Erkekler en çok neyi sever?

ben bunların hıc bırını yapmam o zaman benımkı benı ıyı cekmıs 6 sene vallakaydirigubbakcemile3 ıltıfat soyle dursun bı kızarsam cok agır konusurum cılvede sevmem naz yapmayı daha cok severım valla bence de erkekler en cok cınsellıkden soz dınleyen sessız kadından vede spordan hoslanırlarhihoyyyt

o kadar çok şey istiyorlar ki sanki dünya etraflarında dönüyo hele ki evliyseniz.
önce herşeyden önce tatmin olduğu bir cinsel yaşam. az evvel soğan doğrayan elleri kokan karısı onu yatakta da aynı performansta mutlu etmelii sonra dediğim gibi iyi yemek pişirmeli mümkünse her gün ayrı çeşit olmalı ama ekonomik olmalı. ee kadın dediğin az ekonomik olmalı öle her gördüğüne özenmemeli küçük şeylerle mutlu olmalı. onların şahsi zevklerine saygılı olmalı az ama öz konuşmalı her daim erkeğinin arkasında olmalı başkalarının yanında onu övmeli kendisinin yanında da onu övmeli...
kadın dediğinn evde,yatakta,dışarda..vb yerlerde onu mutlu ederken kendi de mutlu olmalı..
ops yoruldum valla..

Hakikaten okurken yoruldum, bunu bir de uygulamak ... :bbo:

Güzelliği severler ; ama kuru kuru değil ...
Edayı ,işveyi ,cilveyi :))
Pür neşeli olup evde neşe saçmanızı,
Bakımlı olmanızı,
Onu şımartmanızı,

En çok diye ayıramıyorum , çünkü bunların hepsi olacak... O zaman bakın bakalım nasıl sevindirikler :roflol:

her söylediğinizi yapmayı sevmezler bence biraz zor olmalı ne zaman neye tepki vereceğinizi bilmemeli,adeta kan kusup kızılcık şerbeti içtiğinizi göstermelisiniz,yeri geldiğinde ondan destek aldığınızı bilecek ama abartmadan

Neşe saçma olayı çok doğru saptama . . . sositososito

Hatta Gülümse Erkekler Pozitif Kızları Sever gibi bi şarkı sözüde geldi aklıma . . .

X