Erkeklerin bahsettiği hanım hanımcık ve ılımlı kadın nasıl biri?

Eslemm_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
74
47
27
Ayyy arkadaşlar sinirim bozuldu. Biriyle konuşuyorduk. Ama çocuk hem iyi gibi hem değişikti. Farklı şehir olunca bayram sonuna doğru görüşelim dedik. Bu konuyu yavaştan mesajlaşırken cinselliğe getirmeye çalışınca ben tak diye tersliyordum. Birkaç gün konuşmayın sonra yine normal konuşuyorduk. Dün mesajlaşırken bana şöyle yazmış iyisin hoşsun da dominant birisin evlensek beni bastırırsın. Ben daha hanım hanımcık ve ılımlı kadın istiyorum yazmış 😂 😂 😂. Bir kere de normal insan bulsa ne olacak anlamıyorum ya. Hanım hanımcık değilmişim nasıl hanım hanımcık olunuyordu 😂 açıl susam açıl denildiğinde açmak ılımlı kadın olmak demek mi oluyor

Hanım hanımcık ılımlı biri dediği kolay yönetebileceği bir kadın arıyor.

Konu cinsellikse de itaat istiyor olabilir.

Böyle bir sey yaşamışsınız. Niye kendiniz olmak yerine hanım hanımcık olma yollarını arıyorsunuz ki?
Yok canım ben kendim olmaktan vazgeçmem de sadece bu hanım hanımcık kelimesi aklımı kurcaladı. Bana göre bu kelime oturmasını kalkmasını bilmeyen nerede ne konuşacağını bilmeyen insanlar için kullanılmalı ama karşı taraf söyleyince acaba ben mi kötüyüm diye bir şey yaptım

Yok canım ben kendim olmaktan vazgeçmem de sadece bu hanım hanımcık kelimesi aklımı kurcaladı. Bana göre bu kelime oturmasını kalkmasını bilmeyen nerede ne konuşacağını bilmeyen insanlar için kullanılmalı ama karşı taraf söyleyince acaba ben mi kötüyüm diye bir şey yaptım
Erkeklerin bizi tanımladığı hemen her şey belli kalıba sokmak için yapılmış. Onlarin fikrinin ne önemi var ki? Fışkı yesinler. Nefret ediyorum bu aralar hepsinden.

Ayyy arkadaşlar sinirim bozuldu. Biriyle konuşuyorduk. Ama çocuk hem iyi gibi hem değişikti. Farklı şehir olunca bayram sonuna doğru görüşelim dedik. Bu konuyu yavaştan mesajlaşırken cinselliğe getirmeye çalışınca ben tak diye tersliyordum. Birkaç gün konuşmayın sonra yine normal konuşuyorduk. Dün mesajlaşırken bana şöyle yazmış iyisin hoşsun da dominant birisin evlensek beni bastırırsın. Ben daha hanım hanımcık ve ılımlı kadın istiyorum yazmış 😂 😂 😂. Bir kere de normal insan bulsa ne olacak anlamıyorum ya. Hanım hanımcık değilmişim nasıl hanım hanımcık olunuyordu 😂 açıl susam açıl denildiğinde açmak ılımlı kadın olmak demek mi oluyor

Onun sözünden çıkmayacak, o ne derse he diyecek, sorgulamayacak birini istiyor.

İçi dolu bir anlam olduğunu düşünmüyorum ,belki manipüle etmek için bunu yapmış olabilir ilişki onun istediği şekilde olsun diye böyle bir kılıf uydurmuştur,siz kendinizden emin olun 🙏🌺

Konudan bağımsız ama nickiniz böyle oldugu sürece sizi kimse sevmez. Kendinizi tanımladığınız nick bile sevilmemek üzerine. Bence biraz da bu düşünce ve inanç kalıplarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Sevilmediginiz düşüncesine bu kadar inançla sarılmayın.

Konudan bağımsız ama nickiniz böyle oldugu sürece sizi kimse sevmez. Kendinizi tanımladığınız nick bile sevilmemek üzerine. Bence biraz da bu düşünce ve inanç kalıplarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Sevilmediginiz düşüncesine bu kadar inançla sarılmayın.
Aslında bu ilk hesap açtığımda öylesine yazdığım bir nickti 😅 evlenmekten u dönüşü yapınca insan moralman çöküyor. Normalde neşeli biriyimdir. Kendimi de severim 🌸 ama önerin için teşekkür ederim yine de

Daha ne kadar hanım hanımcık olacakmışsın acaba. İstediğimi elde edemedim dese ya şuna.
İşte ılımlı değilmişim falan 😂 😂 ya zaten anlamalıydım bu cinselliğe getirmeye çalışınca ben hemen tersliyordum sonra yazmıyordu soğuk yapıyordu kendince 😂

27. Tamam yetişkiniz artık ama bu konularla başlayarak ilerlesin istemiyorum bir şeyler ya. Atandım güzel bir işim var artık düzgün biri ile tanışıp aile aşamasına geçmek istiyorum.
Yani ben anlamıyorum ki 27 yaşında işi gücü olan bir erkeğin neden tek amacı cinsellik olur? İnsanın belli bir yaştan sonra artık bi şeylere doymuş olması lazım yani. Gelmişsin 27 yaşına yapsana düzenli,ciddi bir ilişki ne zamana kadar takıl takıl. Hiç mi sevmek,sevilmek istemiyorlar anlamıyorum ki?

Yani ben anlamıyorum ki 27 yaşında işi gücü olan bir erkeğin neden tek amacı cinsellik olur? İnsanın belli bir yaştan sonra artık bi şeylere doymuş olması lazım yani. Gelmişsin 27 yaşına yapsana düzenli,ciddi bir ilişki ne zamana kadar takıl takıl. Hiç mi sevmek,sevilmek istemiyorlar anlamıyorum ki?
Cidden bende anlamıyorum başta aslında direkt evlenmek istediğini, artık baba olmak istediğini söylemişti. İnsan bakınca evet ciddi biri gibi diyor ama aslında onun arkasına sığınan biri çıkıyor. Garip insanlar 😂

X