Erken gebelik testleri

Çok teşekkür ederim çok sevindim senin adına inşallah bende bu güzel duyguyu tadabilirim. 7 gün kaldi benim 28 günde bir olurum. Sabırsızlanıyorum şu 1 hafta çabuk geçse.

Ay seni çok iyi anlıyorum. Ben de deli gibi her iki günde 1 test yaptım durdum. Arkadaşlarım kızıyordu.

Canım peki sen adetten kaç gün önce öğrendin?

4 gün önce öğrendim. Ama çok komikti benimki. Erken gebelik testi yaptım. İkinci çizgi çıkmadı. Negatif çıktı dedim. Bi öğle yemeği yedim geldim. Çok hafif belirmişti. Tesadüfen gördüm. Hemen kan testi yaptırdım üstüne. Daha çok çok yeni başlamış meğer Bhcg üretimi vücutta.

4 gün önce öğrendim. Ama çok komikti benimki. Erken gebelik testi yaptım. İkinci çizgi çıkmadı. Negatif çıktı dedim. Bi öğle yemeği yedim geldim. Çok hafif belirmişti. Tesadüfen gördüm. Hemen kan testi yaptırdım üstüne. Daha çok çok yeni başlamış meğer Bhcg üretimi vücutta.

Bende umarım aynı şeyi yaşarım ve sağlıkli bir şekilde de kucağıma alabilirim. 2009 da bir gebelik yaşadım ben ama 11. Haftada kalbi durdu ve zorunlu kürtaj oldum. Sonrasında hayatımda da baya değişiklik oldu maalesef. Yaş 36 olunca artık ister istemez stres oluyorum. Çok sevindim senin adına ve ilgin içinde ayrıca çok teşekkür ederim

Arkadaslar bende salı gününden beri kahverengi lekeler görüyorum test yaptm 2. Çizgi vala yok arası yani dün kan testi yaptrdim 2.5 çıktı yani negatif ama göğüslerim de ağrı var ve hep uyku hissi bugunde adet günüm ama.lekeler yok artk akıntı gibi hafif lekelerm var b elimde çok ağrıyor sizce durum nedir karman cormanim

Hamile haberleri bekliyorum Rabbim aratmasin inşallah hiçbirimiz.Yazinda nazar boncuğu takalim.İki seferdir bir güzel rüyalar görüyorum tabi bana göre güzel iyi düşünelim iyi olsun dimi :))

Bu bendeki bel ağrısı dediğim ağrı inşallah bel ağrısıdır günlerdir var.Korkuyorum ya böbrek agrisiysa diye çünkü herşeyi kafaya takan biriyim biraz da sıkıntılı zamanlar getiriyorum baya hemde.Bobreklere vurduysa diye korkuyorum.Hayirlisi yaaa daha adete de 6 gün var sağlı sollu vuruyor valla belime

Aynaya baktım bir güzel geldim kendime ulan dedim acaba mı sonra farkettim ki ecik makyaj yapmisim kendime dışarı çıktıydım :dondurma: kalem hafif ucmuş puslu puslu hahaaa Allam yaaa pozitif olim diyorum zorluyorum

Benim bel ağrısı dediğim şey böbrek galiba kuzum bugün daha fena ağrıdı bende bebek mi tutunuyo acaba diyorum ama ıhhhh değil sanirsam ilaç içtim bitane şimdi

K Kafkasgelini Allah iyiliğini versin ya güldürdün beni :) eşime diyorum.bugün olmadım bak belki.birsey vardır bana diyo bugün olmzsan yarın olursun kırdı beni ama olsun dedigi gibi fazla bklentili olmayayim

Yok be kuzum değil bebek falan varsa da rabbim korur her ay zaten nerem agrisa ilaç içmiyorum varsa diye zaten kolay kolay ilaç içmem ben sevmem de çok ağrıdı bu sefer ondan içtim.Varsa rabbime emanet.Kaptirma kendini de olmicakmis gibi de yapma.Hep gül inşallah :))

Rabbim.şifa versin. Aynen neyse artk yanda olmasam akşam eşim 2 erken gebelik testi daha getrsin napim Merk ediyorum :)

X