi ve yorumlarinizi bekliyorumm. Acill almam gerek

philips seramik baslikli olan,hem yikaniyor hem en kisa sari tugleri bile aliyor,vucudum cok hassas diger makilar tahris ederken philips seramik baslikta boyle bir sorun yasamadim,2 yildir cok rahatim her yerinimi aliyorum oh rahatlik varmis,deneme suresi vardi 90 gun nasilsa begenmem diye aldim ama begenmiyecek gibi degil aynisindan ablama ve annemede aldik,simdi ayni modelin sarjlilarida cikti,benim aldigimda yoktu ,buzlu basligi olmasida iyi ama ben pek kullanmiyorum,killarimda azaldi

BENİMKİSİ Braun Silk-Epil-7 7891 HİÇ TAVSİYE ETMEM JİLE BAŞLIKLI JİLETTEN HİÇBİR FARKI YOKK EN SON ÇIKNI İYİDİR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA BERAT ÇIKTI İLK EPİLATÖRÜM PHİLİPSTİ ÇOK MEMNUNDUM BRAUN HEM BATIK YAPIYOR HEMDE 1 HAFTADA ÇIKARIYOR SARJLI OLANLARIDA TAVSİYE ETMEM ÇÜNKÜ İŞLEM YARIM KALIYOR HEMEN SARJI BİTİYOR UZUN SÜREE SARJ OLMASINI BEKLİYORSUN HİÇ KULLANIŞLI DEĞİL PHİLİPSDEN ŞAŞMA DERİM AYRICA SARJLI OLANALRIDA TAVSİYE ETMEM KABLOLU HER ZAMAN DAHA KULLANIŞLI

Son düzenleme:
herkese mrb
bende epilator almayi dusunuyorum ancak suda kullanilani mi daha iyi yoksa kablolu kuru kullanimli olani mi daha iyi? Bilgilerinizi ve yorumlarinizi bekliyorumm. Acill almam gerek

kesinlikleee phılıps al ve kuru al sarjlıların sarjı çabuk bitiyor hiç kullanışlı değil ben bin pişman oldum suda pek kullanmıyorsun daha zor oluyor duş başlığını tutamıyorsun suyun altında işlem uygularken hem suda daha ok acıyor ben bacağımı alırken bile 3 kez sarj etmek zorunda kaldım sarhı çabuk dayanmıyor ama uzun süre sarj olmasını bekliyorsun

kesinlikleee phılıps al ve kuru al sarjlıların sarjı çabuk bitiyor hiç kullanışlı değil ben bin pişman oldum suda pek kullanmıyorsun daha zor oluyor duş başlığını tutamıyorsun suyun altında işlem uygularken hem suda daha ok acıyor ben bacağımı alırken bile 3 kez sarj etmek zorunda kaldım sarhı çabuk dayanmıyor ama uzun süre sarj olmasını bekliyorsun

Ben HP6541 aldim. Cok memnunum. Hemde sarjli, ıslakta kullanılıyor.

kızlar banada yardımcı olur musnuz? daha az acı veren önerebileceğiniz epilasyon aleti var mı?

10 senedir braun'un epilatörünü kullanıyorum,bende batık yapmadı,bu süre boyunca bi kere bile tamire gitmedi.
Tüyleri önemli derecede azalttı ve tüyler artık daha yüzeyde çıktığı için daha kolay alınıyo.
Acıya gelince acıtıyo tabi,belki yeni modellerde acı azaltan bişeyler vardır bilemiyorum.
Çok pratik,ben şahsen memnunum.

Merhaba,
bende epilatör almayı düşünüyorum, ilk defa alıcam ve hiçbir fikrim yok markalarla ilgili..
Benim için önemli olan hem kabloyla fişe takılıyken hem de şarj edilip kullanılabilir olması. Önerebileceğiniz markalar var mı? O kadar para verip pişman olmak istemiyorum.

BRAUN 7871 SILK EPIL XPRESSIVE EPİLATÖR.. ben bunu kullanıyorum 3 aydır ... açıkçası ilk kez epilatör kullanıyorum ve epilatör canımı nedense daha çok yakıyor(du)..ama sunu diyebilirim sayesinde epilatöre alıştım..acısı diğerlerine göre oldukça az...ama şöyle bi durum var kılın çıkma suresi de çok uzun sayılmaz..eminim ki eminim daha uzun sureli temizlik sağlayan epilatörler vardır..ama yok ben yeni baslıyorum ve acısını aza indirmek istiyorum derseniz bence alınacak en iyilerden..bana öyle geldi en azından uzun sure arastırma fırsatım olmuştu cunku...

Yorumları inceledim çoğunlukla Braun ve Philips tavsiye edilmiş. Bu ürün bi alışveriş sitesinde 199tl'den 149tl'ye düşmüş. Ben dün marketin outlet bölümünde gördüm kutusu deforme olduğu için 100tl'den satıyolar. Bide cımbızı yoktu içinde. Sizce yine de değer mi almaya? :26:

PHILIPS HP 6540 EPİLATÖR
productformat7120210106.jpg

epilatör denince braun diyorum.braun silk epil 5 kullanıyorum.çok hızlı alıyor tüyleri zaman kaybettirmiyor ve tek bir tüyü bile es geçmiyor.ben çok memnun kaldım.kablolu benimki. özellikle şarjlı almadım.şarjı bitecek ööyle kalakalacağım ortada.kablolu daha kullanışlı.bir önceki hem kablolu hem şarjlıydı şarj özelliğini hiç kullanma gereği duymadım.braun silkepil5 +1 başlıklı olanı aldım hassas bölge ataçmanı var.soğutucu eldiveni var.epilatör acıtmasın diye bişey yok.kökünden yoluyor sonuçta acıtmaması mümkün değil.acıtmaması için özel sprey falan kullanabilirsiniz

epilatör denince braun diyorum.braun silk epil 5 kullanıyorum.çok hızlı alıyor tüyleri zaman kaybettirmiyor ve tek bir tüyü bile es geçmiyor.ben çok memnun kaldım.kablolu benimki. özellikle şarjlı almadım.şarjı bitecek ööyle kalakalacağım ortada.kablolu daha kullanışlı.bir önceki hem kablolu hem şarjlıydı şarj özelliğini hiç kullanma gereği duymadım.braun silkepil5 +1 başlıklı olanı aldım hassas bölge ataçmanı var.soğutucu eldiveni var.epilatör acıtmasın diye bişey yok.kökünden yoluyor sonuçta acıtmaması mümkün değil.acıtmaması için özel sprey falan kullanabilirsiniz

canım aldığın epilatörün modelini söyler misin

canım aldığın epilatörün modelini söyler misin

benimki braun silk epil5 5380. makinenin kendi başlığı dışında 1 tane de hassas bölge başlığı var.ben gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.batık oluşmaması için epilasyondan sonra yumuşak hareketlerle o bölgeye kese yapmalı ve ölü deriyi temizlemelisin.onun dışında herşeyi braun halleder :KK9:

X