Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Nefisem, bence sen bi test yaptır. Belki de yerleşme kanamasıdır kimbilir, hadi inşallah:)) Şu anda kanaman felan yoksa hemen test yaptır derimşakkıdı

bir kac gun daha beklicem canim karar verdim,belkide bir kac gune kadar normal gelmeye baslar,cunki ilk gebeligimde böyle yani usdune görme gibi bir sey yasamadim .

aaaa 2 haftalıkta belli olabiliyor yani...tabi onlar dediğin gibi son adeti baz aldıkları için 1 aylık gibide görülebiliyor ....anladım..ya bunlar çok ince iş :) tabi hemen kalma ihtimalim % 20 ama biz yeni lkorunmayı bıraktıkta oyüzden merak ettim.. cevap için teşekkürler.

gelişimci bi de şu sitelere bak, ben çok şey öğrendim:
www.gebelik.org
www.e-gebelik.net

bir kac gun daha beklicem canim karar verdim,belkide bir kac gune kadar normal gelmeye baslar,cunki ilk gebeligimde böyle yani usdune görme gibi bir sey yasamadim .

bu ay hepimizin adeti bi garip oldu zaten. ya havalardan böyle oluyor ya da kafaya çok takıyoruz..kafamçokkarıştı ben de anlamadım:uhm:

arkadaşım al bendende o kadar bende reglime 5 gün varken ilk önce kahverengiyle başlayan sonra açık kırmızıya dönüşen akıntım oldu ama 3 günde bir ped kirlettim sayılır bende merak ediyom nedir diye hiç 5 gün önceden olmamıştım

selam kızlar
gece rüyamda göğüslerimin kocaman olduğunu ve kahverengi halkaların baya genişlediğini gördüm
sabah uyanır uyanmaz göğsüme baktım
kafayı yedim galibakafamçokkarıştı

ilgi ve alakan için çok teşekkürler a.s.a.s.

canım benim, rica ederim.. herkes önceleri şaşkın ördek gibi başlıyor, sonra giderek uzman kesiliyoruz. bu sitede üç beş aydır hamile kalmaya çalışan kadınların çoğu eminim doktor kadar bilgiye sahiplerdir.:roflol:

selam kızlar
gece rüyamda göğüslerimin kocaman olduğunu ve kahverengi halkaların baya genişlediğini gördüm
sabah uyanır uyanmaz göğsüme baktım
kafayı yedim galibakafamçokkarıştı

canım ya..biraz takmamaya çalış. inşallah bu ay muradına erersin...:teytey:

amiin sağol canım
evet takmamam lazım ama gel görki eltim alt katımda oturuyor ve hamile
görümcem evlenir evlenmez hamile kaldı şimdi 7 aylık kızı var ve hep beraberiz nasıl takmiim
olmuyor ki, zihnimi uyuşturacak ilaç varmı acep?

canım benim, rica ederim.. herkes önceleri şaşkın ördek gibi başlıyor, sonra giderek uzman kesiliyoruz. bu sitede üç beş aydır hamile kalmaya çalışan kadınların çoğu eminim doktor kadar bilgiye sahiplerdir.:roflol:

ya aslında ben üniverstede çocuk gelişimi okudum,bu dersleri hep aldım..evde bir sürü de kitabım var ama yinede insan bildiklerini bile tekrar tekrar sorguluyor..üstelik işin içine bizzat girince daha çok sorgula başlıyor.birde başkalrından duymak istiyor insan...:1rolleyes:

selam arkadaslar nasilsinis,benim size bir sorum var,carsamba gunu doktora gitmem gerekir tupleri kontrol edecegiz dedi doktorum, kanallar kontrolu nasil olur yaptiran varmi,,,biz hormon testi yaptirdik iyi cikti,esim sperm testi yaptti oda iyi simdi sira tuplerde bir problem varmi bakalim dedi doktorum sizden cevap bekliyorum

yok di mi öyle bi ilaç, hayır varsa ben de isterim tabi. öyle uzaktan takma demek kolay, yapmaya gelince zor biliyom. ben şimdi regl dönemindeyim. yumurtlama bi gelsin ne hale döncem kimbilir. böyle takmıyomuşum, hiç de takmıcakmışım gibi davranmaya çalışıyorum ama seni anlamıyorum sanma... ama geçen ay aldım ağzımın payını. bu ay gerçekten kendimi frenlicem, inşallaaaah. ilaç diyorsun.. umut ilaç olabilir belki :)

selam arkadaslar nasilsinis,benim size bir sorum var,carsamba gunu doktora gitmem gerekir tupleri kontrol edecegiz dedi doktorum, kanallar kontrolu nasil olur yaptiran varmi,,,biz hormon testi yaptirdik iyi cikti,esim sperm testi yaptti oda iyi simdi sira tuplerde bir problem varmi bakalim dedi doktorum sizden cevap bekliyorum

valla hiç bilmiyorum canım. fakat merak ettim bu kontrollere neden ihtiyaç duydunuz. denediniz olmadı mı yoksa önlem olarak mı??

evet canım haklısın en iyi ilaç umut ve dua
en iyisini yapıyorsun canım hakkı ve sabrı tavsiye ediyorsun, Allah razı olsun
regl zamanım yaklaşınca daha çok düşünüyorum acaba diye
hayırlısı olsun
reglime 7 gün var

ben yaptırdım geçen ay canım
adı hsg filmi, ilaçlı rahim filmi yani
rahime ilaç enjekte ederken film çekiyorlar tüpler açıkmı değilmi diye
adet sancısı gibi sancı giriyor ilaç enjekte edilirken
doktoruna danış, ya ağrıkesici iğne versin film öncesi yada ilaç
bazılarının ağrısı şiddetli oluyor çünkü
benimde çok şiddetliydi, elhamdülillah tüpler açık
Allah yardımcın olsun inşallah herhangi bi sorun yoktura.s.

kızlar bu kontrolü neden yaptırıyorsunuz, hamile kalamadığınız için mi, içiniz rahat etsin die mi?

valla doktor istedi
tüplerde tıkanıklık varsa ne kadar ilaç kullanırsan kullan yumurtaları istediğin kadar çatlat gebelik oluşmaz dedi
21 ay oldu benim çocuk olmayalı o sebeple tüpleri görmek istedi canım

X