Erken gelen dogum sancisi serklaj

Damlats

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2020
687
330
32
Herkese merhaba. 21 haftalik hamileyim hamileligimin basindan beri kanamali bi hamilelik geciriyorum. Gecen gun (ilk kez oluyor) karnima sanci girmesiyle acillik oldum.
Evden cikana kdar artti sancilar ve dogum sancisi oldugunu
Anladim. Hastaneye gittigimde doktor 3-4 cm aciklik oldugunu soyledi ve acil ameliyatla serklaj oldm.
Dikis atildi.
Sonrasinda da bi kac gun hastanede yattim sancim gitti.
Bu ve benzeri durum yasayanlar var mi? Dikis arildigini biliyorum ve faydali oldugunu rahim kisaligi yada sansiciz acilmasi olanlar icin ama benm
Dogm sancim baslamisti resmen.
Ve henuz 21 haftaligim tekrar bu sanci gelmemesi icin ne yapmaliyim benzer seyler yasayan oldumu

Herkese merhaba. 21 haftalik hamileyim hamileligimin basindan beri kanamali bi hamilelik geciriyorum. Gecen gun (ilk kez oluyor) karnima sanci girmesiyle acillik oldum.
Evden cikana kdar artti sancilar ve dogum sancisi oldugunu
Anladim. Hastaneye gittigimde doktor 3-4 cm aciklik oldugunu soyledi ve acil ameliyatla serklaj oldm.
Dikis atildi.
Sonrasinda da bi kac gun hastanede yattim sancim gitti.
Bu ve benzeri durum yasayanlar var mi? Dikis arildigini biliyorum ve faydali oldugunu rahim kisaligi yada sansiciz acilmasi olanlar icin ama benm
Dogm sancim baslamisti resmen.
Ve henuz 21 haftaligim tekrar bu sanci gelmemesi icin ne yapmaliyim benzer seyler yasayan oldumu
Merhaba aynı şeyleri ben daha erken süreçte yaşadım. Kesinlikle bol bol dinlenin. İş yapmayın, uzanın. Tuvalet yemek dışında kalkmayın ben 9 ayımı yatarak geçirdim

X