Erkekleri burcuna göre baştan çıkarma ve etkileme yöntemleri çok işinize yarayacak.

terazi erkeğinin özellikleri hemen hemen hepsi uyuyyor.sıkıntıya gelemez,hep bakımlı ister,ve dengesiiizzz(bu benim fikrim)sengözlerimebaksanab

bu kadar olur ya,bu kadar uyar. benim sevgilimde boğa burcu bende balık=) bu kadar uyar ya hersey cuk diye oturuyo gerçekten. çok teşekkürler paylaşım için

Onun sürekli planları ve projeleri vardır. Dinleyin ve desteklemeye çalışın. Fazla kaptırmayın. Çünkü ertesi gün başka bir planla karşınıza çıkması mümkündür.

Daha neler var aslında :jeyyar:

Yay erkeğini seviyorsanız

aşkınızı tanıyınFazlasıyla heyecanlı ve çoşkuludur. Olgunlaşması için uzun yıllar geçmesi lazımdır. saniri olgunlasmasi icin daha cok beklemem lazim CADIARZU

Açık görüşlüdür. Sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Klasik düşünceli bir kadınsanız bu ilişki yürümesi oldukça zordur.
Maceraperesttir. Sadakat konusunda zorlanabilir.
maceraci he de sadakat da yani bildigim kadariyla oyle :Saruboceq:
Hayata fazla ciddi bakan birisi iseniz, sakinlikten hoşlanıyorsanız Yay erkeğiyle ortak bir noktanız en başından yok gibidir.kafamçokkarıştı

Aşkta fiziksel açıdan uyarılmaktan oldukça zevk alır. Kolayca sizden etkilenebilir.
he pek bi etkilenir erkegummmmmm:kedi:Evlilik ona uzak bir kavram olabilir. Kolay kolay düşünmez.:bbo:
Anlık dürtüleriyle yaşar, aklına geleni yapmaktan hoşlanır. pekbi dogru yonden sey etmisler mafoldumben
Bulunduğu ortamı şenlendirir, gayet rahattır. Sizden de bunu bekler.

Sorunlarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Hayatın her zaman yaşanmaya değer olduğunu düşünür, sıkıcı ve boğucu durumlardan uzak kalmaya çalışır.

Fazla duygusal veya aşırı denetimci, üzerinde baskı kurmaya çalışan bir kadına tahammülü yoktur.:nazar:

Tam elde ettim dediğiniz anda bir kuş gibi uçup gidebilir. Onun için elde tutulması zordur.
kötükedihüso
Kalbi çok temizdir. İçinde ne varsa saklamaz söyler. Kimilerine göre patavatsız bulunsa da, o böyle olmaktan asla vazgeçmez.:1closedeyes:

Elindekini bölüşür, cömert ve iyi yüreklidir.her zaman oyle degil bana, ama digerlerine ok dir :mymeka:
Derin düşünebilir ama aynı zamanda çabuk karar verir. Sabırlı değildir. sabirli degil orasi cok dogru :kızgın:
Kurallardan nefret eder, kural koyan kadınlardan hiç hoşlanmaz.hic sevmez bey efendi, zor gelir yediremez kendine

Bir anda valizi elinde bir yerlere gidebilir. Durdurmaya kalkmanız pek bir işe yaramaz. İsterse kalır, isterse uzaklaşır.tam da oyle olabilir ama sukur daha oyle valizi alip gitmedi, ama istedigi gibi disari cikar okuz :eek:lmaz:
Eğer sizi sevmişse yanınızdadır. Sevmediyse zaten açıkça söyler.her zaman soyler bunu seni sevmezsem seninle ayni yatakda ayni evde ne isim olur diye, seni seviyorsam yanimdasin demekdir diye kaydirigubbakcemile2
Eğlenmekten hoşlanır, ilginç yerler bilir, gezmeyi sever. Sosyaldir. Sessizlikten hoşlanan biriyseniz bu beraberliğe hiç başlamayın daha iyi.o hemde nasil
Onu anlamakta kimi zaman zorlanabilirsiniz. Bir konu hakkında tartışmaya girdiğiniz anda asla taviz vermez. Size fikirlerini kabul ettirene kadar uğraşır.oyle vallaha cogu zaman oyle oluyor
Kendi isteklerine oldukça düşkündür. Doyuma ulaşmıyorsa bir başkasını beğenmesi, hoşçakal demesi gayet kolaydır.:nazar:

