Erkek arkadaşım sürekli birilerini sosyal medyadan takip ediyor dayanamıyorum artık bana fikir verin nolur

Belki inanmıyorsunuz ama gerçekten ben onu çok sevdim kalbimden nasıl atıcam silicem bilmiyorum keşke hafıza mı sildirebilsem keşke
Hepimiz cok sevdigimiz adamlardan vazgectik. Sonra iyiki vazgectik dedik. Evet bu kadar ölüyorum bitiyorum demene gerek yok. Belki birkaç ay sonra hayatının aşkı cıkacak karşına. İleride ne aptalmışım diyecegine emin ol. Buna da bir tecrübe olarak bak.

He ayrılmıyorsan da üzgünüm zaten bu şekilde kabul etmiş oluyorsun bu adamı, düzelmiyor bak sana kesin bilgi, o zaman ses etmeden kavga fln cıkarmadan başını eğ ilişkini yaşa

Kızlar yeni üye oldum herkese merhaba.. Benim 5 senelik ilişkim var bugüne kadar bir çok kez ayrılıp barıştık ama hiç kopamadık birbirimizden. Erkek arkadaşım sürekli kızları takip ediyor her defasında uyardım istemedigimi hoşlanmadığı sevmedigim şeyleri yapmamasını söyledim hep tamam diyip son diyip geçiştirdi sürekli takip ediyor takipten çıkıyor yeni kişiler ekliyor fotografını bile begendikleri oldu çıldırmama ramak kaldı. Sordugum da ise takipçi için yaptıgını kimseyle konuşmadığını beni aldatmadığını gereksiz trip yapıp ilişkiyi mahvettigimi sürekli bişeyler aradığımı söyledi o kadar çok sinirliyimki 5 sene olmuş ya hala neyin takibin de anlamış degilim. Geçen yine gördüm bana dedi ki bir kişiyi bile takip edersem o zaman ne istersen olsun istedipin lafı söyle dedi aradan 2 gün geçmedi bir sürü kişiyi takip etti bende artık film koptu o zaman beni hiçe saymasına mı yanayım seviyorum diyip bunları yapmasına mı bilemedim ben katlanmak istemiyorum artık göz yummak boşvermek istemiyorum kızlar bana bir akıl verin napmalıyım ben mi abartıyorum normal mi böyle şeyler normal olmamalı lütfen bişey diyin bana kabul edemiyorum bu durumu
Muhtemelen aldatılıyorsun yol yakınken ayrıl yoksa evlenirsin evlenince de devam eder

Hepimiz cok sevdigimiz adamlardan vazgectik. Sonra iyiki vazgectik dedik. Evet bu kadar ölüyorum bitiyorum demene gerek yok. Belki birkaç ay sonra hayatının aşkı cıkacak karşına. İleride ne aptalmışım diyecegine emin ol. Buna da bir tecrübe olarak bak.

He ayrılmıyorsan da üzgünüm zaten bu şekilde kabul etmiş oluyorsun bu adamı, düzelmiyor bak sana kesin bilgi, o zaman ses etmeden kavga fln cıkarmadan başını eğ ilişkini yaşa
İşte ben onu yapamıyorum yemin ederim ederim ki beni gram sevmedigini bilsem canım yanmıcak bu çocuk beni sevmiyor derdim ama Bi insan sevipde nasıl yapabilir ki bunu aklım almıyor ben çok büyütüyormuşum burası sosyal medya seni aldatmıyorum bişeyi ne kadar çok üstelersen o olur diyor hep açığımı arıyorsun kavga etmek için bir şeyler arıyorsun diyor bana güven verseydi böyle şeyler olmasaydı ben neden sürekli takip edeyim ki yapmazdım asla

Ne ilkmiş arkadaş,ilkim de ilkim ilkim de ilkim.Sen onun ilki misin acaba ? Görünen o ki sonu da değilsin.O başka kızlarla gününü gün edip gönlünü eylerken sen de ilkim diye sinir krizleri geçirir oturursun aşağı ömür boyu.
Sorun tek ilkim olması degil onu çok sevmem gerçekten çok sevmem herşeyiyle hiç bir anımızı unutamıyorum aklımdan kalbimde silip atamıyorum hep aklıma geliyor herşeyi

bende aynılarını yaşadım .bir ara manyak olmuştum sürekli eklenenleri, beğenileri takip etmekten .Sonunda ayrılmıştım.
Yani bunlar değişmiyor , sürekli bir arama çabasındalar. Ekledikleriyle konuşmuyor mu sanıyorsun ? Gayette konuşuyor , aklına yatan oldu mu da ,bir süre ayrılık giriyor araya ,işte o evrede aldatıyorlar , sonrada barışma faslı…
Kafan rahat etsin istiyorsan sosyal medyadan sil ,görme …

