Erken gebelik belirtisi mi

Merhaba hanımlar✨
Ben iki yıllık evliyim adet düzensizliğim var ergenliğimden beri ilaç kullanmadan adet olan biri değilim. Çokca doktora gözüktüm bir problem olmadıgını yumurtalarımın sağlıklı vs oldugunu, adet olmak istersen ilaç kullanmam gerektiğini söylemişti. Bende bayadır ilaç kullanmıyorum adette olmuyorum.

** Şubatın 24. de yumurta akı akıntım geldi bazen bir kaç ayda bir geliyor öyle. Ben o akıntıdan öncesini ve sonraki günü değerlendirdin aklımda hamilelik yoktu öyle denk geldi. 25-26 şubat başlayan adet olucakmışım gibi ağrılar çektim fakat adet olmam çok zor cünkü ilaç kullanmıyorum dedim herhalde yumurta akı geldi yumurta agrısı. Şiddetlide olunca adet agrısı gibi bir haftanın sonra kan verdim en sonki ilişkiden bir hafta geçmişti beta 0.1 çıktı negatif. Birde normalde bu kadar agrı sızı çekmediğim için tuhaf geldi kan vermek istedim tabiki gebelik olsada negatif çıktı 7. Gündü.
Sonrasındaki bir iki gün hiç ağrım olmadı sadece gögüste hafif hassasiyet yaşadım. Dün 6. Mart çarşamba akşamı dün yani ilişkinin 10. Günü birden sol kalça kemiğime sancı girdi sol ayagım komple ağrıdı üzerine basmakta biraz zorlandım ayaklarım uyuştu karıncalandı miğdem hafif bulandı bel agrım kasık ağrım ve karnımda gaz oluştu. Gögsümde hassasiyet arttı. Sabaha kadar yine aynı yanmaları agrıları az çok çektim ve uykusuzluktan ölüyorum ama uykuya dalamadım sabaha kadar. Bugünde 11. Gün aynı şeyler devam ediyor. Fakat migde bulantım daha arttı kusma yok.
Sizde idrar test yapsam çıkarmı ? Sabah mı yapsam akşam mı ? Adeti bekle demeyin ben ilaç kullanmadan adet göremiyorum.
Lütfen yardımcı olurmusunuz🌸
Sabah yaparsan daha net sonuç alırsın birde yumurtlamanın üstünden en az 14 gün geçmesi gerekiyor inşallah hamilesindir benimde bata 3 gün kaldı inşallah bende bekliyorum umutla güzel haberler veririm size umarım 🥹🙏🙏❤️😘

Sabah yaparsan daha net sonuç alırsın birde yumurtlamanın üstünden en az 14 gün geçmesi gerekiyor inşallah hamilesindir benimde bata 3 gün kaldı inşallah bende bekliyorum umutla güzel haberler veririm size umarım 🥹🙏🙏❤️😘
Bugün 12. Gün hem kaset test hemde erken gebelik yaptım ama ikiside negatif. Belirtilerim devam ediyor.

Bir kaç gündür tek hissettiğim kasik kısmında nabız atar gibi haraketlilik seyirir gibi aynı
Benimde düne kadae sol kalçam bacağım agrıyordu ve migde bulantım vardı kusma yoktu. Bugün 12. gün ama testler negatif. Suan sadece karnımda gaz ve çok hafif gögüs hassasiyetim var haftaiçi testi tekrarlasam mı bilemedim. Pazar günü son ilişki ile beraber 14. Gün olucak

Benimde düne kadae sol kalçam bacağım agrıyordu ve migde bulantım vardı kusma yoktu. Bugün 12. gün ama testler negatif. Suan sadece karnımda gaz ve çok hafif gögüs hassasiyetim var haftaiçi testi tekrarlasam mı bilemedim. Pazar günü son ilişki ile beraber 14. Gün olucak
Regli beklemenizi öneririm geçerse gününüz öyle yapın inşallah vardır 🙏🤲 erken gebelik testi mi yaptınız bu arada

