Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

valla doktor istedi
tüplerde tıkanıklık varsa ne kadar ilaç kullanırsan kullan yumurtaları istediğin kadar çatlat gebelik oluşmaz dedi
21 ay oldu benim çocuk olmayalı o sebeple tüpleri görmek istedi canım

sağol canım yaa, ben evham yapıyorum da ya olmazsa die. 34 yaşındayım kendimi çok geç kalmış hissediyorum, o yüzden olası her sorunu başından bilmek istiorum da... ama geçen ay denemeye başladık. tahlillerimi yaptırdım, eşime sperm testi yaptırdık herşey normal çıktı yani daha 5 ay daha ek bir kontrole gerek yok heralde. zaten doktora söylesem güler bana :eek: neyse bilmek istedim ne zaman bakılıyo die fisfisfis

3,ay bitti ve hala hamile kalamadıysan bu filmi çektir canım, söyle doktoruna
dilerim ki inşallah gerek kalmaz da bu ay sağlıklı ve hayırlı bir bebişin annesi olursun a.s.
benim görümcem 35 yaşında anne oldu, seninde olur canım

3,ay bitti ve hala hamile kalamadıysan bu filmi çektir canım, söyle doktoruna
dilerim ki inşallah gerek kalmaz da bu ay sağlıklı ve hayırlı bir bebişin annesi olursun a.s.
benim görümcem 35 yaşında anne oldu, seninde olur canım

Ay Allahım ne güzel şeyler söylüyosun eslem. a.s. İnşallah canım hep birlikte gebe kalalım. Allah her isteyene versin.a.s

kızlaar benim şimdilik çıkmam gerekiyor. hepinize çook teşekkür ediyorum ve bu ay hepinizin anne olmasını diliyorum. sonra görüşmek üzereeee. :)))

amiin canım inşallah
Rabbim diledikten sonra herşey mümkün
birazda takmamak yani fazla düşünmemek gerekiyormuş ama onuda biz yapamıyoruz
Allahım sabır ve dirayet versin
en kısa zamandada kucaklarımızı sağlıklı hayırlı bebişlerle doldursun
ben ikiz istiyoruuuuuuum

Kızlar benim bu ay hiç belirtim yok sadece arada sırada kasıklarım sancıyo ve belim ağrıyo, iki gün önce çoktu mesela bugün hiç yok. Göğüslerim normalde regl olmadan 10 gün önce ağrımaya başlardı, şimdi yumuşacık hiçbişey yok! uçlarıda acımıyo! Yani hiç bir belirtim yok hamileliğe dair.. Bakalım hayırlısı artıkın.

Kızlar benim bu ay hiç belirtim yok sadece arada sırada kasıklarım sancıyo ve belim ağrıyo, iki gün önce çoktu mesela bugün hiç yok. Göğüslerim normalde regl olmadan 10 gün önce ağrımaya başlardı, şimdi yumuşacık hiçbişey yok! uçlarıda acımıyo! Yani hiç bir belirtim yok hamileliğe dair.. Bakalım hayırlısı artıkın.

benim de 4gün var adetime gögüslerim şiş ara sıra da kasıklarıma kramp giriyor acaba hamile miyim

benimde adetime 2,3 gunum var ve dun iki damla sekilde pembemsi kan geldi,bugu n 2inci gun kahverengi cok acik lekelenme oldu agrimda oldu aynen adet agrisi seklinde bekliyorum simdi gecdi hic bir seyde yok yerlesme kanamasi olabilirmi diye dusunuyorum ama bir gun daha beklicem

Kızlar bende buradayım. Nefisem valla senin sabrından örnek alıyorum, bende test yapmıyorum:)) Bana kalsa hemen şimdi yapardım valla! Hatta rüyamda yaptım bile, o kadar bilinç altıma işlemiş ki:)))

olabilir nefisem biraz daha bekleyip bir test yaptır. bazı hamilelerde adet gününe denk gelen yerleşme kanaması olabildiğini biliyorum inşallah hamişsindir.başka ne gibi belirtilerin var canım ya sakın strese sokma kendini

X