Sevgilisiyle keşiflerde bulunmaktan hoşlanır. O bir gezgindir. Yerleşik düzenden hiç hoşlanmaz. Ona ayak uydurmaya çalışmanız gerekebilir.:sm_confused:

Gönül almayı bilir, eğer sizi üzmüşse, güldürene kadar bırakmaz. he bunu cok iyi bilir uyuzum kaydirigubbakcemile5
Ona dürüst olduğunuz, özgürlüğüne saygı duyduğunuz sürece sizinle ilişkisini sürdürebilir.her zaman oyle

Onu asla kıskanmayın. Bundan hiç hoşlanmaz.he ya hic sevmez kafasini sisiririm ben, :lepi:
Dağınık olabilir, düşüncelerini tek bir noktada toparlamakta güçlük çeker. Destek olmanızdan zevk alır ama belli bir sınırı aşmanıza izin vermez.yok daginik o degil benimdir sositososito
Asla yalan söylemez.bak burasi yalan, yalan soyluyor soyler :bbo:

Muhabbeti inanılmaz zevklidir. Hiç görmediğiniz yerlere sizi götürür, para harcar, beraberken vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Hatta sırf bu yüzden ondan vazgeçmeniz oldukça zordur.aynen

Kirmizi yazili olanlar benim cevaplar, ne zor bi adamla evliymisim meger dimi kizlar :gitme:mafoldumben​

Kova erkeğini seviyorsanız:

Arakadaş, canlısı oldukça sosyal olan bu erkek, aynı şeyleri sizden de bekleyecektir. Çevresindeki kişilere ve özel dostlarına önem vermenizi isteyecektir.

Kendini kısıtlanmış hissetmekten hiç hoşlanmaz. Ona baskıda bulunmanız, en başından onu kaybetmeniz anlamına gelebilir.
Hayalleri onun için çok değerlidir. Bunları hafife alan bir kadından asla hoşlanmaz.

Hahahahaha, güldüm nan buna, benim herif kova (ben bu kova kelimesini söylerken acaip zevk alıyorum) ben kıskanç bir gacı değilim ama benim herif kıskanılmamaktan çok rahatsız olur, illa baskı yapayım, neredesin diyeyim, kiminle konuştun diye sorayım ister. Ben yapmadıkçada kudurur.
En iyisi kayınvalidemi arıyayım ben belki nüfus cüzdanına yanlış işlenmiştir doğum tarihi.

eşim akreptir..
gizli bişeyim kalmadı sayesınde herseyımı ogrendi.. hala çabalar gunluk tutmamı istemez ..
hakimiyetın daima onda olmasını ister ..
bi arkadas gurubunda fazla sıvrıldıysem hemen uyarır benı gereksız muhabbetlere girme die :umursamaz:susarım bende dediğini yaparım napayım bide bunun eve dönusu var :)) konular hala bana yonlendırılıyorsa benım yerime eşim konusur :eek:klava: arkadaslar anlarlar zaten bidaha ne soru nede konu bana yonelir :))
bende bu 3 unsuru gormus olmalı ;-)
ılginizle onu şımartabilir, tutkularınızla büyüleyebilir, sadakatinizle aşık edebilirsiniz. Bu üç unsur onun için çok önemlidir.

Koç erkeğini seviyorsanız:

Kolay ele geçirilir olmayın.

Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın.

Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun.

Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin.

Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın.

Kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu anlamasını sağlayın.

Beraberken ilginizi üzerinden eksik etmeyin. Ayrıyken ulaşılmaz biri gibi davranın.

Hakimiyeti ona bırakırmış gibi yapın. Yeri geldiğinde ben demeyi bilin.

