Doğuma Hazırlık Erkek bebek isimleri değişik güzel isimler paylaşırmısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar bende 16 haftalık hamileyim.bizde kız diye hep isimler düşündük ama dr um erkek gibi sanki dedi.erkek ismi hiç kafamda yok karar veremiyorum bende.

kızım olursa kesinlikle ELVİN koyacaktım.cennet çiçeği,gökkuşağının her bir tayafına verilen isim,renkli,rengarenk anlamına geliyor.

erkek olursa ki kesin olmamakla birlikte : yağız,kayra,duhan diye düşünüyorum ama kararım kesin değil.

ben doğadan gelen ısımlerı cok sevıyorum.damla derya yağmur ama kızım olursa adını aylin koyacağım sanırım:) oğlum olursada babasının adını koyacağım ilker tabı yanınada akdenız ve marmarayı bırlestıren ege ilkerege:) tabı daha bı 4 yıl snra:)

bende çoook önceleri bekarken olursa baran düşünüyordum ama rusca koyun demekmiş oturduğum yerde turizm bölgesi olunca (antalya-kemer) e burdada oturan çok rus olunca vazgeçtim.bebeğim alay konusu olmasın die

Artun - kendine güvenen vakur erkek :) yeğenimin adı olmasa idi bu ismi düşünürdüm - zaten kızım olursa da "eda" koymak istiyordum o da eşimin ablasının adı oldu ii mi !!!çocukluk hayallerim gitti:KK43:((

Duha ismini çok seviyorum bende bide asrın
ama birgün erkek evlatım olursa Sarp Asrın veya Duha Asrın koyucam
kız olursa... düşünmedim

duha'nın anlamı :1. Kuşluk vakti. 2. Kur'anı Kerim'de 93. surenin ismi. Kız ve erkek adı olarak kullanılır.
asrın'ın anlamı:Bu asıra ait, bu devire uygun Çağdaş, bu asıra ait olan, asıra uygun olan
Sarp ise :1. Çetin, sert, şiddetli. 2. Dik, çıkılması ve geçilmesi güç.

doruk berk uras onur eymen sarp efe yiğit yağız kaan ilker ege tuna kayra mert göktuğ yarkın aklıma gelenler ..............

benımde kulağıma hoş gelen erkek ismi utkan yenı keşfettim
anlamı din uğruna çalışan demek

merabalar bende 10 haftalık hamileyim cinsiyetini bilmiyorum ama oglum olursa berkay yada yağız kızım olursa berra yada yagmur koyucam inşl:emir_bebek:

Gercektende guzel isimler cnmm, allah tamamini erdirsin ins.
bana degisik isim fikrin varmi acabaa.. bende daha hamile degilim ama, simdiden takip ediyorum burayi, kiz isimleri varda erkek bebek isimleri gercektende kisitli gibi geliyo banaa..
ins. istedigimiz zaman hamile kalirizda bebislerimize isimlerini koyariz hayirlisylaa..:eek:

Bende hep düşünüyorum çok kız ismi buluyorum ama bir türlü erkek ismi gelmiyor aklıma.Sadece GÜVEN ismini çok seviyorum onu da eşim beğenmiyor.Bence benim kzım olsunbayanssulusmile

X