Erkek bebekler daha mı geç doğar?

illa ki saglıklı dogması önemli ama sen de bilirsin hamilelik psikolojisi...insan bir an önce kavusmak istiyor yavrusuna.

sorma sorma ben dr.uma son haftalarda 4 boyutlu olarak görmek istiyorum diye tutturmuştum kafasınbın hepsinin suyun içinde olması gerek diye bana göstermemişti ne alaka bende anlamadım valla ya ultrason bozuktu ya da bişy oldu ne biliyim gerçi bebek büyüdükçe bakılmasıda zor olurmuş sabırsız olman çok doğal bende öyleydim doğum yapıp ayıldıktan sonra bir baktımki dünyalar tatlısı bişy geliyo öyle ya da böyle kavuşacaksın az kaldı annesi

sorma sorma ben dr.uma son haftalarda 4 boyutlu olarak görmek istiyorum diye tutturmuştum kafasınbın hepsinin suyun içinde olması gerek diye bana göstermemişti ne alaka bende anlamadım valla ya ultrason bozuktu ya da bişy oldu ne biliyim gerçi bebek büyüdükçe bakılmasıda zor olurmuş sabırsız olman çok doğal bende öyleydim doğum yapıp ayıldıktan sonra bir baktımki dünyalar tatlısı bişy geliyo öyle ya da böyle kavuşacaksın az kaldı annesi

ays içim bi tuhaf oldu..ben de görürmüyüm acaba oğlumu kucagıma aldıgımı.cok istiyorum yha.Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşaallah..

cnm erkek gec dogar lafı yalan
bıldıgımız gıbı hamılelık 9 ay 10 gun buda 40 hafta
ben tam 40. haftam doldu dogum yaptım oglumu kucagıma aldım
ust komsum 41. haftanın ıcınde dogum yaptı kızı oldu

bende dogumdan önce ne zmn dogacak dıye bunalıma gırıyordum hatta her gören sen daha dogyrmadın mı deyınce sınır oluodum

alllah herkese sag salım bebegını kucaklamayı nasıp etsın

amin cnm inşallah ayy bana derlerse öle sen daha dogurmadın mı die hiç hoş olmaz valla bu bunalımın üstüne kalp kırmak istemem

benim kizim 41+2 de dogdu ..
kizin da erkegin de ne zaman dogacagi ne zaman sürpriz yapacagi belli olmuyor..
bazen bizimki gibi cok gec de kalabiliyor..bence genelleme yapmamak lazim.

ben mart 2008de dogum yaptım.oglum var ve 40.haftamın ıcınde kalp atısları yavasladıgı ıcın sezeryan oldum.normal dogumu bekleseydım daha beklıycektım sanırım cunku doguma kadar ne sancım nede acılmam vardı

Benim bebegimmm 40 hafta oldu daha gelmedi.erkek bebegim çok sabırsızlanıyorum artikkkk belim çok agriyorrr kasiklarimda ama hiç yok açılmada sancida:KK43:

X