Asla soğuk, kendini beğenmiş, havalı biri gibi davranmayın.

Aktif olun. Bir yere giderken onu kesinlikle bekletmeyin.

Sorun getirmeyin veya sorunları konuşacağınız zamanı iyi seçin.

Sen halledersin, sen başarırsın, bitanesin demeyi unutmayın.

Ona güvendiğinizi mutlaka belirtin.

Daha ilk günden evlilik, nişan v.b ciddi konuşmalar yapmayın.

Değer verdiği herşeyle yakından ilgilenin. Ama kendi değer verdiklerinizle de ilgilenmesini sağlayın.

İş hayatında ona destek olun fakat kararlarına karışmayın.

Sürprizler yapın, arkadaşlarına önem verin, teşvik edici olun.

Üzüldüğünde yaralarını sarmayı ona destek olmayı unutmayın. Fakat annesi gibi de davranmayın. Onun kadını olduğunuzu hissetmesini sağlayın.

Güçlü bir kadın olun. Şımarık davranmayın, sürekli ağlamayın.

Kendinize ait problemleri onla paylaşın fakat sorunları bir dağ gibi üzerine yığmayın. Halledebileceğinizi belirtin. Eğer yardımcı olmayı teklif ederse ve ısrar ederse o zaman kabul edin.

Ona ne söyleyecekseniz açık bir dille anlatın. Lafı dolaştırıp durmayın.

Dürüst olun, yalan söylemeyin. Oyunlar çevirmeyin. Hatanız varsa samimiyetle kabul edin ki, o da hatasını günü geldiğinde kabul edecektir.

uc asagı bes yukarı tuttu.. opuyorumnanaktan ee ben bunları yaparken o ıkızler kadınına nasıl davranacak be ablacım.. zemuszemus kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

Kolay ele geçirilir olmayın.

Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın.

Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun.

Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin.

Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın.

Kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu anlamasını sağlayın.

Beraberken ilginizi üzerinden eksik etmeyin. Ayrıyken ulaşılmaz biri gibi davranın.

kalıbımı bastım:enbuyukkk:
işte bu benim nişanlım kötükedihüso

Koç benimki cins ya. Dün tosladı zaten :eek:klava: Napim ben adamı anlamıyorum ki. Bana ne ben bakmam o baksın başak bayanı nasıl elde tutulur diye kötükedihüso Ya çoğunluk iyidir arada mantıklı konuşmalarıma tahammül edemiyor. ılla benim dedim olsun hayır efendim yok öyle yağma benim dediğim olacak. Neyse bir iyi bir kötü anlaşıyoruz. Öyle masum oluyor ki hiç sinirim neyim kalmıyor seviyorum ben bu adamı ya Şeniz

tanıyınSon derece zeki bir erkekle beraber olduğunuzu unutmayın.

Her ayrıntınıza özel önem vereceğinden, hoş ve bakımlı görünmeye dikkat ediniz.
Başkalarının asla farkedemeyeceği detayları kolaylıkla sezebilen bu erkek, üzüntülü veya mutlu olup olmadığınızı bir bakışta anlayabilir.

Çaba harcayarak elde ettiği kadın onun için son derece değerlidir. Güçlü kadınlardan hoşlanır. Yani kendine hakim, kolayca pes etmeyen bir kişi onun gözünde yücelir.

Kendinizi olabildiğince uzun uzadıya anlatmanızdan zevk alır. Size ait herşeyi bilmek ister. Ona karşı ne kadar açık olursanız, size o kadar fazla bağlanır.

Dürüstlük, doğallık onun için gayet önemlidir.

Size aşıksa, gelecek amaçlı planlarınız içinde varsınız demektir. Sizi rahat ettirmek için elinden geleni yapar.

Değişken halleri olsa da, üretmekten, ürettiğini bölüşmekten hoşlanır.

Son derece akılcı olan bu erkek, en zorlu işlerin üstesinden pratikliğiyle gelebilir. Çalışkandır ve azimlidir.

Kadınının zeki, kültürlü, sohbete açık olduğu kadar, iyi bir dinleyici olmasından çok hoşlanır.

