Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

birebira benim adet olcam zaman bile göğüslerimde deişme olmas sadece aşırı derecede sancım olur. bu ayda adetimi 2gün geçmiştim aşırı bisancım oldu dedim kesin hastaolcam ağrı kesici içtim sora olmadım şuan hala belimde bi ağrıvar ama adet yok. anneme sordum dediki bende hamile oldum zaman ilk gazım olmuştu birde belim arırdı çok. bakalım hayırlısı diyorum ama yarın bi kan testi yaptırcam..

O zaman yarın güzel haberlerini bekliyoruz! Ne güzel heyecanlar bunlar aslında, inşallah hamiş kalırız da bu günleri gülerek yine burada yad ederiz canımlarıma.s.

inşallah yaaa inşallahhhhhhhh eğer çıkmassa çok üzülcem daha çok erken dicenizi biliyorum ama ben çok takıyorum çok üzülüyorumm:KK43:

daha önceden hamiş kalan arkadaşlar bize yardım edin belirtiler konusunda beklemek çok zor anlayın birazcık bizi

ciddimisin duyguuu peki doktora gittnimiii gitmişsindir mutlakaa

hayır arkadaşım ben öğretmenim eşim yurdışı bağlantılı bir şirkette çalışıyor.çok sık yurdışına çıkıyor ve bazen uzun süre kalıyor onun için günleri tutturmak çok zor yani benim işim hepinizden zorsüprizzzzz

ne yaparsın hayat kavgası ama ben yüzeysel muayne oldum kistim falan yok ama sadece bu yeterli değil biliyorum doktor için çok iyi bir zamaNlama yapmamız lazım.onu da henüz yapamadık

şimdilik iyiyim tabi daha reglim yeni bitiyo, endişe merak yok, senden ne haber
ne olsun şükür iyiyim cuma kontrolüm var doktorumu değiştim rahatladım çok zeki ve uzman biri belki bu seferki aşılamam tutar diye dua ediyorum raglin bittimi hemen çalışmalara başla senden ikiz bekliyorum ve ısrarlıyım ona göre bir avazda:roflol:

ah canıııım inşallah birlikte bu sefer... bu ay birlikte hamile kalıp birlikte doğurucaz inşallaaah. doktordan memnun değil miydin ki

ah canıııım inşallah birlikte bu sefer... bu ay birlikte hamile kalıp birlikte doğurucaz inşallaaah. doktordan memnun değil miydin ki

evet uyuzun tekiydi soruma bile cevap verirken mırın kırın yapıyordu ve aşılamamı doğru yapamadı bence çünkü çok araştırdım ve tatmin olmadım çok çakışıyor yaptıklarıyla okuduklarım ya ne güzel olur tabiii buraya koca harflerle ikimizde hamileyiz yazsak:dance:

X