Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

ben de yeni epilasyon aleti almak istiyorum araştırmalarım sonucu braun silkepil 7 alacam. ancak onlar da kendi arasında farklılık gösteriiyo... braun silkepil 7 nin hangisini kullanıyorsunuz

bende braun silk epil 7 aldım kablosuz olanından ıslak kullanımlı ama philsi de öneririyorlar canım
braun bende batık yaıyor

batık yapmasın yeter bazıları alırken kırıyor ıslak mı traş ediliyor değil mi senin ki kablosuzlar bazen şarjı bitebiliyor canım
benimki hem ıslak hem kuru kablosuz şarjlı ne kadar gider bilmiyorum ama 1 saat yetse yeter bana. dün az kolumda denededim acıtmadı pek.

bende yeni aldım braun silkepil 7 spin spa.. denedikten sonra paylaşacağım :)

ben özellikle bikini bölgesindeki kullanımı merak ediorum... kullanıcıların bazıları o bölgeyi çok acıttığını ve kanattığını yazmışlardı ben de çok tereddütte kaldım.. kullandıktan sonra bu konuda da yorum yaparsan sevinirim :)

ben özellikle bikini bölgesindeki kullanımı merak ediorum... kullanıcıların bazıları o bölgeyi çok acıttığını ve kanattığını yazmışlardı ben de çok tereddütte kaldım.. kullandıktan sonra bu konuda da yorum yaparsan sevinirim :)
genitalde üst kısımlar tamam ama alta cesaret edemem :KK43:

kızlar epilasyon aletini denedim braun silkepil7 spin spa acı bakımından pek suda yada kuru olmasının farkı yok iki türlü de denedim. ben daha önce birkaç kez jiletle almıştım ondan dolayı olabilir. iki kez alt bacak ve kollarımı aldım ilk şarj ettiğim hali ile duruyor henüz uyarı vermedi. yüz temizleme aparatı çok güzel :)

Önceden arzumun bir modelini kullanıyordum. Gayet iyiydi. Onu kullanırken bir kere sir ağdanın hazırlarından bacağıma yaptım. Sonra yine alette yaptım. Batık oldu. Ağdadan sonra ona geçtim diye öyle olduğunu düşünüyorum. eskişden hiç batık olmuyordu.
Şimdi philipsin 6541 kullanıyorum ama hemen çıkıyorlar.
Düğünüm için komple kullandım. Modelin hassas bölgeler için küçük pille çalışan ayrı aleti var. Sırf onun için almıştım bu ürünü. Onunla aldım ama haftasında çıktılar yine. Yani kılların kökünü görmesem almadı diyeceğim de nasıl oluyor bilmiyor. Haftasında çıktılar. O kadar acıyı bir hafta için mi çektim ben.
Eskisi arzumla da kolaltımı alıyordum. Haftalarca çıkmazdı.
Küçük diye mi böyle oluyor..
Yoksa yeni braunun suda çalışanlarından almak istiyorum.
Yorumları okuyorum. Herkes bir üründen illa sıkıntı yaşamış. insan hangisini alacağını bilemiyor.
özel bölge için ağdaya hiç gidemem. düğün öncesi git dediler inatla gitmedim. Utanırım en başta.
Olmadı eski usul kreme döneceğim. Nasılsa aynı zamanda çıkartıyor. Bari acı çekmem.
Var mı dediğim ürünü kullanan.

Kızlar merhaba, acil epilasyon aletine ihtiyacım var. koltuk altına lazer yaptırmışım. ancak sorunum şu ki ağda bile yaptıramıyorum. buzlu bir epilatorum vardı eski model . şimdi ne alsam. özellikle bikini bölgesi ve bacaklar için en acısız ve tabii uygun fiyatlı. bu arada EPİLA BENUS- LAZER EPİLASYON cihazı gördüm web te. 350 civarı kullanan var mı.

Ben braun silkepil 9 aldım ve şuan onu kullanıyorum şarjı 40 dakika ama çok rahat gidiyor..bacakları ve kollarımı çok rahat aldım tek sorun bikini bölgesinde kullanıldığında çok acı vermesi..onun dışında güzel bir ürün tavsiye ederim...

ŞU veetin aleti çıkmış kullananlar varmı? Yada tamamen purussuz yapan hangisi bu gune kadar hep ağdaya fittim ama her ay 50 lira vermekten bıktım ucuz fıyata ne alabilirim hiç bilgim yok epilator hakkında

Silk epil 9-969 almak boşa para vermek gibi mi olur?

Almışken içinde her şeyi olsun diyorum, asıl yüz temizleme aparatını merak ettim, ayrı ayrı da hesaplayamadım fiyatını uykulu uykulu.

Epilatör kulanıyorsanız, öncesinde body scrup ile vücudunuza bakım yaparsanız, kıl dönmelerinin, batıkların oluşumunu engelleyebilirsiniz.:KK59:

X