Merhaba geçen ay reglim 5-6 gün gecikti. 19 şubatta regl oldum ama 1 gün sürdü. Bazen pıhtılı bazen pembemsi kanamam oldu. Sonraki 2 3 gün peçeteyle sildiğimde anlayacağım kadar kahverengi lekelenmem oldu. Birkaç gündür sabahları mide yanması ve bulanması oluyo. Sol göğüs ucumda daha fazla olmak üzere koyulaşma var. Kasıklarıma bazen iğne batıyormuş gibi oluyo. Alt karında sanki adet sökülmesi gibi ağrım var ve bacağıma vurmaya başladı. Bazen aşırı üşüyorum bazen(özellikle geceleri) aşırı sıcak basıyor. Normal şartlarda reglime daha 11-12 gün var. Belki geçen ay döllenme olmuştur diye 2gün önce test yaptım negatif çıktı. Bunları yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?
Aynısını ben yaşadım.hic bir beliti yok kusma falan dedim herhalde bu kadar sürdü bir yandanda diyorumki adet bir buçuk gün az az sürer mi pazartesi ya sağlık ocağına gideyim yada test yaparım evde

Yumurtlama bittiğinden beri sol kasığımda ağrı, beyazla sarı arası bir akıntı ve son 3 gündür göğüslerimde müthiş bir ağrı var yumurtlama günümün 8. Günü kan testi yaptırdım maalesef 1.20 çıktı. Bugün yumurtlamanın 12.Günü ve hala bu durumlar devam ediyor erken gebelik testinde sürekli negatif çıkıyor. İnşallah 14. Ve 15. Gün pozitife döner

Yumurtlama bittiğinden beri sol kasığımda ağrı, beyazla sarı arası bir akıntı ve son 3 gündür göğüslerimde müthiş bir ağrı var yumurtlama günümün 8. Günü kan testi yaptırdım maalesef 1.20 çıktı. Bugün yumurtlamanın 12.Günü ve hala bu durumlar devam ediyor erken gebelik testinde sürekli negatif çıkıyor. İnşallah 14. Ve 15. Gün pozitife döner
1.20 demek yükselme olasılığı var demek bence bir kaç güne tekrar kan ver benim kan değerim geçen pazar 0.1 çıkmıştı bence seninki yükselicek. Benim belirtilerim artık varla yok arası belim bazen ağrıyor bazen ağrımıyor dün akşam yine bel ve çevresi sızladı yandı vs sanırım bende birşey yok. Akıntı olarakta 3-5 gündür sarı ve şefaf karışımı bende de akıntı mevcut. Dün gece özele gittim doktor ulrtasonla baktı dedim kist vs mi var acaba ara sıra olan ağrılar çünkü oda kist yok dedi gazdan da olabilir vs diye saçmaladı bende anlamadım çıktım geldim. ama ben artık ümidimi kestim kendimi dinlemiyorum

1.20 demek yükselme olasılığı var demek bence bir kaç güne tekrar kan ver benim kan değerim geçen pazar 0.1 çıkmıştı bence seninki yükselicek. Benim belirtilerim artık varla yok arası belim bazen ağrıyor bazen ağrımıyor dün akşam yine bel ve çevresi sızladı yandı vs sanırım bende birşey yok. Akıntı olarakta 3-5 gündür sarı ve şefaf karışımı bende de akıntı mevcut. Dün gece özele gittim doktor ulrtasonla baktı dedim kist vs mi var acaba ara sıra olan ağrılar çünkü oda kist yok dedi gazdan da olabilir vs diye saçmaladı bende anlamadım çıktım geldim. ama ben artık ümidimi kestim kendimi dinlemiyorum
Ben pek ümitli değilim artık yarın adetimin başlangıcı ağrılarım artmaya başladı sanki gelicek gibi his var içimde. Hepimiz için hayırlısı olsun zaten düşündükçe daha çok stres oluyor insan. Herşeyin zamanı vardır nasip olunca geleceklerdir.

X