Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Ben epilalatör aleti alcam ama benim kullandığım epilasyon aletlerinin çoğu bende kıl dönmesi yaptı benim istediğim bikini bölgemdede koltuk altımdada ve bacaklarımda da kullanabileceğim ve kıl dönmesi yapmayacak bir epilasyon makinesi olsun istiyorum.Ama bu konuda pek bilgim yok sizlerin kullandığı ve tavsiye edeceği bir makine var mı.Çünkü o kadar para verip bide kullanmazsam yazık olur.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

ben arçelik kullanıyorum. 8 sene falan oldu,baya memnunum. :dance:
ama kardeşim roventa kullanıyor. hiç beğenmedi o başlığı çok sertmiş,kullanışlı değil...:kızgın:

canım bence bıazcıık ten yapısıylada alakalı o dönmeler falan yorumlara sole bı bakarsın bazıları cook memnun
ama bazılarında kıl donmesı faaln yapmıss....ben ilk cıktıgında satın ıce almıstıım
o kadar para verıp kardesıım gıttı uyduruk bıse aldı onda hııc bıse yook
benım makina daha ii ama ben batık problemi yasıoummsenağlama

bebeğimm bende de vardı berbattı yane arkadaşlarım da epilasyon yapıodu kaymak gibi ama benim pürüzlü ve siyah siyah kalıodu temiz olduğu halde:kızgın:. forumda ponza taşını okudum ve aldım önceleri normalde kuru kuru yaptım yavaş yavaş amayasakkelime. işe yaradı hafifledi biraz sonraları her duş aldığımda tüm vücudumu ponzalamaya başladım süper oluo tenim yumuşuo:teytey: tavsiye ederim pişman olmazsın

kizlar ben braun silk epil kullaniy0orum.. cokta memnunum.. makinenin ustunde kucuk boncuklar var masaj yapiyor ondan fazla aci hissetmiyorsun.. bi kaba limon sikiyorum sonra tuz katiyorum icine beraber karistiriyorum.. epilasyon yaptiktan sonra suruyorum bacaklarima.. cok yumusak ve tuyler sonradan cok ince cikiyor.. hafiften yaniyor ama olsun o kadar.. yaani ben oyle yapiyorum deneye bilirsiniza.s

o boncuklu masaj aparatından philipste de var cidden bacağıma bi onsuz denedim bi onla farkı gördüm onsuz aslaşakkıdı

Son düzenleme:
canm benimkinin yaninda buz torbasida var aciya dayanamayanlar icin onu buzluga atiyorsun.. epilasyon yapacagin zaman bacagina nereyi alacaksan oraya koyuyorsun hafiften uyusturuyor.. ben memnunum yaaani

braun biraz tuzlu yafsırnaşık şey

kizlar ben gecen ay aldim braun un ince uzun o boncuklu basliklisindan hemde oynar baslikli bacaklarimda super ama bikini bolgemi ve koltuk altimi yaptigim zaman kirmizi kucuk yaralar oluyor bicakla cizilmis gibi ve inanilmaz aciyor..ama bacaklarimda super iste yariyor yanii....

canm benimkinin yaninda buz torbasida var aciya dayanamayanlar icin onu buzluga atiyorsun.. epilasyon yapacagin zaman bacagina nereyi alacaksan oraya koyuyorsun hafiften uyusturuyor.. ben memnunum yaaani

benimki pek gelişmiş değil ondan yoksenağlama ama ben zaten acıyı sallamıorm pek, yeter ki temizlensin sonradan çok kızarıo ve su topluo gibi oluo beyaz tenliyim demirmirmirmir işte sonra hemen buz gezdiriorm kuruyunca nemlendiriorm ertesi güne kalan kızarıklık artık olmuohihoyyyt

Son düzenleme:
ya dun epilasyon aleti aldim acelece....braun, sanirim son modellerindendi eve geldim pisman oldum donup geri iade ettim acele bir kararla aldim yine acele bir kararla iade ettim kafam iyice karisti benim ya benim suanki epilatorum phillips marka aslinda cok memnunum ama yenisini almak istiyorum kendimce braun da denemek istiyorum ama yoksa yine philps in yeni modellerindenmi tercihh etsem bilemiyorum bu kararsizlik beni sinir ediyor yaa
paraya kiyabilecek olsam gidip her iki markadan alicam bu kararsizliktan kurtulmak icin...
ama lutfen bana birini tavsiye edin butun mesajlari okudum ama yok karar veremedim ikna olamadim sizce neye gore tercih yapsam ki...:KK43:((

bu arada hemen cevap verebilen olursa cok sevinirim arkadaslar ogleden sonra aleti almak icin disari cikicam lutfen bir akil verin...

Branun 7000 serısınden alldım bugun yenı çıkkandan hemmen kullandım bacakllarımda gercekkden fark etıo eskı epılatorum pıhılıpsdı tuyllerı hep batırmmısdı ama brandan ümitlıyım :-) yanlıs acı oluo ya

ben geçtiğimiz günlerde Braun Silkepil 5370 modelini satın aldım...çift başlıklı aydınlatması falan olan bi model..dün kullanma imkanım oldu sonuçtan gerçekten memnunuma.s..canım pek tatlı olmadığı için acı hissetmedim...masaj bonuckları da işe yarıyo tabi:jeyyar: yalnız hassas bölge başlığını henüz denemedim...batık ihtimaline karşı daaa güzel bi peeling kremi aldım onu kullanacam...

kesinlikle philips i tavsye ederim.ilk makinam braun du ve canimi cok acitiyor ayrica cok uzun suruyordu.. ben en normalini kullaniyorum. buz masaj vs yok.. 70 lira falan. surekli yeniledim cunku.pudrayla kulladgim icin basligi da cikiyor ve yikaniyor daha iyi. braun un cimbizlarina bakin daha seyrek. oysa philips in her yeri cimbiz. neden herkes braun demis anlamdim. ben cok uzun suredir braun u denemdim bile.

Son düzenleme:
evvet uzzun suruoo ya ama phılıps çok batık yapıo arakdasım dıkkatt et benım bacaklarım mafoldu branu o yuzden alldım sımdılık memnum ama bıseyı fark ettım phılıps sankı bıraz daha acısızdı

ben sadece koltukaltinda kullaniyorum. bazen gobegimdeki tuyleri bilealiyorum.. bacakda batik yapiyor evet.. bacakalrimi sirden baska seyle almiyorum artik. bence sizde sirle aldirin. en guzeli.. 10 dk.da bitio.. hatta lazer epilasyon yaptirmak lazim..

bende barun kullaniyorum numarasi aklima gelmiyor suan hatta daha yeni aldim ama bilemiyorum ben mi yanlis kullaniyorum alet mi iyi diiil anlamadim tüylerimi aliyorum 2-3 gün sonra yine cikiyor oysa eskiden aldigimda 3-4hafta cikmazdi tüyler sizce neden???

bölgeden bölgeye degısıo ama onceden phılıps kullanıodum 1 hafta ıcınde çıkıodu tuyler bacaklarım ıcın ama koltuk altı 1 ayda anca çıkıo sımdı barun alldım bacakllarımda kullanıorum yıne 1 hafta gıbı bı surde çıkıo ama agda keısnlıkle daha etkılı:S

X