Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

benim beyde bana süpriz yapmis sag olsun 300 milyona son cikan braun silk epili almis
bir sürü basi var masaj yapan basliklarida var her bölgenin ayri basi var. hem kil cekeni hemde masaj basligini takinca aci hic yok denecek kadar az,kil dönmeside olmuyormus,bakalim koltuk altimi hemen aldim.birde mendili var islak önce onunla siliyorsun nereyi alcakcan 30 saniye bekliyor sonra almaya basliyorsun.aciyi hafifletmek icinmis.ilk ciktigi modelide yine braun silkepilinkiydi 10 yil kullandim hic birsey olmadi.tavsiye ederim.
08fn80118014296834shhmi9.jpg

w278.png

Son düzenleme:
kıl donmesı derı altında kalıyo dısarı cıkmıyo kıllar oyle oluyor arkadasım.ben phılıps kullanıyodum ama bacaklarım hep kıl donmesı oldu.sakın phılıps kullnmayın duzeltemedım bır turlu bacaklarımı

yüzdeki tüyler için özel başlıklar var. onları kullanabiliyorsun ben braun kullanıyorum onun özel başlığı var. ama yüz için hiç denemedim.

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Ben epilalatör aleti alcam ama benim kullandığım epilasyon aletlerinin çoğu bende kıl dönmesi yaptı benim istediğim bikini bölgemdede koltuk altımdada ve bacaklarımda da kullanabileceğim ve kıl dönmesi yapmayacak bir epilasyon makinesi olsun istiyorum.Ama bu konuda pek bilgim yok sizlerin kullandığı ve tavsiye edeceği bir makine var mı.Çünkü o kadar para verip bide kullanmazsam yazık olur.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

illa epilasyon aleti mi olsun?
önerim ağda makinası..
ben kullanıyorum çok rahat heryerimde kullanıyorum kol bacak bikini bölgesi..markasını burda yazmayayım reklam olmasın. özlden isterseniz yazayım.

bende philips satinelle ice kullaniyorum..buz haznesinden memnun muyum??bilmiyorum,pek farketmiyor yani,uyusturdugunu düsünmüyorum,bosuna aldim gibi bisey:KK43:

bence epilasyon aletlerinin hic birini kullanmayin. hem batik yapiyo hemde kil donmesi lekelerde cabasi. en iyisi agda kizlar:kahve:

benim beyde bana süpriz yapmis sag olsun 300 milyona son cikan braun silk epili almis
bir sürü basi var masaj yapan basliklarida var her bölgenin ayri basi var. hem kil cekeni hemde masaj basligini takinca aci hic yok denecek kadar az,kil dönmeside olmuyormus,bakalim koltuk altimi hemen aldim.birde mendili var islak önce onunla siliyorsun nereyi alcakcan 30 saniye bekliyor sonra almaya basliyorsun.aciyi hafifletmek icinmis.ilk ciktigi modelide yine braun silkepilinkiydi 10 yil kullandim hic birsey olmadi.tavsiye ederim.
08fn80118014296834shhmi9.jpg

w278.png

Ya bende bu aletten almak istiyorum ama elektrikle mi çalışıyor yoksa şarjlı mı bunu öğrenmek istiyorum.
Çünkü şarjlı olanlar çok uzun süre gitmiyor.
Ben senelerdir Braun kullanıyorum çok memnunum kullandığım eskidi bende yenilerden almak istiyorum ama kararsızım.

mrb kizlar ben bir aydir Braun SoftPerfection (yesil renklisini) kullaniyorum cok az aciyo hata acimiyor sadece karin bolgesinde biraz aciyo bacaklarda duymuyorum bile .birazcik kil donmesi yapiyor malesef ama ben simdilik Cok Memnunum :lepi:
en az iki hafta cikmadi benimkiler
eyer acitmayan istiyorsaniz bence Braun SoftPerfection :1hug:

kızlar ben BioDer krem epilasyondan sonra kulandım bacaklardasengözlerimebaksanab,1 yıl geçti,vallah şimdi 2ayda bir epilasyon yapıyorum o kadar azaldı kıllar:sm_cool:,ve baya incelmiş kıllar,tavsiye ederimhihoyyyt

Ben 2 sene önce Lazer epilasyon aleti olmıştım ama çok fazla kullanamadım öğrenci olduğum için zamanım olmadı

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar a.s.
6 yıldır arçelik kullanıyorumm..
memnundum ama artık derimi sıkıştırmaya başladıı, ömrü bitiyor sanırım.. :1no2:
yenisini almam gerekecekk

biraz araştırdım ve aşağıdaki modeller kafama yattı gibi...
içinizde bu modelleri kullanan var mı ?? fikirlerinizi bekliyorumm a.s

Braun Silk-Epil X'elle 5375
Braun Silk-Epil X'elle 5370
Braun Silk-Epil 2270 Eversoft

Slm kızlar ben yeni üyeyim yalnız yakın takipçisiyim sitenin:)))
Epilasyon aleti ilk kez kullandım ve phılıps aldım yeni modeli çıkmış 6481 olması lazım yanılmıosam seramik masajlı filan onu kullanıyorum bacakları süper alıo 5dk işim bitio aynı şekilde kol altıda çok memnunum ancak çok az miktarda da olsa batık yapıo (tüm aletler yapıo ne yazıkki) tedbir almakta fayda var Çözüm: kese

Ancakkkkkk; genital bölge için önermiyorum. acı+ağda kadar pürüzsüz olmuyor
Lazer düşünüyorum araştırmam lazım biraz daha :s

dimplehawk, konu braunsa bütün epilatörleri cok iyidir. Gönderdiklerinin arasindan Braun Silk-épil Xelle ise yararligi konusunda birde testen gecmis ve iyi bir sonuc elde etmis.
http://www.braun.com/medialib/images/de/test-winners-awards/test-winners-awards-xelle-stiwa.jpg

Braun düsünmezsen Panasonic EPILIERER WET&DRY ES2058P'yi öneririm.
Su gecirmez, su altindada kullanilabilir epilatör.

Gerci suan braunda cikarmis öyle bir tane Braun 7781 Wet&DryBody & Face diye.

Secenek cok yani önemli olan karar verebilmek :)

haklısın MiLlaa seçenek çok gerçekteenn a.s, benim gibi kararsız tipler için karar aşaması zor :bbo:
sanırım bende kararımı Braun Silk-épil Xelle den yana kullanıcam a.s
yardımcı olduğun için çok tşk. a.s.

Rica ederim kaydirigubbakcemile5
Benim icinde cok zor olmustu Panasonic mi Braun mu diye, sonunda su altindada kullanabilen yani panasonicten yana kullanmistim kararimi ama simdi Braunda cikarmis su gecirmeyenlerden. Benim baktigimda yoktu o zaman Braun'un o modeli.
Her ay yeni bir tane cikiyor mübarek. Ne olacak bu isin sonu :)

benim için suda kullanma özelliği çok da önemli değil aslında olsa da olur olmasa da
panasonic normal elektronikte sevdiğim bi marka ama söz konusu epilatörse braun en iyisi herhaldee
kullanmadım ama duyduklarımm ölee kaydirigubbakcemile5
a.s.

X