Erkek arkadaşım sürekli birilerini sosyal medyadan takip ediyor dayanamıyorum artık bana fikir verin nolur

Kızlar yeni üye oldum herkese merhaba.. Benim 5 senelik ilişkim var bugüne kadar bir çok kez ayrılıp barıştık ama hiç kopamadık birbirimizden. Erkek arkadaşım sürekli kızları takip ediyor her defasında uyardım istemedigimi hoşlanmadığı sevmedigim şeyleri yapmamasını söyledim hep tamam diyip son diyip geçiştirdi sürekli takip ediyor takipten çıkıyor yeni kişiler ekliyor fotografını bile begendikleri oldu çıldırmama ramak kaldı. Sordugum da ise takipçi için yaptıgını kimseyle konuşmadığını beni aldatmadığını gereksiz trip yapıp ilişkiyi mahvettigimi sürekli bişeyler aradığımı söyledi o kadar çok sinirliyimki 5 sene olmuş ya hala neyin takibin de anlamış degilim. Geçen yine gördüm bana dedi ki bir kişiyi bile takip edersem o zaman ne istersen olsun istedipin lafı söyle dedi aradan 2 gün geçmedi bir sürü kişiyi takip etti bende artık film koptu o zaman beni hiçe saymasına mı yanayım seviyorum diyip bunları yapmasına mı bilemedim ben katlanmak istemiyorum artık göz yummak boşvermek istemiyorum kızlar bana bir akıl verin napmalıyım ben mi abartıyorum normal mi böyle şeyler normal olmamalı lütfen bişey diyin bana kabul edemiyorum bu durumu
şöyle yapın burdan bekar bir arkadaş eklesin sevgilinizi, yazsın bakalım cevap veriyormu?:KK15:

Bence kendi değerinizi düşürüyorsunuz. Aranızda sürekli onu takip ettin beğendin etme beğenme kafanda kuruyorsun tarzında muhabbetlerin dönmesi bile kırmızı bayrak. Adam güvenilir bir tip değil ve aranıyor belli ki. Buna dair ilk emareyi görür görmez rest çekmeniz lazımdı, aksine yaptıkça bir şet olmadığını görmüş daha da laçkalaşmış. Lütfen şu beş para etmez adamlar içim kendi değerinizi düşürmeyin. İlkse ilk herkes ilkiyle mi yaşıyor ölene kadar, neler neler çıkar karşınıza

Demek ki Tanımadığı insanları eklemek > Senin istemediğini belirtmen

İş arkadaşı olur, mecburiyetten eklediği insan olur anlarım ama tanımadıklarını kızdığımı bile bile eklemesi benim lafımı sallamamasıdır. Beni o insanlardan daha önemsiz görmesidir.

"Madem tanımadığın insanları eklemek benim istemememden daha önemli o zaman ben bu ilişkide yokum" deyip blöf yapın arayıp sormayın cidden hiç cevap bile vermeyin.
Sizi aramaz sormaz ayrılığı hemen kabul ederse zaten ayrılası varmış da yeni birini bulana kadar cepte tutuyormuş.
Ayrılmak istemezse zaten çekidüzen verir kendine.

Bu arada aslında aşk sevgi herkeste benzer ya. Seversen kaybetmek istemezsen isteklerini önemsersin, ilgi gösterirsin. Kaybetmekten korkmazsan onun dediklerini, isteklerini önemsemezsin ilgisiz davranırsın. Bir şeyler ters gidiyorsa sorun vardır.

Böyle bir ilişkim vardı. O kadar yorulmuştum ki, üstelik sadece 1 sene dayanabildim. Sizi manipüle etmesine izin vermeyin. Her seferinde kendini affettirmişti. Sonunda kendime saygımı kaybetme noktasında bitirdim. Çok da sevmeme rağmen. Aradan yıllar geçti, ortak bi çevremiz vardı. Ben evlendim. O evlendi. Sonra duydum 3 ay sonra boşanmış. Sebebi ne biliyor musunuz? Aldatmak. Yani can çıkar huy çıkmaz. Nolur katlanmayın, kendinize yazık etmeyin.

