Erkek bebeğim idrar yapamıyor

mlzmerve

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
3
0
30
Merhabalar erkek bebeğim 45 günlük ve iki gündür idrar yapmada sıkıntısı var. Güzel idrar yapan bir bebekti günde iki kez elbise değiştirdiğimi bilirim ama iki gündür sıkıntı var nedenini anlamadığım. Bu durumu yaşayan var mı?

Merhabalar erkek bebeğim 45 günlük ve iki gündür idrar yapmada sıkıntısı var. Güzel idrar yapan bir bebekti günde iki kez elbise değiştirdiğimi bilirim ama iki gündür sıkıntı var nedenini anlamadığım. Bu durumu yaşayan var mı?
Hastaneye götürmek için ne bekliyorsunuz!

Beslenemiyor demek ki acil hemen doktora. Çişi azalırsa bu durum çok acil olarak geçer.

Gunde 2 bez bile az, cabuk acile goturun. Ya ac ya da bosaltim sisteminde sorun var

Ya besleniyorda işeyemiyorsa? İki gündür evde bu bebe ya çıldıracam
Ay evet
Yine bi cis ve kaka ayrimi sorunu galiba 🙈 idrarini yapamiyor demek istedi sanirim. Siz kaka mi anladiniz
Nasıl yani? Neden kaka sanayım ya hu :) anne sütüyle beslenen çocuklarda 10 güne kadar kaka yapmama normal ama çiş mümkün değil! Günde çok dolu olması lazım.

Çişi az yapması ya da hiç yapmaması kritik bir durum. Hemen doktora götürmelisiniz.

Başka bir konuda da yine böyle bir konuydu 2 gündür çiş yapmıyormuş bebek falan çok endişelendik. Hala ısrar ediyordu çişte meğer kakaya çiş diyorlarmış onlar absjssj arkadaş onu demiş 🤣
Bende idrarı kastetti kaka demeye çalıştı deyince dedim idrar zaten çiş deģil mi😄
O konuyu bilmiyorum tabi ama kakaya cis dendiğini de ilk kez duyuyorum tabi o ayrı

X