Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

MERHABA ARKADAŞLAR!!!
Ben de parfümü çook sevenlerdenim.Fakat dışarıdaki fiyatlar bütçemi aşıyor.İnternette bazı siteler de fiyatlar gerçekten çok uygun ama orijinal mi değil mi tereddüt ediyor insan.Sizlerin bana önerebileceğiniz güvenli bir site var mı?Burdan alırsan orjinalini alırsın diyebileceğiniz bir site?
Şimdiden teşekkür ederim.Önerilerinizi bekliyorum.Mis kokulu ve sağlıklı günler dilerim.
mizudan alabilirsin orjinal ve taze geliyor parfümler.

Önceden orijinal kullanıyordum sonra kokunun birebir aynısını Bargelloda buldum ve kalıcılığı da harika.
Ben orijinalini aldım ama beğenilmiyormuş gibi geliyor bana.
Bilemiyorum yine de.
Bir kişi çok güzel kokuyorsun dedi ama genel olarak sanki çok tınlanmıyor.
Yine de seviyorum ben. Kadınsı bir koku değil. Cici bir koku.

azzaro visit, erkek arkadaşım normalde parfümden hiç hoşlanmaz gece bi yere çıkıyorsak sıkarım ben de ama bunu aldığımdan beri hep kullanıyorum bayıldı resmen :) pudralı bi koku kışa çok uygun

Erkeklerin cogu vanilya ve cikolata altyapili kokulari, sekerli tatli kokulari cekici buluyorlar. Angel, Wish, Miss Dior, Hypnotic Poison gibi klasikleri cok seviyorlar o yuzden. Istisnalar da var tabii ancak cogu dedigim gibi.

La Vie Est Belle de sevilir eminim, Dolce&Gabbana Pour Femme vs. Pink Sugar'i cekici bulan da coktu. Benim sevdicegim ise Ricci Ricci'ye hayran, yillardir kullandigim bir parfumdur, onun disinda begendikleri de oldu ve oluyor ama Illumination=Ricci Ricci onun icin :KK51:

Bugun aksam La Vie Est Belle aldim Tekin Acar'dan, 30ml kofre halinde cok uygun bir fiyata satiliyordu. Bir onceki mesajimda sevilir eminim demistim, sevdicegim kokladi ve sevdi :)

Burberry Klasik seviyor benim eşim de hep onu sık diyor ama ben farklı kokular sıkmaktan hoşlanıyorum bu ara, belkide benimle ilk tanıştığında bu kokuyu sıkıyordum o yüzden bunu çok seviyor çevremdekilerde hep bu parfümü kullanmamı övütlüyorlar:)

bende ralph loren ben ki yılardır hep aynı kokuyu kulanırım .D&P den yada sansirodan alırım bunu söleyince veriyorlar . uzun zamndır kullanmıyordum . geçen 2 fıs sıktım eşimdeki tepki seni ilk tanıdığım yıllara döndüm dedi :) çok hoşuma gitti. treselle de favorimdir.

Burberry Klasik seviyor benim eşim de hep onu sık diyor ama ben farklı kokular sıkmaktan hoşlanıyorum bu ara, belkide benimle ilk tanıştığında bu kokuyu sıkıyordum o yüzden bunu çok seviyor çevremdekilerde hep bu parfümü kullanmamı övütlüyorlar:)
sanırım orijinalini kullanıyorsunuz. kalıcılığı nasıl?

sanırım orijinalini kullanıyorsunuz. kalıcılığı nasıl?
genelde doldurma kullanıyorum ama YKM ye 30 CC 45 TL ye düşmüştü bir ara orjinalde kullandım ama bu ara doldurma burberyyleri hiç beğenmiyorum ne yapacağım bilmiyorum:)

:) aslında internet üzerinden de 100 ml likleri 100 tl ye düşmüş ordan da alabilirsinz baya uzun süre de gider.

X