Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

Guerlain%20LInstant.jpg
75656132-300x300-0-0_Gucci+Gucci+Gucci+Rush+30+ml.jpg
BVLGARIPerfume-ESQ-LovelyWife-fb.jpg

Bana parfümden iyi anlayan bir arkadasim erkeklerin bu üc kokudan cok etkilendigini söyledi ben guerlian i yani bastaki parfümü bugün ilk defa denedim erkekleri bilmem ama ben bayildim denemenizi tavsiye ederim mutlaka alcaksiniz ve vazgecemiyeceksiniz.

ESCADA MAGNETİZM...

Kitaplarıma bile kokum sinmişş.. bi arkadaşım var adı Faruk, söylediğine göre kitabı koklamaktan okuyamamış :)

canım bende dün doldurma olanından aldım onun... eve gelirken çantaya dökülmüş yarısı.. rakı gibi kokuyodu:bbo: halbuki alırken kokladığımda beğenmiştim,ama kalıcı olduğu kesin. hala üstüm başım çantam buram buram chance kokuyo:1shok: ama yine bi kullanıp sonuçları görmek istiyorumzemuszemus

canım ben DP nin parfümlerini kullanıyorum oldukçada memnunum acaba marka farkından kaynaklanıyor olabilirmi...ama bence dene,eminim pişman olmazsın,ve parfümünün ne olduğu konusunda çokta soru alırsın.

bugun sewgılımın ıstegı uzere GUCCı RUSH ALDIK =)) sıktıktan bı sure sonra gercekten hos kokuyo tam yaz kokusu

canmm aslında ben agır kokuları sewerm foraway gıbı falan =)) ama ısrar edıncee bakayım dedm hosuma gıttı bunaltmıyo kokusu hafıf bsy... bızzmkı orjı bımıyprum orjınal alayım dedı ama 200 tl verdırmek ıstemedm.. bölee bı kutu ıcındee 70 cc mı ne ufak 2 sıse vardı.. 25 falandı =) belkıde çakmaa ama olsun yınede guzel kokuyodu

Burberry's Weekend :-)
eski sevgilim bayılıyodu hatta bi şişede kendisi için almış yastığına fln sıkıyodu kokunla uyuyorum bağlamında :p :eek:

evet psikolojik sorunları var. :1closedeyes: :KK70:

ben aslında açık parfüm kullanıyorum sevgilim resmen bitiyor kokladığında ve çok kişi kullanmadığı için nadiren kokan bi parfüm bence güzel olduğu kadar az kişi tarafından tercih edilmesinde fayda var ilk olarak o kokuyu sizden alsın çünkü içinden ''aaa aynı v.s gibi kokuyor'' demesin :)) eğer erkeklerin hoşlandığı kokulardan bahsediyorsak benim erkek arkadasım bayılıyo hatta kokluyo beni sonra gözleri falan uçmuş baktığımda :KK70: kucuk bi şişe istedi benden bende hazırladım verdim hergün kokluyor :)) ya bi markanın çakması sanırım ama ben hep sayısı var özel onu söyleyip alıyorum ve çok kalıcı yani dünya kadar para veripte almayın derim ben açık parfüm satan yerlerde de güvenilir yerlerde çok kalıcı parfümler var cok güzel kokan. ben birazda 8x4 ün meyvelisi var onu sıkıp üzerine parfüm sıkıyorum hem hafif oluyor biraz kokusu ucunca hemde daha değişik kokuyor parfüm karıştırmakta çok eğlencelii!:KK70:

tepkiselmi kokunu nerden alyorsun birde nosu kaç

ben trabzondayım burada cem parfümeri var açık parfüm satan ve açık parfüm söz konusu oldumu direk oraya yönelir herkes en işlek caddemiz tüm trabzonluların ağığı oldugu uzun sokağın en güzel kokan köşesi cem parfümeri :) numaras 163 canım kucuk şişesi 15 buyugu 32 lira cok bişy de deil ve hoş bir koku :)) özellikle meyvelinin ustune sıkınca daha bi değişik kokuyor tavsiye ederim ama orada1 63 deyince anlıcaklarmıki :KK43:(

neredeyse cıkan tum parfumlerı denedım ama benım gercek anlamda mıdemı bulandıran tek parfum guccı rush
ben agır parfumlerı severım oysakı esmer oldugum ıcın hep baharatlı sekerlı falan kullanırım ama guccı rush benı mahvedıyor cıddı anlamda mıdem bulanıyor onu oklayınca
benım favorılerım
angel
wısh
chopard cashmere

bu 3u benım nerederyse 10 yıldır kullandıgım parfumler cok denendım degıstıreyım yenı bıseyler kullanayım dıe yok olmuyor

bunlar tam benlık esmersenız seker baharat sevıyosnaız sıddetle tavsıye ederım

guccı rush testerını sıkıp bı dolasın zaten anlıcasınız

neredeyse cıkan tum parfumlerı denedım ama benım gercek anlamda mıdemı bulandıran tek parfum guccı rush
ben agır parfumlerı severım oysakı esmer oldugum ıcın hep baharatlı sekerlı falan kullanırım ama guccı rush benı mahvedıyor cıddı anlamda mıdem bulanıyor onu oklayınca
benım favorılerım
angel
wısh
chopard cashmere

bu 3u benım nerederyse 10 yıldır kullandıgım parfumler cok denendım degıstıreyım yenı bıseyler kullanayım dıe yok olmuyor

bunlar tam benlık esmersenız seker baharat sevıyosnaız sıddetle tavsıye ederım

guccı rush testerını sıkıp bı dolasın zaten anlıcasınız

Ben de çok anıldığı için bir defasında Tekin Acar' da Gucci Rush sıkıp kliniğe gelmiştim. İşyerimizdeki bir doktor odama girdiğinde bu ne biçim bir koku böyle, hani ıslak bir bez bir köşede durursa gün geçtikçe kötü, çürümüş bir kokuya bürünür ya, aynı öyle kokuyorsun kusura bakma ama dedi. Bir daha mı Gucci Rush asla, aynı duygum Euphoria için de geçerli...Erkekler beğenmiyorlar...

X