Sorumluluk duygusu oldukça yüksektir. Size ait herşeyi de bu bakış açısı altında değerlendirir.

Seçkin zevkleri vardır. Asla sıradan bir şeyle yetinmez. İyinin daha iyisi var mantığı onu daha fazla çalışmaya sevkedebilir.

Giyiminizle a dan z ye ilgilenen bu erkek, temiz ve titiz kadınlardan hoşlanır.

Maceracı değildir. Aksine böyle davranan kişileri eleştirir. O yüzden size sadık kalacağından emin olabilirsiniz.
Hatalarınızı yüzünüze söyler. Bir daha tekrarladığınızda ağır konuşabilir.

Söz onun için çok önemlidir. Dediğiniz saatte dediğiniz yerde olmanızı bekler.

Huzursuz bir yapıya sahip olsa da, bunun nedeni kafasının içinde bir şeylerin oturmayışı yüzündendir.

Evlilik konusunda acele etmez. Sizden emin olana dek, sizi birçok kereler deneyip, iyice anlayana kadar da nikah masasına oturmaz.

çogu özellikleri aynen böyle

İkizler erkeğini seviyorsanız:

evet seviyorum... koptum burada yalnız...:roflol::roflol::roflol:

% 90 ı doğru valla:)))

Oğlak erkeğini seviyorsanız

Kuralları sever, prensip sahibidir. Ciddiyetten hoşlanır. Plansız davranmaktan hoşlanan bir kadınla asla yapamaz.

Dağınık, düzensiz, sorumsuz, amacı olmayan kadınlarla yapamaz.

ınanılmaz derecede dürüsttür. Size yalan söylemez.

Sadakatsizlikten nefret eder.

Kadının ona bağlı olmasından zevk alır.

Karmaşık kişilerden hoşlanmaz. Size güvenmesi için oldukça uzun bir zaman geçmesi gerekir.

Parasını iyi korur. Gereksinim harici alışverişlerden hoşlanmaz.

Fakat sevdikleri için de harcamalardan bulunmaktan çekinmez.

Eğer aşıksa oldukça bonkörleşir.

Güvenmeyi ister. Karmaşıklıktan hoşlanmaz.

Yenilikçi düşünen bir kadınsanız onunla anlaşmanız oldukça zordur.

Klasik giyimlerden hoşlanır. Kadınının sıradışı giyinmesinden hoşlanmaz.

Temizliğe önem verir, üstü başı dağınık pasaklı biriyle asla yapamaz.

ış hayatı ve sorumlulukları önemlidir. Önce iş sonra eğlence diyenlerdendir.

Çalışan, emek sarfeden, ayakları üstünde duran kadınları tercih edebilir.

Yalan söylemez, söyleyeni de sert bir dille uyarır, hatta ilişkiyi bitirebilir.

Eğer ilişkisini bitirmişse, öleceğini bilse geri dönmez.

Kolay kolay af dilemez ama gönlünüzü almaya çalışır.

ıçinde bir çocuk gizlidir. Duyarlı tarafları çoktur. Fakat bunu sizin keşfetmeniz lazımdır.

Bilinenin aksine oldukça duyarlıdır. Fakat asla belli etmez.

Güçsüzlükten korkar, eleştirilmekten hiç hoşlanmaz.

Mantıklı ve sağduyuludur.

Kimsenin işine karışmaz, karışılmasından da hoşlanmaz. Sizden de bunu bekler.

Sevdiği kadını sahiplenir, sorumluluk almaktan çekinmez. Güvenilirdir.

ılişkide size fazla söz hakkı tanımayabilir. Buna alışmanız, üzülmemeniz açısından önemlidir.

Aile kurma arzusu yoğundur. Eğer hayatının kadını olduğunuza inanıyorsa evlenmek isteyecektir.

ılişkilerinde güven ve sadakat onun için, olmazsa olmaz baş koşuldur.

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle birebir yazılmış benım kocamı anlatmışlar yaa maşşallah tam aslan erkeği

X