Erkeğe ne hediye alınır ki :)

merhaba arkadaşlar. erkekler için en güzel ve değişik hediye
mutlaka ziyaret edin

Kızlar, benim de tavsiyeye ihtiyacım var. 20 ağustos eşimin doğum günü. Daha önce aldım hediyeler dışında farklı fikirlere ihtiyacım var.Mesela şunlar dışında;
*Traş makinesi (her gün traş oluyor diye ilk aldığım hediyeydi :KK70:)
*Gömlek
*Not şişesi (içinde ona özel söylediğim güzel sözlerden oluşan minik kağıt dolu şişe)
*Bolca t-shirt
*Parfüm (daha yeni aldı kendisine 2 tane)
*Fanatik GS li ama 7 tane forması var artık forma da istemiyor
Sürekli PS oynuyor, aklıma da armut koltuklar geldi. GS li top şeklinde puf koltuk sipariş verdim internetten. Bir de cüzdan istiyordu Polo dan güzel bir cüzdan aldım. Ama yine de hediye kombinasyonu olarak içime tam sinmedi. Bir de kol düğmesi yaptırayım diyorum. Başka ek neler yapabilirim? Bir el atın kızlarrrr :/

Kızlar, benim de tavsiyeye ihtiyacım var. 20 ağustos eşimin doğum günü. Daha önce aldım hediyeler dışında farklı fikirlere ihtiyacım var.Mesela şunlar dışında;
*Traş makinesi (her gün traş oluyor diye ilk aldığım hediyeydi :KK70:)
*Gömlek
*Not şişesi (içinde ona özel söylediğim güzel sözlerden oluşan minik kağıt dolu şişe)
*Bolca t-shirt
*Parfüm (daha yeni aldı kendisine 2 tane)
*Fanatik GS li ama 7 tane forması var artık forma da istemiyor
Sürekli PS oynuyor, aklıma da armut koltuklar geldi. GS li top şeklinde puf koltuk sipariş verdim internetten. Bir de cüzdan istiyordu Polo dan güzel bir cüzdan aldım. Ama yine de hediye kombinasyonu olarak içime tam sinmedi. Bir de kol düğmesi yaptırayım diyorum. Başka ek neler yapabilirim? Bir el atın kızlarrrr :/

Selam kızlar,

ben eşime doğum gününde şöyle bir sürpriz yaptım;

uzaktaki yakındaki en sevdiği arkadşlarına ailelerini tek tek aradım hepsine birer harf verdim kimi tek kimi 3 kişi 2 kişi o harfleri büyük bir kağıda yazıp fotoğraf çekip bana maillediler. Sonra ben bir fotoğrafçıya gidip o resimlerin hepsini yazıda ki sırasına göre birleştrip resim çektirdim ve son olarakda bunu kocaman bir tablo yaptırdım. eşim gece uyurken yatağımızın tam karşısına astım ve sabah kalktığında tabloyu karışışında şu yazıyordu.. seni çok seviyoruz iyi ki varsın ! tabi bende harf yok kocaman bi kalple resim çektirmiştim. bu arada bu fikir tamamen bana aittir daha sonrada internette fikrimden yararlanan bir çok insan gördüm :KK66:

kızlar merhaba...bana da yardımcı olun ya:26:evlilik yıldönümümüz ayın 9u....napacağım bilmiyorum...biz eşimle çoktandır tanışık olduğumuz için ve bu kutlayacağımız da 4.evlilik yıldönümümüz olacağı için artık pek de alternatif kalmadı....gömlek,kazak,süeter,bolca parfüm gibi klasik hediyelerin hepsini tükettim....isimli saatler var ya nasıl olur öyle birşey alsam...ama o da sadece netten siparişle mi oluyor...ben hiç netten alışveriş yapmadım....gözümle görüp almak isterim....eskişehirde nerde satılır böyle şeyler hiç bilmiyorum:KK20:gerçi eşim bana hediye alacak mı onu da bilmiyorum:KK52:onun da alabileceği birşey kalmadı sanırım....yüzük aldı pekçok,çiçek,kazak,mont,süs eşyası,parfüm....o alsa da almasa da ben almak istiyorummm....

