Erkeğin gözünde değerli vazgeçilmez kadın olmak istermisiniz

inş yarıycak canım benim ALLAHU TEALA karnındaki sabinin yüzü suyu hürmetine yardımcın olsun eşine akıl fikir versin bu arada dua et geceleri yatarken duaya başlamadan önce 3kere besmele 3 kere elhamdülillah 3 kere peygamberimize selatü selam ALLAHÜMMESALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDEN ALA SEYYİDİNA MUHAMMED diyip yüce ALLAH tan dileğini isteğini iste sonra tekrar 3 besmele 3 elhamdülillah 3 kere selevat ALLAHÜMMESALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDEN ALA SEYYİDİNA MUHAMMED getirip ALLAHU TEALA dan iste biliyorsun o ol deyince herşey olur ALLAHU TEALA kalbinize göre versin inşallah cümlenizin
AMİN cnm AMİN inş.İnan hergece yalvarıyorum RABBIM ıslah etsın kocamı dıyorum akıl fıkır versın dıyorum ınş.Bende bebegımle kelebegımle yuzum gulucek dıe dusunuyorum.İyi dıleklerın ve duaların ıcın ALLAH RAZI olsun cnm.Varsa senın sıkıntıların ınş.onlarda su gubu akıp gıder

AMİN cnm AMİN inş.İnan hergece yalvarıyorum RABBIM ıslah etsın kocamı dıyorum akıl fıkır versın dıyorum ınş.Bende bebegımle kelebegımle yuzum gulucek dıe dusunuyorum.İyi dıleklerın ve duaların ıcın ALLAH RAZI olsun cnm.Varsa senın sıkıntıların ınş.onlarda su gubu akıp gıder
saol canım ALLAHU TEALA razı olsun sendende dediğim şekil de et duanı bi kapı açılmıyorsa çalmasını bilmemişizdir mutlaka 2 salavat arası edilen dua 3 elhamdülillah arası edilen dua redolunmazmış denemişimdir tavsiyem herkeze içten edin duanızı

:KK70: yaparız canım kocası seninki gibi olan varsada onlarada yardımı olur canım konuları üye olsun olmasın heerkez okuyor

evet cnm haklısın dogru valla benım gıbı olanlar varsa onlar ozel topık acalım basıda ben cekeyım hatta :))) benden alası olmaz dımı :))

benden bu akşamlık bu kadar yarın akşam görüşmek dileğiyle RABBİME emanet olun ALLAHU TEALA dualarınızı kabul buyursun inşallah

kizlar bende size eski konumu anlatmak istiyorum...bende onun gözünde degerli kalmak istiorum..5 aydir ayriyiz ve biriyle beraber..beni oyüzden terketti ama inkar ediyor..ve hep kiskandirmak icin o kizla olan fotosunu falan koydu bana inat.. ben nezaman kiskanicagi türden foto koysam oda degistirdi falan..en son bi aydir forumdaki arkadaslari dinleyerek facemi kapattim 1 aydir görmüyor beni facede...facemi kapattiktan sonrada iki hafta sonraydi biri aramis eski nomu kapali kullanmiyorm onu sesli mesaja gelince 2-3 sn sora kapatmis..büyük ihtimalle odur diyorum cünkü o numarami arayan hic arkadsim yoktu...simdi onu kiskandirmalimiyim iliskim var diye gösterip faceden yoksa aynen ortaliktan kaybolmaya devammi ediyim sizce ?

bu sekilde ayrilmistik :

bana ilk önce dedi zamana birakalim hemen ayrilalim demiyorum falan demisti..yine arkadas olarak kalalim falan..hem trye gelincede görüsürüz falan demisti..bende kabul etmemistim hayir demistim silmistim faceden falan..ama 4 gün sonra mesaj attim arkads kalalim diyen adam cevap bile yazmadi..neyse aradan bi ay gecti bi kiz oldugunu ögrendimm..oda benim bi erkekle görüstügümü ögrenmis ama ona baska ne anlatildi bilmiyorum..cünkü bunu anlatan benim bi kiz arkads kiskandigi icin yapti..oyüzden bilmyorum neler anlatti..sonra ben bi kizla birlikte oldugunu görünce aradim bagirdim cagirdim falanoda bana bende bilyiorm sen neler yapmissin artik buraya gelincede görüsürsün falan dedi..bende tam anlaticaktim falan dedi naparsan yap ilgilendirmiyrosun beni fln deyince kafam atti..bende ona yazdim msnde evet o cocuktan cok hoslandim hemde öyle böyle degil asiri derecede hoslandim dedim ama olmadi olsaydi cok sevincektim dedim...ve o güne kadar hic msne girdimi beni engellemismiydi bilmiom hic takip etmedim..ama ogün msninde vardim..madem ben onu ilgilendirmiyrm neden msnde silmiyo telefonuna cikmicam arama diyo ariyorum cikiyordu..sonra kapatti suratima biraz konusup..yarim saat msnde cevap vermeyince tekrar aradim bu sefer cikti iste ondan sonra söyledi biriyle görüstügünü bilyiorum falan...

