Erkeiniz sizin neyinizi beendi?

tabikide her yerimikaydirigubbakcemile3hiç ayırmıyo diyoki görür görmez işte o dedim dio:jeyyar:

Doğallığımı beğenmiş,beni ilk gördüğünde çok hastaydım ve onu hiç iplemeyip sürekli burnmu sildim sesli sesli bunu beğenmiş-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

Doğallıgımı, ciddiyetimi, gözlerimi, saçlarımı, bakıslarımı, fiziğimi begenmıs ılk gordugu zamandan.. kaydirigubbakcemile3 :asigim:

En basta huyumu begenmis, sonra fiziksel özelliklerimi.
Ama cirkin olsaydin ve hala bu huyda olsaydin yine alirdim seni diyor :)
Bilemicem artik orasini:)

tabikide her yerimikaydirigubbakcemile3hiç ayırmıyo diyoki görür görmez işte o dedim dio:jeyyar:

Gercekten erkeklerde bu var.
Evlenmek istedikleri, hayatinin kadini yapmak istedikleri bayanlari görür görmez "iste bu o" diyorlar genelde.. Arkadaslarimin eslerinin/sevgililerinin söyledikleri ve benimkinden biliyorum..

Arkadas oldugumuz zamanlarda (aramizda birsey yokken) banada hep "sen o kisisin" diyordu..
Bende nerden biliyorsun, nasil emin olabiliyorsun diyordumkaydirigubbakcemile3

Ama sonra tabi bende tavlandim, hayatimin erkegi yapmaya karar verdimkaydirigubbakcemile2.

Kader iste..

önceden nelerimi nelerimi beğenirdi...
saçlarımı, gamzemi, ellerimin narin oluşunu, göz göze gelemememi, gülüşümü........

şimdi sorsam hiçbirii hatırlamaz herhalde. :KK70: :KK70:

Son düzenleme:
varya esime soriim tekrar öye yaziim buraya :) hem hatirlamis hem tazelemis oluruz böylece sayende :)

gözlerimi yanı bakıslarımı ......:1ninca:
saçlarımı....-tatlicadiarzu-
dudaklarımı .....kötükedihüso
sonrada kalbımı :teytey:

ben aşkıma sordum bu soruyu benı tanıdıgında neyimi begendinde benımle sevgili olmayı üşündün dedim=)
ilk önce güzelliğini ve alımlı lığını ,sonra da düşüncelerini begendim dedi=)

herşeyimi begendigini söylüor gözlerinle bile etkiliosn dioyr ne ayıp ya:)
ama en çokda yüregimi

X