Erkeiniz sizin neyinizi beendi?

tanıştıgımızda benden cok etkilendiğini ama tanıdıkca güzellikten cok kalbimi sevdiğini söyler
zaten bunun üzerine evlilik teklifinde bulunmus şimdi oğlumuzla cok mutluyuz

ben sordum askim senin cekingenligini utangacligini samimiyetini yüreginin güzelligini zaten bunlarin hepsini topayinca icinin güzelligi yüzüne vurmus dünya güzeli karim benim dedi:eek::asigim:

benimkinin verdiği cevap, ulen sanki sipariş vermişim her bi yerin de tam bana göre ... ama sonra aa dış görünüşe mi baktın dediğim de iyi yürekli karım, namuslu karım, zeki karım der.. amma da kendimi övmüş gibi oldum ya.. :eek:

ilk gördüğünde saçlarımı çok beğenmiş..
ben biraz kendi halimdeyimdir ortam içinde kimseyle konuşmam bakmam genelde..bu halim dikatini çekmiş onun..
bide asansörde karşılaşmışız ( ben hatırlamıyorum ama :)) ) parfümüm yüzünden bütün gün çalışamamış :)))
kokunu rahat duyabilmek için tam arkana geçmiştim demişti..
:)))
hey gidi günler..

tarzımı beğenmiş ........pek ukalaymışım ..eee yakışıklıyım die bayılcam peşinden koşcam sandı heralde aşkısı :)))))))))))))))

ilk bakışta beni tanımadıgından " yüzümü (biraz abartı makyaj vardı) ve saçımı (kalçama kadar uzundular)"

ee şimdi kaç senemiz geçti hala yanımda demekki baya bişeyimi begenmiş.. =)

Valla kocam beni değil ben kocamı beğendim tamam bu dedim zaten mecburdu beni beğenmeye ..Hıh..

ilk görüşte ' bana hasta olduğunu" söylemiş arkadaşıma :eek:hasta oldum ona demiş fiziğimi çok beğenmiş :asigim:

Ya soru nerenizi beğendi değil,
fiziksel olarak algılanmasın bence
ben bu konuyu yeni görüyorum ve beğendim.
sabır, bakış bi duruşu bile beğenebilir yani.
Benim gülüşüme aşık olduğunu söylemişti bitanem laf açıldığında.
Her defasında gülüşüne aşığım diye söyler.

Beni ilk gördüğü an,farkettiği şey gözlerim olmuş ve donmuş..öyle söylüyo yani..

benim de yüzümü ve gözlerimi çok beğeniyor bide beni Michelle Pfeiffer ve Nicole Kidman karışımı sevgilim der:eek::asigim:

Tam benim kalemimsin ifadesiyle neyi ima ettiyse onu beğendi herhaldekaydirigubbakcemile3

okuldayken hanım hanımcıktın hoşuma gidiyodu demşti...
sınfın en güzel kızıyla birlikteyim diyodu...şimdi lise bitti çoktaaaan tabi.
bakışlarımı begenrmiş en çok :asigim:

tabi osu busu demek yanlış.tümüyle begenmiş ki yanmda yani :)))

X