İşte ben onu yapamıyorum yemin ederim ederim ki beni gram sevmedigini bilsem canım yanmıcak bu çocuk beni sevmiyor derdim ama Bi insan sevipde nasıl yapabilir ki bunu aklım almıyor ben çok büyütüyormuşum burası sosyal medya seni aldatmıyorum bişeyi ne kadar çok üstelersen o olur diyor hep açığımı arıyorsun kavga etmek için bir şeyler arıyorsun diyor bana güven verseydi böyle şeyler olmasaydı ben neden sürekli takip edeyim ki yapmazdım asla
Cnm iyi de seni sevmiyor ki, gerçeklerle yüzleşsen mi? Seven insan bunu yapar mı? Sen neden yapmıyorsun? Neden seni sevmediğiyle yüzleşmekten kacıyorsun. Daha napsın ki adamın zaten kaybetme korkusu da yok. Seni kaybetmekten korkmayan adamın sevdigini nerden cıkardın. Sevmek lafla olmaz icraatla olur. Ben de kendimi seviyor diye kandırıyodum noldu boynuzu yedim aklım başıma geldi. Bak biz de geçtik bu yollardan daha fazla yıpratma bas tekmeyi adama en azından gururun olur

Bu kafayla gidersen başka berbat ilklerini de bununla yaşayacaksın. Aldatılma, pişkin pişkin üste çıkma, sinir krizine sokma, kendinden şüphe etme vs. gibi ilkler
Evet öyle arkadaşlarım da diyor ki seni aldatmamış kızları takip ediyor sadece yakalamadın bişey diyorlar kafam karışıyor çok kötüyüm

Sevgilim birilerini eklese ve beğeni atsa karşı tarafa seninle ilgileniyorum mesajı veriyor olarak kabul ederim , illaki aldatılmayla yüzleşmene gerek yok aslında ama senin duyguların baskın gelecek o süreci kendine yaşatacaksın bari mental olarak bu sürece kendini hazırla hatta bir fake ile yazıp süreci hızlandır falan

Size saygisi olsa bunu yapmaz size asla daha evlenmeden size karsi saygisizca dayaniyor evlendikten sonra daha beter olur yol yakinken dönün yoksa illerde ilkleriniz icin degil sonunuz icin üzülür aglarsiniz

Bi kere konuşmak çözer sorunu ancak ikiliyor ve hatasını devam ettiriyorsa zorlamanın anlamı yok. Aşkınızdan yanıp külde olsanız sevgiliniz değişmeyecek. Diyelim ki takip etmesine engel oldunuz, beğenip sürekli kızları incelemesine yine engel olamayacaksınız. Bunu sizde biliyorsunuz. Olamamışsınız işte. Yani tam olarak neyi zorluyorsunuz biz nasıl bi tavsiye verebiliriz ki size? Size saygısı olmayan biri ve vazgeçmeyecek. Hala aşk sevgi diyorsunuz. Tek taraflı bana göre. Bu arada üniversiteden arkadaşları olur, liseden olur buluşur, görüşürler gereksiz kıskançlığa karşı biriyim ancak erkek sosyal medya da tanımadığı tüm kızları takip edip beğeni atıyorsa ( alevde atıyordur muhtemelen o :) ) zaten karakterini belli etmiştir.

senin onu bırakamayacağını bildiği için bu kadar rahat susturmanın yolunu da bulmuş illaki konuşuyordur kendimizi kandırmayalım

Farzedelim ki konuşmuyor sadece ekliyor.Yine de iğrenç birşey değil mi ya çok karaktersizce.Böyle birinin nesini seviyorum diye düşün bi.Arkadaşlarında seni rahatlatmak için söylüyor bence.Sendeki takıntı olmuş karşındakini.Destek al ve çıkar hayatından derin

Niye yapmasın ki? Ayrılmıyorsunuz zaten 😀 niye kaybetmekten korksun sizden emin keyfine bakıyor relax ilişki onun için

senin onu bırakamayacağını bildiği için bu kadar rahat susturmanın yolunu da bulmuş illaki konuşuyordur kendimizi kandırmayalım
Konuşuyor mu konuşmuyor mu bilmiyorum ama canıma yetti artık yapma dedigim halde yapması canımı çok sıktı bitti benim için tamamen

X