Erkeklerin bahsettiği hanım hanımcık ve ılımlı kadın nasıl biri?

Cidden bende anlamıyorum başta aslında direkt evlenmek istediğini, artık baba olmak istediğini söylemişti. İnsan bakınca evet ciddi biri gibi diyor ama aslında onun arkasına sığınan biri çıkıyor. Garip insanlar 😂
Ay bak öylesinden de kork ama. Genelde bunu kandırmak için kullananı da çok. Gerçekten ciddi düşünen biri daha yeni tanıştığı birine çat diye ben evlenmek,yuva kurmak istiyorum demez. Hemen bu konulara giripte gerçekten samimi olanları bir elin parmağını geçmez.

Ay bak öylesinden de kork ama. Genelde bunu kandırmak için kullananı da çok. Gerçekten ciddi düşünen biri daha yeni tanıştığı birine çat diye ben evlenmek,yuva kurmak istiyorum demez. Hemen bu konulara giripte gerçekten samimi olanları bir elin parmağını geçmez.
Kesinlikle katılıyorum 😂 tanışır tanışmaz evlilikten laf açmıştı bir şaşırmıştım. Zaten polisler kadar çapkın bir meslek grubu yok ya. Bana ders olsun polis mi asker mi Allah korusun. Üniforma olunca bu kişilere bizim kızlarda çok yazdığı için kalkıyor bir tarafları.

Kesinlikle katılıyorum 😂 tanışır tanışmaz evlilikten laf açmıştı bir şaşırmıştım. Zaten polisler kadar çapkın bir meslek grubu yok ya. Bana ders olsun polis mi asker mi Allah korusun. Üniforma olunca bu kişilere bizim kızlarda çok yazdığı için kalkıyor bir tarafları.
Evet malesef polislerin ve uzman çavuşların çoğu böyle oluyor 😂

Ayyy arkadaşlar sinirim bozuldu. Biriyle konuşuyorduk. Ama çocuk hem iyi gibi hem değişikti. Farklı şehir olunca bayram sonuna doğru görüşelim dedik. Bu konuyu yavaştan mesajlaşırken cinselliğe getirmeye çalışınca ben tak diye tersliyordum. Birkaç gün konuşmayın sonra yine normal konuşuyorduk. Dün mesajlaşırken bana şöyle yazmış iyisin hoşsun da dominant birisin evlensek beni bastırırsın. Ben daha hanım hanımcık ve ılımlı kadın istiyorum yazmış 😂 😂 😂. Bir kere de normal insan bulsa ne olacak anlamıyorum ya. Hanım hanımcık değilmişim nasıl hanım hanımcık olunuyordu 😂 açıl susam açıl denildiğinde açmak ılımlı kadın olmak demek mi oluyor

Canım o hacca giden Rihanna istiyor. 😂✔️

Canım o hacca giden Rihanna istiyor. 😂✔️
Ayyy değişik ya 😂 öncesinde de demiş ki bazen çok cana yakınsın bazen çok sert, cinsel olarak da etkilenebileceğim birisin dış görünüş olarak ama nasıl davranması gerektiğini bilmiyormuş bana🤣 sinirimi bozdu arefe günü, ne güzel mutlu mutlu bayram havasına girmiştim

Kısaca şunu demek istiyor ; susan, pısan çok konuşmayan, konuş deyince konuşan, sus deyince susan, erkek sözü dinleyen, beyim ağam paşam diyen, git deyince giden, gel deyince gelen erkeklerin hanım hanımcıktan kastı tam olarak bu eşim de benim bir nebze böyle olayım istiyordu ama yok maalesef benim karakterime ters işte arada sürtüşüp gidiyoruz 😂yakınımızdan birini örnek veriyordu bak ona diyordu ne bakması yahu ben öyle olamam karakterime ters

Valla çok bekler. Benim de karakterime ters, emir kipiyle falan konuşulursa tam tersini yaparım. Bana normal yaklaşırsa bende ona göre adım atarım. Her şeyin bir yeri adabı var, erkekler çok sinir bozucu olmaya başladılar hiç erkeksi değiller. Eskiden daha ağır, laf konuşmasını bilen insanlar vardı sanki 😅

Ayyy arkadaşlar sinirim bozuldu. Biriyle konuşuyorduk. Ama çocuk hem iyi gibi hem değişikti. Farklı şehir olunca bayram sonuna doğru görüşelim dedik. Bu konuyu yavaştan mesajlaşırken cinselliğe getirmeye çalışınca ben tak diye tersliyordum. Birkaç gün konuşmayın sonra yine normal konuşuyorduk. Dün mesajlaşırken bana şöyle yazmış iyisin hoşsun da dominant birisin evlensek beni bastırırsın. Ben daha hanım hanımcık ve ılımlı kadın istiyorum yazmış 😂 😂 😂. Bir kere de normal insan bulsa ne olacak anlamıyorum ya. Hanım hanımcık değilmişim nasıl hanım hanımcık olunuyordu 😂 açıl susam açıl denildiğinde açmak ılımlı kadın olmak demek mi oluyor
Başlığa cevap veriyorum.Erkekler , Erkeğin her dediğine He diyen kadına ılımlı diyorlar

Ayyy değişik ya 😂 öncesinde de demiş ki bazen çok cana yakınsın bazen çok sert, cinsel olarak da etkilenebileceğim birisin dış görünüş olarak ama nasıl davranması gerektiğini bilmiyormuş bana🤣 sinirimi bozdu arefe günü, ne güzel mutlu mutlu bayram havasına girmiştim

O zaman sorun sende canısı de hiç canını sıkma vitrine değil iklimeeee gelsin. 😂

Yok canım ya sıkmıyorum da bir şoka uğradım sadece 😂😂 yanımda olsaydı ağzının ortasına çarpardım ama görürdü dominant kimmiş 😂

X