sizce bu kisi basindan beri sadece o kizla cikip bana gerimi dönmeyi düsünüyrdu ben ögrenmeseydim eger ? yoksa gercekten bitirmismiydi? cünkü o kizi kimse bilmiyordu tek ben biliyordum ailesine falan ben söyledim onlarda sasirdi bilmedikleri icin..sonradan iste ben abisine artik o beni ilgilendirmiyor reismlerini sildim attim aldigi laptopu bile attim trye gelince de istedigimi yapicam deyince o kizla fotosunu koydu..yani hemen o tlefon görüsmesinden sonra degil..ben mi onu cileden cikarttim ben mi onu zorladim bu konunun böyle igrenclesmesine,face profiline sevgilisiyle olan fotoyu koymasi icin ben mi zorlamis gibi oldum onun hakkinda abisine böyle konusarak ? oda madem öyle iste böyle mi yapti bana sizce ? ve bu kisi sizce pisman olurmu?

bu arada iste onun imali yaptigi seyler sunlar var...facede ortak arkadsimiz var o parca paylasti nev sen gibi..onu bgen yapti.. birak gitsin dönerse senindir diye bi karikatürü begen yapti...iste yine gecenlerde arkads bisy paylasmis..mutlulugu ertelemeyin diye onuda begen yapmis..bilmiyorum ben göriyim diyemi yapiyor ama zaten o beni engelledi facede..ama yinede ortak arkadsimizdan biseyler begeniyor...ve bence bilerek yapiyor..gururu yemiyor öyle biseyler yapinca ben yumusayip onu aramamimi bekliyo nedir..ama cok bekler..

bosuna gelin guvey olma huyu malesef ask acisi ceken bir suru hemcinsimde var malesefki sizde onlardan birisiniz.adam sizi silmis umrunda bile deilsiniz faceteki aktivitelerini kendinize yorumlamaktan vazgecin seven adam asla 5 ay ayri kalamaz asla bi baska kizla cikamaz seven erkek sevdigini birakamaz.sizi sevmiyor sizde ustune duserek iyice degerinizi kaybetmissiniz belki pisman olacagi varsa bile yeni kiza daha cok adapte olmasini saglamissiniz.bundan sonra donse bile sizi sevdiginden deil can sikintisindan bosluktan kimseyi bulamadigindan doner sonrada tekrar birakip gider.sizin suan araya bir baskasini sokan bir adam icin hala donermi diye dusunmeniz cok garip geldi acikcasi cunku kadinlik gururunuzu devreye sokmaniz icin gereken hersey basiniza gelmis.dilerim bu adami unutup hayatiniza bakarsiniz/forumda heryere ayni olaylari yazdiginizi goruyorum sanirim yasiniz daha kucuk ya da biraz safsiniz.lutfen kendi degerinizi farkedin ve yanlisinizdan donup size gercekten deger veren bir adamla olun :KK51:

biliyorum ne deseniz haklisiniz..zaten dönsede geri dönmem tek istedigim onu pisman etmek..ama bunuda beceremiyorum..bosluga girdigim an böyle yapiyorum..ama bugün nolduysaa yine takmis durumdayim hep biseyler yapiyorum arastiriyorum falan..acaba öylemiydi böylemiydi diye kendi kendimi yiyorum....onun her yaptigina gelin güvey oluorum cünkü önceden yapmadigi seyleri yapiyor diye..yoksa hic öyle düsünmezdim...ama bilmiyrm bakalim zaman herseyi göstericek...

ama ben gururumu eline vermedimki mesela 3,5 aydir ne aradim ne sordum hic bisey yapmadim..sadece foto olaylari var..1 aydirda facem kapali...bana ne tavsiye edersin facem hala kapalimi kalsin..yoksanormal hayatima devammi ediyim ve facede iliskisi varmi yapiyim..yeni biriyle beraberim suan onunla mutlu olmak istiyorum cokta hoslandigim biri..ama bana ilgisi azaldi diye yine bu sacma sapan seyleri düsünüyorum...

birde su var hani oda bilindik seyleri yapmiyor...o kiz icin fare gibi diyordu ama onla beraber..resimlerini sanki kiza asik olmus gibi facesinde hemde profil resmi olarak 1 aydir tutmasi...hic öyle herkesten bisey begen yapmaz..ama ortak arkadsimizdan böyle seyleri begen yapmasi gercekten dikkatimi cekiyor..yani ben burdayim demek istyor sanki yada biseyler ima etmeye calisiyor gibi...

