Erkek bebek için örgü kıyafetler

arkadaşım bunun modelini nasıl yaptığını,ilmek sayısını falan yazabilirimisin?

ccanım bu tığ işi bir model ilmek değilde zincir olarak başlanır..ne kadarlık bebek için olacak bilmiyorum..yüne tığa göre zincir sayısı değişir..bir giysiyi ölçü olarak kullanabilirsin...

ccanım bu tığ işi bir model ilmek değilde zincir olarak başlanır..ne kadarlık bebek için olacak bilmiyorum..yüne tığa göre zincir sayısı değişir..bir giysiyi ölçü olarak kullanabilirsin...

örgü gibi dueuyor örgü oarak yapsak olmazmı?bizim bebiş dahab doğacak:)

bu model şiş örgüsü olmaz tığ işi çünkü sayfalara bir bak örgü takımlar var mutlaka senin öreceğin vardır ben ekleyeyim senin için şiş örgüsü olarak birkaç tane...umarım işine yarar..

bu model şiş örgüsü olmaz tığ işi çünkü sayfalara bir bak örgü takımlar var mutlaka senin öreceğin vardır ben ekleyeyim senin için şiş örgüsü olarak birkaç tane...umarım işine yarar..

peki bunu hangi iple öreceğiz?bide bunu ve convers desenli patikleri kaça örersin?

Güzel bir başlık olmuş. Biz de ekleyebiliriz değil mi bulduğumuz güzel örgüleri.
Bu örgüde fermuar kenarları nasıl örülüyor. Bİr de kolları lastikten mi başlanıyor? Lastikten başlanan kolların kol dikim yerleri nasıl eksiltiliyor. Ben de örüyorum az buz ama bazı şeyleri beceremiyorum.

kenarlar tekrar ilmek toplanıyor 7-8 sıra örülünce kesiliyor içe doğru dikiyor..sonra fermuar dikiliyor..kollar düz kesim ayrı örülüp dikiliyor..istediğniz modeli ekleyebilirsiniz.....sayfa hepimizin...

kenarlar tekrar ilmek toplanıyor 7-8 sıra örülünce kesiliyor içe doğru dikiyor..sonra fermuar dikiliyor..kollar düz kesim ayrı örülüp dikiliyor..istediğniz modeli ekleyebilirsiniz.....sayfa hepimizin...

Gövdede kol evi yok. Gövde de düz örülmüş, kol da , öyle mi canım. Doğru anladım değil mi?
Ben de bir tane hırka örüyorum şimdi biterse paylaşırım burda. Tencere tutacağından sonra meydana getirdiğim ilk şey. :KK1: Acemi işi...

hırka aynı dediğin gibi..battaniye olarak kullanılıyor ama bebekler bir süre sonra battaniyeyi halı olarak kullanıyor nasıl istersen kullanılır...hırkayı bekliyoruz..bitince...

X