Erkeğe ne hediye alınır ki :)

Aslında gzel bi hehiye buldum ben ama henüz ayarlayabileceğim meçhul. Chivas regal marka viski yanına şık bir kutu içerisinde matara, çeşit çeşit çikolotalar, güzel sözler yazılmış renkli kağıtlar ve bir de onun iin yaptığım yağlı boya tablo vermeyi düşünüyorum. Hepsi tamamda maddi açıdan viskiyi alamayacağım gibime geliyor bu fikir nasıl sizce ?

Aslında gzel bi hehiye buldum ben ama henüz ayarlayabileceğim meçhul. Chivas regal marka viski yanına şık bir kutu içerisinde matara, çeşit çeşit çikolotalar, güzel sözler yazılmış renkli kağıtlar ve bir de onun iin yaptığım yağlı boya tablo vermeyi düşünüyorum. Hepsi tamamda maddi açıdan viskiyi alamayacağım gibime geliyor bu fikir nasıl sizce ?

eğer alkolü seviyorsa viskiyi içebiliyorsa şık bir hediye. ama içip şişesini saklayablr sadece.
tablo ve notlar güzel. bizimde ocakta yıl dönümümüz güzel bir şeyler yapmak istiyorum ama ne?
canm sen tablo mu yapıyorsun olmadı benmkinin de resmini çizsen fena olmaz =)

Son düzenleme:
Yıldönümümüz de geçtii, sırada aşkımın doğum günü varr:KK31: Ama uzakta olacağı için ne alsam,
daha doğrusu ne göndersem bilemedim:26:

[/CENTER

çok güzel bi başlık olmuş..keşke bikaç bey girseydi de bize şunu alın bunu alın daha mutlu oluruz deseydi ne kolay olurdu :KK1:
benim sevgilim birazcık odundur :) öyle romantik notlarmıs filan pek sevmez.yemeye bayılır güzel bir kutuda kendi yaptığım brownileri koyayım diyorum erkeğin kalbine giden yol mideden geçer malum yanına da kazak alsam çok klasik o da pufff :KK43: yanına bişey bulamma lazım benim.atkı filan örmeyi bilmiyorum beceri sıfır :KK43: kaliteli bir markadan alınabilir belki.

değişik olabilecek,daha önce japon balığı aldım şık bir kutudan çıkınca hem çok şaşırmış hem çok sevinmişti denizi seven biri olarak..

hediyeyi görünce mest olsun önümde saygıyla eğilsin istiyorum :KK1: :KK1:..​

jack daniels şişe abajurları da çok güzel ben görünce çok beğenmiştim ama bizimkinin odasında yer yok teknolojik cihazlardan onu elemek zorunda kaldım :KK43:

çok güzel bi konu olmuş valla. bende takımının bişeyini mi alsam yılbaşında diye düşünüyorum benim için en kolayı bu olur heralde. fotokitap yapıyorlar internette o da olabilir ama evlilik yıldönümümüzde yeni doğum yapmış olcam dışarı çıkıp hediye arayamam netten sipariş vermek daha kolay olur. bencede bikaç bey girse buraya yorum yapsa süper olurdu

$1002652_298x298.jpg

Fikir vermesi açısından 1-2kolaj yaptım. Umarım birilerinin işine yarar :KK34:

$klasik.jpg
:KK16:
$eğlenceli.jpg
$elektronik.jpg
$romantiklere.jpg

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,

Bu konuyu şimdi gördüm. Az önce bir arkadaşımız sevgilisine doğum günü hediyesi önerisi istiyordu, oraya yazmıştım. Böyle bir konu varmış, buraya da yazmak farz oldu :)

Eşim bankacı olduğu için hergün tıraş olan birisi. Bu yüzden ona doğum gününde güzel bir tıraş seti almak istedim. Tıraş bıçağı ile tıraş olduğu için kendisine aşağıdaki seti aldım. Aldığım internet sitesini de sizinle paylaşmak istiyorum. Fiyat olarak gerçekten çok uygun.

Hepinize sevgiler..

$gillette_proglide.jpg

500 tl kadar birseyler almak istiyorum .
Herseyide var ne alsam ki?

Ben yasdik yapmak istiyordum, ama işden vakit bulamıyorum, ama şimdilik panduf aldım sevdiği bir çizgi filimden birininkini, Th'gırın 2 çorabını ve içmasirini birde başka bir markadan.
Eskiden babamada aklıma bir şey gelmeyince, heb don mon alırdım:d

X