Erkek bebek ile ilgili

Benim de erkek ve söylediğiniz çoğu şeyin bende tersi mevcuttu ☺️

• Beğen
Reactions: C4d
Merhaba herkese bir süredir cinsiyet tahmini diye bir konu açmıştım çok şükür oğlum olacağını bugün öğrendim öncelikle ilk beta hcg adet günü yüksek çıktı ikincisi ikili test düşük çıkarsa erkek derler düşük çıktı üçüncüsü sağ yumurtalık erkek derler oda tuttu Ramzi teorisine göre de tuttu rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah önce Allah’a güvenin ve içten bol bol dua edin ben her dakika her saniye dua ettim rabbim nasip etti isteyen herkese de nasip etsin Rabbim insallah
çok şey yazdım yazdım sildim hamile olduğunuz için üzülebileceğinizi düşündüm sadece sağlıklı olması ve hayırlı bir evlat olması için dua edin hanımefendi. Kızı erkeği önemli değil evlat evlattır. Her saniye her dakika cinsiyete yönelik dua etmekte biraz garip geldi umarım allaha her dakika dua ettiğiniz cinsiyetine çok şükrettiğiniz erkek evladınız sağlıklı olur önemli olan o çünkü.

hamile bir insanın kalbini kırmak istemem lakin cinsiyet beklentisi olan insanın ağzına şu sondaki dualar yakışmıyor.
sağlıklı bir gebelik, sağlıklı doğum süreci geçirip sağlıklı bir şekilde bir bebeği büyütmek o kadar mucize bir şey ki. Umarım bebeğiniz doğduğunda anlarsınız bu mucizeyi ve rabbinizden af dilersiniz.

X