Erken gebelik testleri

Arkadaşlar uzun zamandır çocuk istiyorum yaş 36 problem yok gözüküyor. Bu ay yumurtlama testi aldim 11. Gün silik 12. Gün tam 2 çizgi çıktı ve düzenli denedik. 1 hafta geçti 12. Günden sonra daha adet günüme çok var ama bugün kalktigimdan beri adet olacakmış hissi var. Kasiklarim tuhaf. Test yaptırsam kan çıkar mi yoksa erken mi? İnşallah hamileyimdir
Canimmmmm son güne girdin mi iinşallah vardır yaaa .Bekliyoruz halimeyimmmmm haberini hadi hayırlısı

Önce son66 sonra ben sonra sizzz :)) gerçekten bu sırayla bebek haberi geliyormuş.Son66 nin iki günü var benim kaldı beş gün seninde güzel haberin gelir inşallah anaaaaaa cümbüşe bak hele ne kaaa güzel :))):anneadayı:

Tabi vardır niye olmasın canım bende adetime 6 gün kala yaptım negatif çıktı ama olmadığı anlamına da gelmiyor belki de vardır ve erken bakmisizdir Rabbim bilir acele etme bekle inşallah vardır bebeğin.

Benim adetime 4 gun var ama göğüsler tavan yaptı sütkanalları açılırcasına ağrı ve gecen hafta hafif kasık batması ..bende istiyorum erken test ama sabret diyorum ..Ramazan Bayram'ında 6 haftalık düşük yaptım 30 gun sonra adet gördüm ..yumurtlama Zaman'ını hesaplayıp yaptık inş hamileyimdir Melekler isteyen herkese Rabbim versin

Suan adetim 3 gun gecikti yarin sabah yapmak icin test aldim. Tup bebek tedavisi gormustum sonra 1 defa adet gordum tam zamaninda oldu ilaclari biraktiktan sonra. Tup bebekten sonra bu 2. Adetim olacak ama gecikti bu normalmi yoksa hamilemiyim ins. Hamileyimdir yarin sabah test sonucunu iple cekiorum.

X