Erkek arkadaşıma parfüm arıyorum.

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.527
3.908
Merhaba arkadaşlar.
Ben tam bir parfüm delisiyim. Hem kadın hem erkek kokularına karşı zaafım var. Erkek arkadaşıma burberry classic almıştım, gerçekten beğendim çekici bir koku. Kendiside severek kullanıyor ama yarısından az kalmış. Şimdi yeni bir koku arayışındayım. Bana yardımcı olur musunuz? Daha çok kışa uygun kokular olursa iyi olur. Deneyip sevdiğim kokuları yazayım ki o tarzda kokular önerin. Şimdiden teşekkür ederim.

Hugo boss bottled: bu kokuya bayılıyorum ama bazı nedenlerden dolayı almayı tercih etmiyorum.
One million: güzel koku ama biraz pahalı.
Calvin klein euphoria intense. Güzel baharatlı bir koku. Tercih edebilirim.
Lacoste essential: Bunuda sevdim ama hafif bir koku.aradığım tarz değil
burberry touch: ferah,temiz çekiciliği yok ama çok güzel bir koku.
joop homme: bunu merak ediyorum. bilen yorumlarsa sevinirim.
givenchy ultramarine intense: bayılıyorum bu kokuya. belki ilerde kendim bile kullanırım. çok temiz ferah bir erkek parfümü ama limonsu traş kolonyası gibi değil. mutlaka duymuşsunuzdur. çok yaygın. ama sonbahara ve kışa uygun değil bence.

212 sexy man
bayıldım bu kokuya. tam aradığım parfüm. herkese tavsiye ediyorum. sevgilinizi, eşinizi yemek isteyebilirsiniz :)

calvin klein obsession night kullanıyor bu ara erkek arkadaşım
ilk sıkınca pek hoş değil ama sonradan harika oluyor. tavsiye ederim.

20020726_M.jpg Bunu Denemelisiniz derim

Bruce Wills Parfümü ... Lr Just Sport ve Racing parfümleri internetten yorumları araştır derim. Bence çok iyi parfümlerdir.

Merhaba arkadaşlar.
Ben tam bir parfüm delisiyim. Hem kadın hem erkek kokularına karşı zaafım var. Erkek arkadaşıma burberry classic almıştım, gerçekten beğendim çekici bir koku. Kendiside severek kullanıyor ama yarısından az kalmış. Şimdi yeni bir koku arayışındayım. Bana yardımcı olur musunuz? Daha çok kışa uygun kokular olursa iyi olur. Deneyip sevdiğim kokuları yazayım ki o tarzda kokular önerin. Şimdiden teşekkür ederim.

Hugo boss bottled: bu kokuya bayılıyorum ama bazı nedenlerden dolayı almayı tercih etmiyorum.
One million: güzel koku ama biraz pahalı.
Calvin klein euphoria intense. Güzel baharatlı bir koku. Tercih edebilirim.
Lacoste essential: Bunuda sevdim ama hafif bir koku.aradığım tarz değil
burberry touch: ferah,temiz çekiciliği yok ama çok güzel bir koku.
joop homme: bunu merak ediyorum. bilen yorumlarsa sevinirim.
givenchy ultramarine intense: bayılıyorum bu kokuya. belki ilerde kendim bile kullanırım. çok temiz ferah bir erkek parfümü ama limonsu traş kolonyası gibi değil. mutlaka duymuşsunuzdur. çok yaygın. ama sonbahara ve kışa uygun değil bence.

Konu aktif mi bilmiyorum ama belki bir gün yine parfüm arayışında olursun ...

Güzel beğendim, isimlerini saydığın parfümlerin ayrı ayrı bir çekiciliği var.
Ben bayan olmama rağmen erkek parfümü kullanıyorum, yani bayan parfümünü kaldıramıyorum, kokması gerektiğinden farklı kokuyor tende yani. O yüzden önerebileceklerim;

Bruno Banani (benim aldığım klasik olanı gri kapaklı, turuncu veya yeşil kapaaklı değil, ama o da zevk meselesi)
S.Oliver (beyaz olan, bayan parfümü istisna)
Hugo boss ( top gibi ufak yuvarlak, gri parfüm şişesi)
Armani gio
Joop homme, hariiiiiiiika. vazgeçemediklerimin arasında.
Jean paul gaultier (şişesi erkek vucudu gibi, mavi)

Kullandıklarım bunlar.

kızlar çoğu parfümde yaşadığımız sorun kalıcı olmaması buradan ulaşabilirsiniz erkek parfüm arıyorsanız eğer sevgiliniz için öneririmhttp:/....

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası bir adet equals set alıp yanına ekstra bir hediye alarak hediyeni ballandırabilirsin.

calvin klein one shock erkek parfümünü de beğendim. bir sonraki alacağım parfüm bu olacak :) hediye parfüm arayanlara duyurulur tatlı çekici bir kokusu var . fiyatıda makul düzeyde.

bu arada one million u beğenip fiyatını fazla buluyorsanız Antonia Banderas golden secret öneririm. Güzel bir dupe. kalıcılığıda fena sayılmaz. bunu da aldım sevgilime :) resmen adama parfümden başka bir şey almıyorum

X