Ben şahsen evli olsam romantik bir yemek ayarlarım evi çiçeklerle,kokularla,mumlarla(renk değiştiren led mumlar var daha hoş ) donatırım illa hediye almak şart mı :KK1: Hediye konusunda da bazı erkekler takımına aşırı bağlı oluyor.Takımının yeni sezon forması güzel bi hediye olabilir.Onun haricinde sigara içiyorsa şık bir zippo alınabilir herzaman yanında taşıcak.İnternette de gerçekten çok orjinal kişisel hediyeler var.Zaman varsa ordan da sipariş edilebilir :97:

Merhaba arkadaşlar

yaklaşık 4 yıla yakın bir ilişkim var, sevgilimin 1 ekimde doğum günü 10 ekimde de yıl dönümümüz ayrıca kasım ayında da kısa dönem olarak askere gidecek :KK43: Sevgilime güzel bir doğum günü ve yıl dönümü hediyesi alarak sürpriz yapmak istiyorum. Sevgilime aldığım hediyeler şunlar bunlar dışında fikirlerinizi istiyorum.
* bir çok kez tişört ve kazak
* ayakkabı
* deri mont
* tuttuğu takım olan gs çelik bilekliği
* çikolata sepeti
* el emeğim olan güzel bir şekerleme kavanozunun içine renkli not kağıtlarına yazdığım 365 tane güzel sözü koydum kavanozun dışına bizim resmimizi yapıştırdım kurdele ve uğur böcekleriyle süsleyip verdim ama sevgilim birazcık odun olduğu için okuma zahmetinde bile bulunmadı :KK43:
* saat (kolundan hiç çıkarmıyor )
* ve en son olarak playstation 3 (buna çoook sevinmişti)

Şimdi yukardakilerin dışında sevgilime doğum günü ve yıl dönümü için ne gibi bir hediye alabilirim anlamlı ve hoşuna gidebilecek birşey istiyorum askere de gidecek :KK43:

Güzell fikirlerinizi bekliyorummmmm :-)

Son düzenleme:
$bagagumustesbih5.jpg

çok güzel bir tesbih alabilirsin canım benim devamlı alışveriş yaptığım biryer var onu senin ile paylaşayım

Erkeğe Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri | Otantik Taş Şifalı Taşlar Ve Takılar

Son düzenleyen: Moderatör:
oooo ben sevgilime okadar çok şey aldım kı yazıyım buraya belkı sızede fıkır olur ama öyle yılbaşı. dogum günü vs değıl
ben ıcımden geldıkce alıyorum :KK17:

-saat aldım (çok klasık ama hıç çıkarmıyor böcegım :) )

-kazak. hırka. ayakkabı. eşofman takımı.

-(eğer sızın sevgılınızde futbolla ılgılenıyorsa benım kı gıbı) krampon. krampon çantası. halı saha ıçın büyük adıdas çanta

-mp4

-beraber çekındığımız bütün resımlerımızı bastırdım ve bı albume koydum (en son resıme de: senı çok sevıyorum sabrımı çeken sabırlı adam yazmıştım :KK23:

-yıne üstünde bı fotomuz olan zıppo yaptırdım

-günlük tuttum onun ıçın ona kızdığım zaman söyleyemedıklerımı yazmıstım ıçımı dökmüstüm ıyı gelıyor :KK35:

-gs taraftarları ıçın ne var ne yok hepsını aldım

parfüm. bakım setı vs onları hıç saymıyorum bıle hepsını aldım

hatta şöyle bı durum var dogum gunum ıcın öyel bırseyler yapıyordu farkındaydım dogum günümde bıle ona hedıye aldım !:KK52:
T-shırte baskı yaptırmıstım kalp vardı ısımlerımız felan altınada
;Ben en güzel hedıyemı annenden aldım :) yazdırmıstım

Şımdı kızlar soruyorum sıze ben daha ne alabılırım kı bu adama :26:
daha güzel daha değışık bırşey olsun ıstıyorum
şuan kıtap yazıyorum onun ıcın ama mayısda dogum günü var ozaman vermeye düsünüyorum zaten anca yetışır.