Ben herşeyimi bütün ilkelerimi onunla yaşadım o yüzden çok canım yanıyor ne yapıcam bilmiyorum 😪
Emin ol bir süre sonra bu düşünce o kadar anlamsız gelecek ki sana keşke daha erken ayrılsaymışım diyeceksin.

Aldatmıyor olabilir ama bir erkek neden sürekli instagramdan başka kızları ekleyip durur ki? Normal değil bence. Ayrılmalısın.

Kızlar yeni üye oldum herkese merhaba.. Benim 5 senelik ilişkim var bugüne kadar bir çok kez ayrılıp barıştık ama hiç kopamadık birbirimizden. Erkek arkadaşım sürekli kızları takip ediyor her defasında uyardım istemedigimi hoşlanmadığı sevmedigim şeyleri yapmamasını söyledim hep tamam diyip son diyip geçiştirdi sürekli takip ediyor takipten çıkıyor yeni kişiler ekliyor fotografını bile begendikleri oldu çıldırmama ramak kaldı. Sordugum da ise takipçi için yaptıgını kimseyle konuşmadığını beni aldatmadığını gereksiz trip yapıp ilişkiyi mahvettigimi sürekli bişeyler aradığımı söyledi o kadar çok sinirliyimki 5 sene olmuş ya hala neyin takibin de anlamış degilim. Geçen yine gördüm bana dedi ki bir kişiyi bile takip edersem o zaman ne istersen olsun istedipin lafı söyle dedi aradan 2 gün geçmedi bir sürü kişiyi takip etti bende artık film koptu o zaman beni hiçe saymasına mı yanayım seviyorum diyip bunları yapmasına mı bilemedim ben katlanmak istemiyorum artık göz yummak boşvermek istemiyorum kızlar bana bir akıl verin napmalıyım ben mi abartıyorum normal mi böyle şeyler normal olmamalı lütfen bişey diyin bana kabul edemiyorum bu durumu
Abartmıyorsun ayrılman gerekiyor 5 seneyse 5 sene hayatını böyle sürekli uyaracağın insanla mı geçireceksin sizin ilişkiniz artık alışkanlık olmuş karşındaki insan senin sözüne bile değer vermiyor he he deyip geçiştirip yine aynısını yapıyor.

Belki inanmıyorsunuz ama gerçekten ben onu çok sevdim kalbimden nasıl atıcam silicem bilmiyorum keşke hafıza mı sildirebilsem keşke
Siliniyor kardeşim tecrübeyle sabit senin gibiydim bende başlarda şimdi o hallerimi görünce kendime üzülüyorum ne kadar aptalmışım o zamanlar diyorum o zamanlar dediğimde 4 ay öncesi 1 ayda bile unutuyorsun sadece kendi verdiğin değer karşılığında alamadığın değerin acısı oluyordu başta ama sonra onlarda geçiyor. Biraz zorlanıcaksın ama sonra diyeceksin ki hayatımda aldığım en güzel karar ayrılıkmış. Bakireliğimi aldı ilklerimi yaşadım felan diyede düşünme bende ilklerimi yaşamıştım çoğu insan zaten ilklerini biriyle yaşıyor önemli olan ilk olan değil son olan :) dramatize etme bu kadar kendine şu an ki duyguların gibi olmayacak zaten sen ayrıldıktan sonra bu tarz insanlar anında o takip ettiklerinden biriyle sevgili oluyorlar o zaman dahada seviniyorsun ayrıldığına ve her gidenin yeride çok güzel doluyor Allah daha iyi insanlarla karşılaştırıyor bunu her kadın tecrübe etmiştir zaten yanlış insanlar bize doğru insanı bulduracak 👍🏻

X