Son düzenleme:
kizlar bende size eski konumu anlatmak istiyorum...bende onun gözünde degerli kalmak istiorum..5 aydir ayriyiz ve biriyle beraber..beni oyüzden terketti ama inkar ediyor..ve hep kiskandirmak icin o kizla olan fotosunu falan koydu bana inat.. ben nezaman kiskanicagi türden foto koysam oda degistirdi falan..en son bi aydir forumdaki arkadaslari dinleyerek facemi kapattim 1 aydir görmüyor beni facede...facemi kapattiktan sonrada iki hafta sonraydi biri aramis eski nomu kapali kullanmiyorm onu sesli mesaja gelince 2-3 sn sora kapatmis..büyük ihtimalle odur diyorum cünkü o numarami arayan hic arkadsim yoktu...simdi onu kiskandirmalimiyim iliskim var diye gösterip faceden yoksa aynen ortaliktan kaybolmaya devammi ediyim sizce ?

bu sekilde ayrilmistik :

bana ilk önce dedi zamana birakalim hemen ayrilalim demiyorum falan demisti..yine arkadas olarak kalalim falan..hem trye gelincede görüsürüz falan demisti..bende kabul etmemistim hayir demistim silmistim faceden falan..ama 4 gün sonra mesaj attim arkads kalalim diyen adam cevap bile yazmadi..neyse aradan bi ay gecti bi kiz oldugunu ögrendimm..oda benim bi erkekle görüstügümü ögrenmis ama ona baska ne anlatildi bilmiyorum..cünkü bunu anlatan benim bi kiz arkads kiskandigi icin yapti..oyüzden bilmyorum neler anlatti..sonra ben bi kizla birlikte oldugunu görünce aradim bagirdim cagirdim falanoda bana bende bilyiorm sen neler yapmissin artik buraya gelincede görüsürsün falan dedi..bende tam anlaticaktim falan dedi naparsan yap ilgilendirmiyrosun beni fln deyince kafam atti..bende ona yazdim msnde evet o cocuktan cok hoslandim hemde öyle böyle degil asiri derecede hoslandim dedim ama olmadi olsaydi cok sevincektim dedim...ve o güne kadar hic msne girdimi beni engellemismiydi bilmiom hic takip etmedim..ama ogün msninde vardim..madem ben onu ilgilendirmiyrm neden msnde silmiyo telefonuna cikmicam arama diyo ariyorum cikiyordu..sonra kapatti suratima biraz konusup..yarim saat msnde cevap vermeyince tekrar aradim bu sefer cikti iste ondan sonra söyledi biriyle görüstügünü bilyiorum falan...

sizce bu kisi basindan beri sadece o kizla cikip bana gerimi dönmeyi düsünüyrdu ben ögrenmeseydim eger ? yoksa gercekten bitirmismiydi? cünkü o kizi kimse bilmiyordu tek ben biliyordum ailesine falan ben söyledim onlarda sasirdi bilmedikleri icin..sonradan iste ben abisine artik o beni ilgilendirmiyor reismlerini sildim attim aldigi laptopu bile attim trye gelince de istedigimi yapicam deyince o kizla fotosunu koydu..yani hemen o tlefon görüsmesinden sonra degil..ben mi onu cileden cikarttim ben mi onu zorladim bu konunun böyle igrenclesmesine,face profiline sevgilisiyle olan fotoyu koymasi icin ben mi zorlamis gibi oldum onun hakkinda abisine böyle konusarak ? oda madem öyle iste böyle mi yapti bana sizce ? ve bu kisi sizce pisman olurmu?

bu arada iste onun imali yaptigi seyler sunlar var...facede ortak arkadsimiz var o parca paylasti nev sen gibi..onu bgen yapti.. birak gitsin dönerse senindir diye bi karikatürü begen yapti...iste yine gecenlerde arkads bisy paylasmis..mutlulugu ertelemeyin diye onuda begen yapmis..bilmiyorum ben göriyim diyemi yapiyor ama zaten o beni engelledi facede..ama yinede ortak arkadsimizdan biseyler begeniyor...ve bence bilerek yapiyor..gururu yemiyor öyle biseyler yapinca ben yumusayip onu aramamimi bekliyo nedir..ama cok bekler..

göz önünde görünmeki bulamayınca anlar kuymetini

X