Erkekler beyaz tenli kadın sever!!!

kızlar normalde açık buğdayım yani beyaz ama nefret ediodum hep ten rengimden ve sürekli makyaj yapmak zorunda kalıodum. 2 aydır solaryum ve güneşle baya bi bronzlaştım artık adam akıllı makyaj bile yapmıyorum emin olun böyle daha çok dikkat çekmeye başladım.
erkek olarak da kumral severim sanırım bu genellemeye biraz zıt oldum:)

Beyaz tenliyim ve hiç memnun değilim makyajsız bi halta benzemiyo illa renklendirmek lazım çünki soluk. Kardeşim buğday tenlidir makyajsız da iyi, resimlerde daha iyi görüntü veriyo .Beyazlık çok ta iyi değil kiiiitatlicadiarzu

Herkesin kabul ettiği bir gerçek var.
Erkekler sarışın kadınları daha çok beğeniyor yani yüzdeliğe vursak sarışın kadın isteyen ekekler fazladır..
Eee sarışın kadınlarda beyaz tenli oldukları için bu araştırma gerçek. Hatta bence bunu araştırmaya bile gerek yoktu çevremizdeki bir çok erkeği gözlemleyerekte bu sonuca varabiliriz.(tabiki esmer kadını beğenenlerde çok var ama hangisi ağır basar derseniz beyaz tenli derim)

Şahsi fikrim bu işler ten rengine bakmaz ilk görüşte belki etkilidir ama...

Bu arada bana göre kadınlarda böyle düşünüyor. girin sitemizin cilt bölümüne, ten rengi ile ilgili biçok soru hep cilt rengimi nasıl açabilirim oluyor

Son düzenleme:
koptum ilk sayfayı okurken, çok hoşsunuz kızlar. Çok yaşayın hepiniz emi. Ben de beyazım laylayloom.:)

Bende beyaz tenliyim hatta bembeyazım peynir gibi ama hiç bi şikayetim yok hatta güneşten kaçıyorum yanmayayım diye beyaz teni çok seviyorum iyi ki beyaz tenliyim:smiley-cool:

"masumiyet, saflık, bakirelik, hassaslık ve iyiliği" bunu isteyen erkek hiç görmedim aksine erkekler kadınsı seksi bayanları seçerler.eva longoria yeter bunu ispatlamaya...

bende beyaz tenliyim ama keşke buğday olsaydım denildiği gibi aslında hiçte hoş değil saflık bekaret gibi konular aslında ten renginde değil insanın beyni ve kalbindedir

Güzelleki göreceli bir kavramdır, kişiye göre değişir,
az bulunan daha kıymetli olur ve o sevilir, bizim ülkemizde beyaz tenliler daha az dolayısıyla seviliyor,
Almanyaya gidin esmer kadını daha çok seveceklerdir çünkü onlarda esmer yok.
Bence esmer kadınlar daha çekici ve seksi,
dondurma reklamındaki esmer kadına hangi erkek hayır diyebilir ki?
Orloondo bloom 'a hangi kadın hayır diyebilir,
güzellik belirli bir şeye değil genel olana bağlıdır.
Beyaz ten sürekli makyaj ister, mini etek giyildiğinde bacaklar süt şişesi gibi kalır ortada, yanınca hemen kızarırlar, bence dezavantajı çok..

Renkler Vede Zevkler Tartışılmaz Kızlarr
Hem Ne Demişler Beyazın Adı Var
Esmerin Tadı Var :icecream:

ben açık tenliyim ama bizimki bronz ten beğeniyo :mymeka:
nicole kidman ve kylie minogue mu masumiyeti çağrıştırıyomuşş!? :roflol:

Erkekler diye genelleme yapamayız bence...
Kimin neden hoşlandığı belli olmuyor sırnaşık şey
Beyaz ten, esmer, kumral aşk bunları dinlemiyor :1rolleyes:

bende beyaz tenliyim erkek arkadaşım
herzman der ne güzel bembeyazsın diye
ben esmer erkeklerden hoşlanırım
yada kumral olup bronz tenli olanlar..
şuana kadar beğendiğim ünlü olsun arkadaşlarım olsun hep esmerdir
ünlüü
burak özçivitimmsırnaşık şey
belirtiiimmm

beyaz tenliyim, herkes tenimi over, puruzsuz oldugu icin ve boyle olmaktan cok memnunum baska bi renk istemezdim...simdi saclarim da siyah cok dikkat cekici oldun senin olayin buymus dedi bi arkadas

Bende beyaz tenliyim guneste hemen yanaklarim :eek: yaramaz cocuklar gibi kizariyor fazla gunese cikmiyorum, esmer erkekleri begenirim bu gercek:1closedeyes:

yahu erkek kapkara marsık gibi olan kadını ne yapsın :KK70::KK70: benim gibi beyaz tenliler favori olur tabi :KK70: yok yani beyazım die demiorum cidden hoş duruyor :) ben yazın yanmamak için uğraşıyorum walla hiç de çekinmiyorum millet yanmış ben beyazım diye farklı olmak hoşuma gidiyooor .. beyaz ten favorimdi herzaman (Y)

X