Güzel fıkırlerınızı beklıyorum takıp edıcem burayı En Büyük KK :KK54:

çok iyiymiş bunlar :)

Ben Boğaz'da lüks bir restoranda yer ayırtmıştım, saat almıştım (klasikten vazgeçmemek gerek) ve mektup yazmıştım olabildiğince içten, kendi kelimelerimle. Çok mutlu olmuştu:)

Benim erkek arkadaşm cezaevinde malesef .. Ama 18 gün sonra falan inşallah bi kerecik olsun görcem ve 7 şubatta doğum günü varr cezaevine uygun ne hediye alınırki .. bi kupa bardak alıp üstüne ikimzin ismini ve sonunada çıkmaya başladığımz tarihi attırsammı diyorum bardağı nerde yazdıracağımı bilmiyorum . Acaba kendi takımına ait ya da düzgün bi erkek terliği mi alsam ? ya da tuttuğu takımın beresini eldivenini falan mı alsam ?

erkeğe alınabilecek hediyeler yazım...

Eklentiler

• $erkekeklere_hediye.png
    $erkekeklere_hediye.png
    50 KB · Görüntüleme: 3.259
Son düzenleyen: Moderatör:
Erkek arkadaşıma hediye alma olayı maalesef her sene yaşadığım bir sıkıntı :KK4: Bu konu başlığını baştan sona okudum (bundan önce yazan ve fikir veren arkadaşlara sonsuz teşekkür :KK70: ), uzun uzun araştırdım, ağzından laf almaya çalıştım. En sonunda deri cüzdan almaya karar verdim ama sıradan olmaması için kişiye özel yaptırdım. Cüzdanın iç kısmına adını ve soyadını yazdırdım, bir de Osmanlı tuğrası eklettim yanına. Mükemmel oldu :KK9: Hediyeyi verdiğimde erk. arkadaşım önce sıradan bir cüdan sandı ama içini açınca çok güzel bir sürpriz oldu onun için de :KK70: Cüzdanı www.nadirhediye.com sitesinden aldım. Aldığım cüzdan da şu http://www.nadirhediye.com/U104,34,...model-5-ogretmenler-gunu-hediyeleri-zenga.htm

Şimdi bir dahaki sefere ne alacağım kara kara düşünüyorum :KK43: $FO,662,10,kisiye-ozel-isim-yazili-erkek-cuzdani-model-5-ogretmenler-gunu-hediyeleri-zenga.jpg

güncelll :) arkadaşlarr yılbaşı yaklaşıyor, öğretmenler günü geldi çattı.. hoşlandığım bir öğretmenim var ona ne alabilirim ? parfum deo aldım arkadaşlar dedi biraz daha ilginç anlamlı bir şey alabilirsin dedi bjk kıravat ve anahtarlık aldım buna da çok klasik dediler ne alabilirim? kendisi film sever, güzel sanatlara ilgili ve teknolojik bir insan =) yardım

güncelll :) arkadaşlarr yılbaşı yaklaşıyor, öğretmenler günü geldi çattı.. hoşlandığım bir öğretmenim var ona ne alabilirim ? parfum deo aldım arkadaşlar dedi biraz daha ilginç anlamlı bir şey alabilirsin dedi bjk kıravat ve anahtarlık aldım buna da çok klasik dediler ne alabilirim? kendisi film sever, güzel sanatlara ilgili ve teknolojik bir insan =) yardım
kravat bana güzel geldi. Klasik olması bence çok önemli değil. Önemli olan vakit ayırıp düşünmen. Takımın koyu bir taraftarıysa hoşuna gidicektir. El emeği olmayan her hediye aslında klasik değil mi?

Sevgilim bana lomography la sardina analog fotoğraf makinesi almıştı bayılıyorum ben böyle şeylere eğer erkek arkadaşınız fotoğraflarla ilgileniyosa güzel bi hediye bunun dışında ben ona koyu bi Duman tutkunu olduğu için bi Duman albümü ikimizin şarkısı olan şarkının sozlerini yazdım üzerinede, taşları boyayarak küçük sözler yazdım üstlerine, yer fıstığı çok seviyor diye bolca yer fıstığı aldım, atkı ördüm ve çikolata parçalı parçalı kurabiyeler yaptım, ps oynamayı sevdiği için bi joystick de alıp güzel bi kutuda derledim aslında güzel fikirler karşıdaki insanın yerine kendimizi koyarak oluyor umarım size biraz yardımcı olur bu fikirler :KK54:

X