Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

braun 7381 5 yıl olmuş alalı.ilk zamanlar memnundum.ama yaklaşık 1.5 yıldır şarjı yetmiyor.zaten güçsüz gibi alet sağlam ama bataryadı ömrünü tamamladı galiba.bidaha alsam şarjlı değil kablolu alırım.ıslak kullanmasakta olur yani.acil durumda bi bakıyorum sarjı boşalmış.

Kızlar güncelleyelim konuyu epilasyon aleti araştırıyorum eski aletim philips memnundum yenilerde alıpda memnun kaldım diyenler tavsiyeler bekliyorum

ıslak kuru hikaye bence.şu anda bataryası iyice gitti.5 dk anca çalışıyor.
kablolu bi model arıyorum.öneriniz varmı

Ben ağdaya yapıyorum malesef koltuk altım ağdadan dolayı yandı koltuk altı için bugün baktım Kipa'da indirim vardı Phılps ve braun sizce hangisi kızlar ?

Braun silk epil 9 9561 kullanan var mı bu ürünü araştırıyorum. Silk epil 9 ile 7 arasında çok fark var mı ki acaba .

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Ben epilalatör aleti alcam ama benim kullandığım epilasyon aletlerinin çoğu bende kıl dönmesi yaptı benim istediğim bikini bölgemdede koltuk altımdada ve bacaklarımda da kullanabileceğim ve kıl dönmesi yapmayacak bir epilasyon makinesi olsun istiyorum.Ama bu konuda pek bilgim yok sizlerin kullandığı ve tavsiye edeceği bir makine var mı.Çünkü o kadar para verip bide kullanmazsam yazık olur.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..
ben felix kullaniyorum hicbir sorun yasamadim..
gayet iyi..
bende sunu merak ettim ..
epilasyon aletinin sik bicagi varya tras bicagi ben onu kullaniyorum bacaklarima..
acaba o tüyleri cogaltir mi ya??
sizlerden cevap ve oneri bekliyorum ..
normal bicagi acitiyor o hemen aliyor tüyleri..

Merhaba :) silk epil 9 teyzemde var fakat memnun degil. Başlık cok genis oldugu icin mahrem bolgede kullanım cok zormus. Bacaklar icin ise cok iyiymiş.
7 ise kuzenimde var ve cok memnun. Su altinda alabilmesi ve uzun sure pürüzsüz kalmasi memnun edici. Kotu yani ise sarjli olmasi ve prizde iken calismamasi.
Bu bilgiler isiginda 7 diyorum :)

Ben de rowenta nın skin respect epilatörünü kullanıyorum. hassasiyet azaltıcılı diyordu o yüzden aldım çok memnunum. aksesuarları baya güzel. peeling başlığı var. hassas bölge için ayrı bir başlık var. lazerliler gibi değildir ama bence güzel baya

X