Erdem Hastanesi mi,Atlas hastanesi mi?

fatmafaruk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
6
0
39
:CüvCüv:slm arkadaşlar yardımınıza ihtiyaçım var ben4,5 aylık hamileyim doğum yapaçağım hastene arıyorum erdem hast.bölge hast. yada atlas hast. nasıl giden var mı :ecrin_bebek:

:CüvCüv:slm arkadaşlar yardımınıza ihtiyaçım var ben4,5 aylık hamileyim doğum yapaçağım hastene arıyorum erdem hast.bölge hast. yada atlas hast. nasıl giden var mı :ecrin_bebek:

Canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün ve sorunsuz sağlıklı bir şekilde yavrunu kucağına almayı nasip etsin.

benim çevremde bir çok arkadaşım atlas hastanesinde doğum yaptı ve çok memnunlar... orayı tercih edebilirsin ama yine de iyi araştır...sağlıklı ve kolay doğumlar:CüvCüv:

ümraniyede eski adı hayat hastanesi var şimdiki adı aklımda yok o hastane bence süper çok ilgililer çok saygılılar ve çok temiz ablam orda doğum yaptı bence süper bi hastane

ümraniye hisar intercontinanltel iyi bir hastane ama pahalı bir hastane..erdemi pek bilmiyorum

HOSPITALIUM da Dr.mehmet beyi herkese tavsiye ediyorum.Doktorla tanışmadan karar vermeyin derim Ümraniyede gördüğüm en iyi doktor.

X